Fraszyńska odchodzi z "Jak ONI śpiewają"

335
Podziel się

Teatralne gesty, wzruszenie, łzy...

Fraszyńska odchodzi z "Jak ONI śpiewają"

Ostatni odcinek Jak ONI śpiewają na nowo zdefiniował słowo "żenada". Do pewnego momentu program nie zapowiadał się aż tak tragicznie. Początkowo sztuczne zachowanie jury i żałośnie udawany flirt pomiędzy Edytą Górniak a Tomaszem Karolakiem nie przekraczały standardowego poziomu. Jednak gdy na scenę weszła Ola Szwed, zaczęły się udawane łzy i wymuszone czułości pomiędzy uczestnikami. Kulminacja sztuczności nastąpiła w chwili, gdy Jola Fraszyńska ogłosiła, że z powodu zapalenia gardła musi odejść z show.

Rezygnacja Fraszyńskiej to pewna strata dla Polsatu, gdyż jako jedna z nielicznych potrafiła jednocześnie zachowywać się naturalnie i profesjonalnie. Raziło jednak jak zwykle egzaltowane zachowanie Muchy i Cichopek, które udawały, że nic nie wiedzą o odejściu Joli. Były teatralne gesty, wbieganie na scenę i łzy...

Jedyną szansą tej ekipy i tego programu na to, że będzie on kontynuowany, jest to, że na świecie brakuje pomysłów na telewizyjne show, które można by przeszczepić do Polski. Na razie TVN - Polsat 3:1.

KOMENTARZE
(335)
gość
11 lat temu
a ja oglądam TZG i JOŚ i guzik mnie obchodza wojny miedzy stacjami
gość
11 lat temu
o bardzo dobrze nie lubie jej, w na dobre i na złe gra fajną osobę, a na codzień zachowuje się jak wariatka
gość
11 lat temu
ale syf
gość
11 lat temu
bardzo szkoda ze jej nie będzie
gość
11 lat temu
lubię Jolę Fraszyńską, Cichopka toleruję, Muchy nie znoszę (wszędzie jej pełno nie przebiera w środkach by zdobyć choć odrobinę czasu antenowego)
Najnowsze komentarze (335)
xx
10 lat temu
Fraszka z********e zagrała w Skazanym na bluesa. Respect
gość
11 lat temu
ona się na tej scenie zachowywała jak jakaś naćpana wgl. żal bułki...
gość
11 lat temu
Bez przesady fabryka gwiazd jest fajna ale żeby to było aż tak wielkie show...
gość
11 lat temu
Ale przynajmniej jest pożytek ten facet został jak on sie tam nazywa...
gość
11 lat temu
ona byla jedyna ktora dalo sie zniesc w calym tym cyrku
laleczka17
11 lat temu
wszystkie show polsatu sa do bani, zarowno jak oni spiewaja jak i ranking gwiazd sa sztuczne i gBupie, jedyna nadzieja w super show fabryka gwiazd to jedna z najlepszych produkcji polsatu bravoo
gość
11 lat temu
ktoś tu dobrze napisał że P.Jola zrezygnowała bo sczaiła się że w tym badziewiu nie warto występować!!!!!!!!! A tak pozatym to z mojej strony wielka sympatia i szacun do P.Fraszyńskiej!!!!
gość
11 lat temu
Dobrze, że odeszła, bo z jednej strony to miała rację. Niedouczona i rozuzdana Mucha jest oceniana bardzo wysoko, daja nawet po 6 pkt. a w końcu Jola nieżle śpiewa. Ja też bym odeszła na Jej miejscu. To parodia nawet w ocenianiu przez jury - Ci co pięknie śpiewają są oceniani bardzo nisko, a niektóre cudaki dostają po 6 pkt. A pani Górniak mogłaby się zachowywać jak dorosła kobieta, a nie jak malutka dziewczynka. Wstyd mi za nią, myślałam, że ma klasę, ale się pomyliłam. Woda sodowa uderzyła Jej naprawdę do głowy !!!!
gość
11 lat temu
dnem to jest jola ktora nie potrafi spioewac i starsi panowie dwaj :/
gość
11 lat temu
Fraszka odeszła, bo uważała się za śpiewającą gwiazdę, a jury potraktowało ją jak element rozrywkowy. Tak długo wierciła dziurę w brzuchu Ninie T, że ta w końcu zgodziła się na zerwanie kontraktu przez Jolkę, która jest zdrowa jak ryba i gra w teatrze.
gość
11 lat temu
Program chiters -mało osób zdradza w Polsce? Idealne show.
maki_bela
11 lat temu
Jakie zmarszczki..
gość
11 lat temu
A nikt nie pamięta jak w pierwszym odcinku była pijana?
gość
11 lat temu
ja i tak bardziej wolałam Łukasza od Fraszyńskiej on przynajmniej robi dobry show a nie ona... żal
...
Następna strona