Magdalena Ogórek w nocy odwiedziła przymierzalnię. Towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna (ZDJĘCIA)

Butik opuścili w miłosnym uścisku. Pasują do siebie?

Obraz

Choć Magdalena Ogórek kandydowała na prezydenta z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, po przegranych wyborach przeszła olbrzymią przemianą i dziś jest popleczniczką Prawa i Sprawiedliwości. Głośne wspieranie partii rządzącej na Twitterze zaowocowało angażem do programu W tyle wizji, emitowanym na antenie TVP, który jest karykaturą opozycyjnego Szkła kontaktowego.

Jak się okazuje zmiana poglądów wpłynęła "pozytywnie" nie tylko na karierę zawodową Magdy, ale także sprawy osobiste. Ogórek wybrała się do ekskluzywnego butiku w centrum miasta na nocne zakupy. Dziennikarka mierzyła sukienki, kiedy do przymierzalni wszedł mężczyzna, którego obecnością nie była skrępowana. Po kilku przymiarkach różnych kreacji, para opuściła butik w miłosnym uścisku.

Zobaczcie, jak Magda prezentowała się na randce z tajemniczym mężczyzną w sklepie z ubraniami. To musi być miłość?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą