Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Krzysztof Rutkowski tłumaczą się z utraty prawa jazdy

45
Podziel się

Rutkowski przynajmniej wyraził coś w rodzaju skruchy. U "Diablo" Włodarczyka próżno szukać takiej refleksji. "Musiałem jakoś zarabiać" - tłumaczy pokrętnie.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Krzysztof Rutkowski tłumaczą się z utraty prawa jazdy
bEglvbGZ

Miniony tydzień znów był pechowy dla celebrytów za kierownicą. Chociaż policja od dawna udowadnia, że jest odporna na urok znanych z mediów twarzy, niektórym nadal wydaje się, że wolno im łamać przepisy drogowe tylko dlatego, że są odrobinę bardziej znani od innych.

Przeważnie są to drobne przewinienia, co nie znaczy, że niewarte napiętnowania, jak parkowanie w niedozwolonych miejscach czy "zapominanie" o uiszczeniu opłaty w parkomacie.

Ale zdarzają się poważne sytuacje, które mogły skończyć się tragicznie, jak pijackie rajdy w wykonaniu Ilony Felicjańskiej, Joanny Liszowskiej, Daniela Olbrychskiego czy Tomasza Stockingera.

bEglvbHb

Wszyscy na szczęście zostali przyłapani i musieli pożegnać się z prawem jazdy na jakiś czas. Akurat wymieniona czwórka zastosowała się do orzeczenia sądu, czego niestety nie można powiedzieć o Krzysztofie Włodarczyku, który w minioną niedzielę został przyłapany na próbie samochodowej szarży na teren zamknięty dla ruchu kołowego. Okazało się, że nie dość, że prowadził samochód, mając administracyjnie zatrzymane prawo jazdy to jeszcze kierowany przez niego volkswagen golf był poszukiwany przez firmę leasingową.

W rozmowie z Faktem, bokser podkreśla, że nie ma sobie absolutnie nic do zarzucenia.

bEglvbHh

Nie jestem przestępcą - zapewnia. Ja nie kradnę, nie oszukuję ludzi. Jestem sportowcem, który naprawdę bardzo ciężko pracuje na swój byt. Jeśli ktoś miał do czynienia ze sportem to chyba wie, co to znaczy. Prawo jazdy straciłem wcześniej nie za jazdę po alkoholu, bo w ogóle nie piję, nie za spowodowanie wypadków, bo nigdy nikt nie ucierpiał w mojej winy. Straciłem je za punkty. Musiałem jakoś zarabiać. Płacę alimenty na dwójkę dzieci.

Zauważyliście? Przypomniał sobie, że ma drugie.Do niedawna, zdaniem mamy dziecka, nie było to wcale takie oczywiste...

A jak pan myśli, z czego żyję? - pyta dramatycznie bokser. Tylko z tego, co zarobię na ringu? Nie. Ja żyję też z tego, że pojadę gdzieś, gdzie opowiem o sobie, przeprowadzę trening. Z takich rzeczy również zarabiam pieniądze. Na ile to możliwe będę prosił sąd o złagodzenie kary. Prawo jazdy jest niezbędne w moim zawodzie. Dzięki temu mogę normalnie trenować, funkcjonować i zarabiać. Jeśli pójdę do więzienia, to nie będę miał tego jak robić.

Niestety, to całkiem realna perspektywa. Za złamanie zakazu sądu grozi mu do pięciu lat więzienia.

bEglvbHi

W tym samym tygodniuz prawem jazdy pożegnał się Krzysztof Rutkowski. Został zatrzymany, gdy gnał przez teren zabudowany z prędkością 112 km/h. W przeciwieństwie do swojego imiennika nie próbuje się migać od winy. Może dlatego, że zatrzymano mu prawo jazdy tylko na trzy miesiące? Tyle czasu to się jakoś przemęczy.

Wsiadłem za kółko i rzeczywiście przekroczyłem prędkość - przyznaje w Fakcie. Każdy powinien stosować się do przepisów drogowych. Zapłaciłem więc mandat i straciłem prawo jazdy.

_

bEglvbHj

_

bEglvbHC
KOMENTARZE
(45)
Gość
2 lata temu
Obydwoje paskudne istoty !
gość
2 lata temu
najlepszy jest ten z rzerzuchą na łbie , śiwęta się zbliżaja także przyda sie
gość
2 lata temu
Dajta spokoj Krzyski - nikt Was nie lubi
bEglvbHD
Fifi
2 lata temu
Oba paskudne ryje
gość
2 lata temu
ALEEE OBLESIE
Najnowsze komentarze (45)
Gość
2 lata temu
Kibicowałem dla włodarczyka ale to jego tłumaczenie żenujące
Jacob z Chica...
2 lata temu
Buroki…..
gość
2 lata temu
a program DRZYZGI zaprasza panów mentorów do wypowiedzi w kwestiach rodzinnych tragedii. a sami to co
gość
2 lata temu
U diablo trudno szukać odrobiny empati - twarz wyraża wszystko !!!
Gość
2 lata temu
Nie tłumaczą tylko wyjaśniają, a Diablo teraz wygląda zupelnie inaczej, zamiesciliscie jego zdjęcie chyba sprzed 8 lat !
Gość
2 lata temu
Przynajmniej Rutek jakoś się zachował...
gość
2 lata temu
Małe wacki
gość
2 lata temu
Obleśne nieodpowiedzialne pseudo chłopy
bEglvbHv
Gość
2 lata temu
Foty dobieracie genialnie !
gość
2 lata temu
ja też mam dzieci, stresująca i wymagająca podróży pracę, wydatki, muszę dbać o siebie a mimo to nie mam obecnie punktów na koncie, nie pędzę, trzymam się przepisów... aa jaaa... no ja nie jestem celebrytom...
gość
2 lata temu
Diablo przesiądź sie na rower chłopie albo autobus.
gość
2 lata temu
wstretne ryje
gość
2 lata temu
który straszniejszy?
Gość
2 lata temu
Oni jak na cpani dwa mutanty
bEglvbHX