Sobota 07.07.2018 13:45

Troje znanych YouTuberów zginęło w tragicznych okolicznościach! Spadli z wodospadu...

Ryker Gamble Alexey Lyakhu Megan Scrapper High On Life

Troje znanych YouTuberów zginęło w tragicznych okolicznościach! Spadli z wodospadu...Fot. InstagramRyker Gamble prowadził życie, którego zazdrościły mu miliony internautów. 30-letni Amerykanin kilka lat temu postanowił wykorzystać rosnącą popularność mediów społecznościowych i wraz z grupą przyjaciół porzucił "tradycyjną" karierę, by skupić się na podróżowaniu i nagrywaniu filmów o swoich przygodach w najbardziej egzotycznych zakątkach świata.

Założony przez Gamble'a kanał High On Life śledziło w sieci kilka milionów fanów. Niestety, niedawno dotarła do nich wstrząsająca informacja o tragicznej śmierci ich idola i dwojki jego przyjaicół, Alexeya Lyakhu i Megan Scrapper.

Cała trójka zwiedzała południowo-zachodnią Kanadę, gdy doszło do tragedii. Lubiący ryzykowne zabawy podróżnicy postanowili wykąpać się w wodospadzie Shannon Falls w Brytyjskiej Kolumbii.

Jak donoszą kanadyjskie media, w pewnej chwili balansująca na krawędzi Scrapper poślizgnęła się i zaczęła spadać w dół. Koledzy próbowali ją złapać i wciągnąć do góry, jednak powaleni rwącym nurtem sami spadli z wysokości 30 metrów wprost na skały i kamienie.

Wypadek youtuberów wywołał oburzenie w kanadyjskich mediach, które zarzucają podróżnikom nieodpowiedzialność i zamiłowanie do niepotrzebnej brawury. Lyakh i Gamble mieli już na koncie kilka innych wpadek, a najgłośniejszą było złamanie zasad bezpieczeństwa w słynnym Parku Yellowstone. Na potrzeby planowanego filmu, mężczyźni zboczyli z wyznaczonego przez obsługę parku szlaku i dotarli aż do niebezpiecznych dla turystów gorących źródeł. Za ten i kilka innych wybryków podróżnicy zostali nawet skazani i spędzili 7 dni za kratkami.

Przyjaciele Gamble'a i Lyakhu, który od dwóch lat spotykał się z Scrapper, zorganizowali internetową zbiórkę środków na transport ciał podróżników i organizację ich pogrzebów.

Fot. InstagramFot. InstagramFot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (203)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 203
Odpowiedz
42 24
zgłoś
gość 07.07.2018 13:45
Wieczny Odpoczynek
Odpowiedz
952 45
zgłoś
S 07.07.2018 13:45
W pogoni za lansem stracili życie...A mieli całe przed sobą. Smutne
Odpowiedz
57 37
zgłoś
gość 07.07.2018 13:46
Przynajmniej nie będą już nagrywać durnych filmików, polscy youtuberzy powinni iść w ich ślady.
Odpowiedz
810 55
zgłoś
gość 07.07.2018 13:46
Sorry, ale oni juz wczesniej zostali aresztowani i skazani na grzywne za lamanie prawa dla glupiej fotki na instagrama i nic sobie z tego nie robili wiec trudno im wspolczuc.
Odpowiedz
29 93
zgłoś
gość 07.07.2018 13:47
gość: Selekcja naturalna.
Jesteś potworem.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 203