Czwartek 13.09.2018 21:30

Maffashion zrobiła operację nosa. Wmawia fanom, że dla zdrowotności...

Maffashion Jessica Mercedes Julia Kuczyńska

Maffashion zrobiła operację nosa. Wmawia fanom, że dla zdrowotności...

Konflikt Jessiki Mercedes i Maffashion trwa od wielu lat. Choć obie utrzymują, że się wspierają i wzajemnie sobie kibicują, to Internet pamięta sytuacje, które je poróżniły. Najgłośniejszą aferą między najpopularniejszymi polskimi blogerkami była kłótnia o fryzurę.

Zobacz: Maffashion żali się, że... Jessica Mercedes ukradła jej pomysł na fryzurę!

Na początku roku Jessica Mercedes przeszła skomplikowaną operację żuchwy. Blogerka cierpiała na wrodzoną wadę kostną zgryzu, która utrudniała poprawną wymowę i spożywanie pokarmów.

Zobacz: Mercedes pozuje w szpitalnym łóżku i z szyną na twarzy: "Myślałam, że będzie gorzej" (ZDJĘCIA)

Kilka tygodni temu w ślady Jessiki poszła Maffashion, która również postanowiła poddać się "leczniczemu" zabiegowi. Julia ze Złotowa przeszła operację "wyprostowania" krzywej przegrody nosowej, która, jak twierdziła blogerka, skutecznie utrudniała jej życie.

Już w ubiegłym roku wspomniałam, po raz pierwszy na swoich social mediach o planie mojej operacji nosa. Wysyłaliście mi wtedy zdjęcia, radziliście i mówiliście o tym, jak przebiegał u was podobny zabieg - zaczęła obszerne oświadczenie Maff. Na kilka dni przed terminem mojej wizyty w klinice chyba właśnie z powodu narastającego stresu bombardowałam Was ciągłymi hasłami "To lada dzień!" i tak dalej. Sorki jeśli było tego za dużo - tłumaczyła się z rozemocjonowania pod zdjęciem z nowym nosem.

Maffashion w końcu postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania fanów, dlaczego zdecydowała się na zabieg:

"Dlaczego robiłaś sobie nos? Przecież Twój był spoko, prosty i ładny!" Otóż mój nos był ok! Yes! Przez 30 lat przyzwyczaiłam się do niego! Nozdrza były nieproporcjonalna i ewidentnie jedna dziurka była niemalże zatkana, ale nos sam w sobie wydawał się ok. Kiedy jednak moje nieustanne gorączki, bóle głowy, duszności i przeziębienia zaczęły się nasilać, za namową różnych osób poszłam w końcu do laryngologa. Okazało się, że jest bardzo źle. Moja przegroda jest całkowicie krzywa, mam przerośnięte małżowiny nosowe, a sam nos w środku zarośnięty tkanką. Do tego stopnia, że przerośnięta tkanka znajdowała się w okolicach zatok, uciskając je (stąd te bóle) - napisała Julka.

Z jej tłumaczeniami nie zgodzili się wszyscy fani, sugerując, że próbuje operację plastyczną obrócić w "leczniczy" zabieg:

Uważam, że trochę błędnie przedstawiasz fakty, ponieważ prostowanie przegrody z wycinaniem przerostów nie wiąże się w 80% z chodzeniem w gipsie, a to właśnie można wywnioskować po opisie. Tutaj była robiona też plastyka, stąd ten gips - napisała jedna z fanek.

Kuczyńska natychmiast odpowiedziała na zarzuty: Gips jest do usztywnienia nosa, aby kość która była naruszona się zrosła. Dwa! Każdy przypadek jest inny! A z tego co wiem gips jest w większości przypadków stosowany! Właśnie przy przegrodzie! Dwa, myślę, że to tez kwestia kliniki. Widzisz ja nie miałam stosowanej „tamponady” jak 99% osób z którymi pisałam, tylko miałam włożone sylikonowe wkłady. Nie będę dyskutowała. Wiem co miałam robione, co mi dolegało i co mam w lekarskich papierach. Trzy gips miałam nałożony na górę nosa - centralna cześć. A zmieniony miałam słupek nosa i dziurki w nosie.

Wierzycie jej?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (311)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311
Odpowiedz
343 44
zgłoś
gość 13.09.2018 21:30
Gonia i KInia maja aktualnie najlepsza PR! Zmowka!
Odpowiedz
313 51
zgłoś
Gość 13.09.2018 21:30
Jak ma ochotę to nich robi, kasę ma ..
Odpowiedz
58 14
zgłoś
Gość 13.09.2018 21:31
Nie wierzymy
Odpowiedz
72 30
zgłoś
gość 13.09.2018 21:31
Może robić, i tak ma urodę wsiowej Maryny.
Odpowiedz
63 26
zgłoś
Gość 13.09.2018 21:32
Co ta baba ma w głowie- sieczka. Znana z tego, że jest znana. Panna nikt.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311