Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oprawca Katie Piper wyszedł z więzienia. "Fakt, że wrócił do Londynu jest niepokojący"

110
Podziel się:

Producenci programu "Strictly Come Dancing", w którym bierze udział okaleczona modelka, nawet na kawę nie wypuszczają jej bez ochroniarza.

Oprawca Katie Piper wyszedł z więzienia. "Fakt, że wrócił do Londynu jest niepokojący"
bEJtVoGJ

W marcu minęło dziesięć lat odkąd brytyjska modelka i początkująca prezenterka telewizyjna Katie Piper padła ofiarą okrutnej zemsty ze strony byłego chłopaka, Daniela Lyncha. Nie mogąc pogodzić się z rozstaniem, wynajął niejakiego Stefana Sylvestre, aby oblał twarz Katie żrącym kwasem. Mężczyzna użył kwasu siarkowego, który niemal całkowicie zniszczył twarz modelki, po czym zostawił ją umierającą w Golders Green w północnym Londynie.

Kiedy Katie po odzyskaniu świadomości w szpitalu po raz pierwszy zobaczyła swoje odbicie, błagała lekarzy o eutanazję. Przez kolejne lata przeszła czterdzieści operacji przeszczepu skóry, rekonstrukcji nosa, powiek, ust i kości policzkowych.

Na szczęście z czasem wszystko się ułożyło. Katie odzyskała twarz, wyszła za mąż, została mamą, a obecnie bierze udział w programie BBC Strictly Come Dancing, będącym pierwowzorem Tańca z Gwiazdami.

bEJtVoGL

Tymczasem jej oprawca w środę został wypuszczony z więzienia Highpoint w Suffolk. Jak ujawniają świadkowie, pierwszym, co zrobił po wyjściu na wolność było złapanie transportu do Londynu, gdzie nagrywany jest program, w którym bierze udział Piper.

W tej sytuacji producenci zdecydowałi się zapewnić jej specjalną ochronę. Nie może nawet wyjść na kawę bez opieki ochroniarza.

Oczywiście Sylvestre został wypuszczony z więzienia warunkowo i ma zakaz zbliżania się do Katie.

Każda próba zbliżenia się do Strictly Studio w Hertforshire sprawi, że od razu wróci prosto za kratki - uspokaja informator dziennika The Sun. Jednak już sam *fakt, że wrócił do Londynu wydaje się niepokojący. *

bEJtVoGR

Podczas przesłuchanie w sprawie warunkowego zwolnienia Sylvestra decydująca okazała się opinia kuratora, który stwierdził, że mężczyzna z czasem "okazał empatię wobec ofiary i wyraził skruchę".

Po wyjściu z więzienia nie tylko nie wolno mu zbliżać się do Katie, lecz musi także przestrzegać godziny policyjnej między jedenastą wieczorem a siódmą rano i regularnie poddawać się testom na obecność narkotyków. Nie może też w żaden sposób kontaktować się z Danielem Lynchem, który za zlecenie okaleczenia byłej dziewczyny odsiaduje właśnie szesnastoletni wyrok.

bEJtVoGS
bEJtVoGT
bEJtVoHm
KOMENTARZE
(110)
JJJ
3 lata temu
Biedna kobieta. Takich typów to trzeba od razu utylizować i koniec balu
gość
3 lata temu
Powinien dostać dożywocie, żeby dziewczyna mogła czuć się bezpiecznie! Na nic innego nie zasłużył, ona już do końca życia pozostanie okaleczona, kara powinna być współmierna do przestępstwa!
Gość
3 lata temu
I po co takich wypuszczać? Tylko do obozów pracy.
bEJtVoHn
Gość
3 lata temu
Straszne to musi byc dla niej, po wszystkim co przeszła znowu jest skazana na strach...
Gość
3 lata temu
Kobieto, współczuję. Jesteś silna!
Najnowsze komentarze (110)
JKK
10 miesięcy temu
W brytyjskich więzieniach rządzą bractwa muzułmańskie, to i odpowiedni kurator się znalazł! Ciekaw jestem, czy z polskiego więzienia wyszedłby zdrowy?
Jerzy Klemens
10 miesięcy temu
Imię i nazwisko jej byłego mogłoby sugerować, że to rodowity Anglik, nic bardzej mylnego! Takie okaleczanie kobiet to ich narodowo-religijna tradycja!
Eveline
3 lata temu
Podziwiam ją!!!!!! Odważna kobieta.
gość
3 lata temu
tacy gnoje powinni do żywocie dostać i z*********ć w kamieniołomach.i każdego dnia od innych więżniów dostawać w p*****l tak ze nie będą mogli wstać. i byłby spokój.
gość
3 lata temu
oblać obu twarz i genitalia kwasem! jaki jest pomysł z wypuszczaniem tego typu ludzi!
Gość
3 lata temu
Bidula.Przeciez to horror co ona przeszla
Gość
3 lata temu
Ładna z tą spaloną twarzą
Gość
3 lata temu
Nie chce byc zlym prorokiem ale on zaatakuje ponownie.
bEJtVoHf
Gość
3 lata temu
M****n oblał ja kwasem i za murzyna wyszła za mąż. Typowy syndrom czarnej pały
Gość
3 lata temu
Każdy w******k który wypuszcza swoje psy aby biegamy po wsi powinien dostać w swój t**y ograniczony łeb
gość
3 lata temu
To jest straszne, ze po takich przezyciach, kiedy zycie sobie ulozyla, musi znowu sie bac...
gość
3 lata temu
Dozywocie, zniszczyl jej zycie I wyglad na zawsze
Gość
3 lata temu
Nie ma sprawiedliwości biedna znowu będzie się bac
Gość
3 lata temu
Jak zwykle okazuje skruchę,co za brednie jak ktoś popełnia zbrodnie robi to z czystą chęcią zabicia lub zrobić tak by ta osoba cierpiała do końca życia,tu proszę ile razy jest że wraca by zabić matko kiedy to prawo zacznie bronić przed oprawcami??????!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJtVoHY
bEJtVoHZ
bEJtVoIa
bEJtVoIb
bEJtVoIc
bEJtVoHH