Poniedziałek 04.03.2019 21:45

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem synka! "CHWILO, TRWAJ"

Rolnik szuka żony Małgorzata Sienkiewicz Paweł Borysewicz Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem synka! "CHWILO, TRWAJ"

Rolnik szuka żony jest jednym z ulubionych programów widzów Telewizji Polskiej. Za jego pośrednictwem miłość znalazło już kilkunastu uczestników. Choć show chwilowo zniknął z anteny, zastąpiony przez Sanatorium miłości, widzowie chętnie śledzą dalsze losy rolników i rolniczek. Ogromną sympatią cieszą się zwłaszcza Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz, którzy zakochali się w sobie podczas czwartej edycji. Para pobrała się we wrześniu minionego roku, a pod koniec lutego powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Przypomnijmy: Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła! (Z OSTATNIEJ CHWILI)

Jakiś czas temu Małgosia skrytykowała modną ostatnio tendencję na chwalenie się płaskim brzuchem po ciąży. Jej zdaniem wygląd matki w takich momentach nie jest najważniejszy, a uwaga powinna skupić się na dziecku.

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" krytykuje "insta matki": "Najczęstsze problemy - ile przytyłaś w ciąży, ile ci zostało, czy masz rozstępy?"

Teraz rolniczka zdecydowała się opublikować zdjęcie synka, któremu dała na imię Ryszard. Zadbała przy tym o prywatność chłopca, pokazując jedynie jego małą rączkę. 27-latka podziękowała też internautom za gratulacje i życzenia oraz pochwaliła personel Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce, gdzie przyszedł na świat Rysio.

Kochane serducha, dziękujemy za moc życzeń i gratulacji płynących do nas od kilku dni. Jesteśmy teraz w trochę w innej rzeczywistości i pewnie długo to nie minie - napisała rolniczka.

Małgosia nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwa.

Dać komuś życie... Może do najłatwiejszych to nie należy, ale z moimi chłopakami teraz mogę już wszystko, mam wszystko. Chwilo, trwaj - dodała.

Pod zdjęciem posypały się komentarze zachwyconych fanów.

"Śliczny malutki bobasek", "Najpiękniejszy widok", "Cieszcie się sobą. Dużo zdrówka", "Gosia, serdeczne gratulacje dla Was! I pomyśleć, że ta piękna historia zaczęła się od programu telewizyjnego" - pisali.

Fotografię skomentowała też Marta Manowska, która lubi podkreślać, że utrzymuje przyjacielskie relacje z uczestnikami prowadzonych przez siebie programów.

Już ma takie piękne paznokietki - napisała prezenterka.

I moje paluszki - dodał dumny tata, Paweł.

Urocze?

 
Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (110)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110
Odpowiedz
417 28
zgłoś
gość 04.03.2019 21:48
Mam nadzieję że i ja zejdę w ciąże niedługo. Trzymajcie kciuki, bo to juz drugi rok starań
Odpowiedz
7 19
zgłoś
Gość 04.03.2019 21:49
Rychu Peja rapu polskiego nadzieja
Odpowiedz
9 8
zgłoś
Gość 04.03.2019 21:49
A wpis o Kazie - to chyba zescie dzis mu dal zamiast zyczen imieninowych?!
Odpowiedz
9 11
zgłoś
Gość 04.03.2019 21:49
Asystenci rodzin- strajkujmy!
Odpowiedz
118 8
zgłoś
Gość 04.03.2019 21:49
Historia jak w filmie hehe super ze mają siebie, są zakochani i okazują to sobie, a teraz przyszedł czas na owoc ich miłości... super , gratulacje dla rodziców
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110