Czwartek 19.07.2018 00:00

Tyga jest załamany wspólną okładką Kylie i Travisa. "Ma złamane serce"

Tyga Kylie Jenner Travis Scott

Tyga jest załamany wspólną okładką Kylie i Travisa. "Ma złamane serce"

Wśród członków rodziny Kardashianów nie ma chyba większej obrazy niż bycie "niedostrzeżonym". Każda z córek Kris Jenner musi wieść życie celebrytki i zdaje się, że każda - poza ich bratem, Robem - kocha być na świeczniku.

Odkąd Kylie Jenner dorosła, stała się "równouprawnioną" Kardashianką i sama buduje teraz swoją karierę opartą na najbardziej rozpoznawalnej rodzinie świata. Trudno uwierzyć, że dziewczyna ma dopiero 20 lat - Kylie zdążyła już zostać jedną z najbogatszych młodych milionerek, doczekać się okładki Forbesa i zrezygnować z wypełniaczy ust. Teraz Jenner do swojej listy sukcesów może dołączyć kolejny - celebrytka znalazła się na okładce magazynu GQ razem z ojcem swojego dziecka, Travisem Scottem.

Zobacz: Kylie Jenner i Travis Scott opowiadają o trudach rodzicielstwa na pierwszej wspólnej okładce (FOTO)

Dzięki małej Stormi Travis już na zawsze będzie częścią rodziny Kardashianów, choć jeszcze nie tak dawno temu przewidywano, że raperem, który zasili celebryckie szeregi, zostanie Tyga. To u jego boku Kylie miała "odkrywać swoją kobiecość", a w dowód miłości kupiła mu nawet samochód. Scott okazał się być jednak lepszym materiałem na członka rodziny - być może dlatego, że to on kupił jej luksusowe auto, a nie ona jemu: Kylie Jenner dostała od Travisa Scotta auto za 4,8 MILIONA ZŁOTYCH

Dziś Tyga ma czego żałować i ponoć specjalnie się z tym nie kryje. Raper podobno jest załamany okładką GQ, na której to Travis przytula jego byłą dziewczynę:

Ma złamane serce, jest załamany. Nie może patrzeć, jak Travis ją obejmuje - twierdzi źródło Rack City.

Naprawdę aż tak ją kochał?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (211)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 211
Odpowiedz
18 9
zgłoś
Gość4 19.07.2018 00:01
Mam okropną teściową, która niszczy moje małżeństwo. Mąż jest zawsze po mojej stronie, ale ona nie ustaje w staraniach, by uprzykrzyć nam życie. Czy ktoś ma podobnie? Jak żyć?
Odpowiedz
56 19
zgłoś
Gość 19.07.2018 00:04
tyga kylie travis... nie znam człowieków... nie wiem czy to dobrze czy jednak załamka ?
Odpowiedz
272 12
zgłoś
Gość 19.07.2018 00:06
Z tego co pamiętam to Tyga miał ją gdzieś.
Odpowiedz
315 8
zgłoś
Gość 19.07.2018 00:06
Gość4: Mam okropną teściową, która niszczy moje małżeństwo. Mąż jest zawsze po mojej stronie, ale ona nie ustaje w staraniach, by uprzykrzyć nam życie. Czy ktoś ma podobnie? Jak żyć?
Zyc z dala od tesciowej
Odpowiedz
67 18
zgłoś
gość 19.07.2018 00:06
z Tygą przynajmniej wyglądali naturalnie a z Travisem jak zupełnie obcy sobie ludzie, którzy mało co o sobie wiedzą. Z jego strony wgl nie ma żadnej chemii
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 211