Trwa ładowanie...
Przejdź na

Troje znanych YouTuberów zginęło w tragicznych okolicznościach! Spadli z wodospadu...

156
Podziel się

Ryker Gamble i Alexey Lyakhu próbowali uratować koleżankę, Megan Scrapper, która niefortunnie poślizgnęła się lawirując na krawędzi. Niestety, ta zabawa kosztowała życie całą trójkę.

Troje znanych YouTuberów zginęło w tragicznych okolicznościach! Spadli z wodospadu...
bCPkgadh

Ryker Gamble prowadził życie, którego zazdrościły mu miliony internautów. 30-letni Amerykanin kilka lat temu postanowił wykorzystać rosnącą popularność mediów społecznościowych i wraz z grupą przyjaciół porzucił "tradycyjną" karierę, by skupić się na podróżowaniu i nagrywaniu filmów o swoich przygodach w najbardziej egzotycznych zakątkach świata.

Założony przez Gamble'a kanał High On Life śledziło w sieci kilka milionów fanów. Niestety, niedawno dotarła do nich wstrząsająca informacja o tragicznej śmierci ich idola i dwojki jego przyjaicół, Alexeya Lyakhu i Megan Scrapper.

Cała trójka zwiedzała południowo-zachodnią Kanadę, gdy doszło do tragedii. Lubiący ryzykowne zabawy podróżnicy postanowili wykąpać się w wodospadzie Shannon Falls w Brytyjskiej Kolumbii.

bCPkgadj

Jak donoszą kanadyjskie media, w pewnej chwili balansująca na krawędzi Scrapper poślizgnęła się i zaczęła spadać w dół. Koledzy próbowali ją złapać i wciągnąć do góry, jednak powaleni rwącym nurtem sami spadli z wysokości 30 metrów wprost na skały i kamienie.

Wypadek youtuberów wywołał oburzenie w kanadyjskich mediach, które zarzucają podróżnikom nieodpowiedzialność i zamiłowanie do niepotrzebnej brawury. Lyakh i Gamble mieli już na koncie kilka innych wpadek, a najgłośniejszą było złamanie zasad bezpieczeństwa w słynnym Parku Yellowstone. Na potrzeby planowanego filmu, mężczyźni zboczyli z wyznaczonego przez obsługę parku szlaku i dotarli aż do niebezpiecznych dla turystów gorących źródeł. Za ten i kilka innych wybryków podróżnicy zostali nawet skazani i spędzili 7 dni za kratkami.

Przyjaciele Gamble'a i Lyakhu, który od dwóch lat spotykał się z Scrapper, zorganizowali internetową zbiórkę środków na transport ciał podróżników i organizację ich pogrzebów.

bCPkgadp
bCPkgadq
bCPkgadK
KOMENTARZE
(156)
gość
2 lata temu
Dlaczego internetowa zbiórka? Nie mieli kasy ani rodziny? Pytam poważnie.
S
2 lata temu
W pogoni za lansem stracili życie...A mieli całe przed sobą. Smutne
gość
2 lata temu
Sorry, ale oni juz wczesniej zostali aresztowani i skazani na grzywne za lamanie prawa dla glupiej fotki na instagrama i nic sobie z tego nie robili wiec trudno im wspolczuc.
bCPkgadL
Gość
2 lata temu
Selekcja naturalna. Jeżeli czegoś nie wolno to trzeba się liczyć, że może to nieść za sobą tragiczne konsekwencje. Kondolencje dla rodzin
gość
2 lata temu
popularnosc przychodzi i odchodzi, a na cmentarzu nie bedzie lajkow i followersow
Najnowsze komentarze (156)
Eugenia
2 lata temu
Ci youtuberzy, to reklamują teraz wszystko. Widziałam ją na internetach jak wrzucała fotkę z iqmango. Fajną figurę miała. Sporo treningów dieta i taki spalacz to dawał radę.
gość
2 lata temu
I h*j z nimi
Sonia
2 lata temu
Ryzyko szalonego i ciekawego życia.
gość
2 lata temu
Ktoś chce ostatni raz skorzystać z miliona followersów i zarobić kasę? Nie zdziwiłabym się, :(
gość
2 lata temu
i w p**du z nimi
gość
2 lata temu
byli, byli ale się zbyli na własne życzenie
gość
2 lata temu
wszystko przepuscili jaka zbiorka
Gość
2 lata temu
Przynajmniej żyli na całego i wykorzystali to w pełni. Lepiej tak niż żyć długo i tylko praca - jeść -tv- spać . Przynajmniej ja bym tak wolała.... Życie nie ma wartości samo w sobie jeśli się nie ŻYJE moi drodzy.
bCPkgadD
Gość
2 lata temu
Niestety...należy im się nagroda Darwina, zaże głupią śmierć
Gosc
2 lata temu
Spadać w dół.. dobrze, że nie spadać w górę.. Oj Pudel 🤦🏼‍♀️
Gosc
2 lata temu
Spadać w dół.. dobrze, że nie spadać w górę.. Oj Pudel 🤦🏼‍♀️
gość
2 lata temu
Lepiej żyć krótko ale intensywnie , mieli ciekawą pracę i fajne życie . Wolę tak niż piętnaście lat na kasie w biedronce lub za biurkiem w biurze ...
Carbi
2 lata temu
Dlaczego osoby, które wyjeżdżają lub non stop podróżują , nie wykupują ubezpieczenia na życie łącznie z kosztami transportu zwłok do kraju rodzinnego? Nieodpowiedzialność.
Gość
2 lata temu
Dlaczego po każdym wypadku zaraz jakieś zbieranie kasy?
...
Następna strona
bCPkgaef