Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szymon Majewski u Wojewódzkiego: "Skoro "Odwróceni" wracają, to znaczy, że oni teraz będą przodem...?"

62
Podziel się

To był zabawny odcinek. Może dzięki temu, że prowadzący, co się prawie nie zdarza, zrezygnował z promowania siebie i skupił się na gościach.

Szymon Majewski u Wojewódzkiego: "Skoro "Odwróceni" wracają, to znaczy, że oni teraz będą przodem...?"
bCNpCsWd

Gośćmi najnowszego odcinika programu Kuby Wojewódzkiego byli Małgorzata Foremniak i od dawna niewidziany w studiu TVN-u Szymon Majewski. Prezenter pożegnał się ze stacją osiem lat temu, na fali kontrowersji, jakie wzbudził podpisany przez niego kontrakt reklamowy z PKO BP. Głównie chodziło o to, że większościowym udziałowcem banku jest Skarb Państwa, a honorarium showmana należy do największych, jakie wypłacono jakiejkolwiek gwieździe. Majewski zarobił wtedy 3,3 miliona złotych za dwa lata kontraktu.

Po rozstaniu z TVN-em Szymon nie zdecydował się próbować szczęścia w innej stacji, chociaż podobno propozycji nie brakowało. Nadal nieźle radzi sobie w branży reklamowej, teatralnej, a i w show biznesie znalazł, jak się wydaje, wygodne miejsce. W każdym razie nie sprawia wrażenia, jakby chciał wpadać do TVN-u w innym charakterze niż gościnnie.

bCNpCsWf

Mój dzisiejszy gość nie jest za burtą - zapowiedział go Wojewódzki. On po prostu zmienił statek.
Kiedyś wstydziłem się tego, że jestem komikiem - wyznał Majewski. Bo mi się wydawało, że komik to taki głupek, debil. Teraz od tego odchodzę, bo jestem niezwykle przystojny i bardzo inteligentny, więc nie mam się czego wstydzić. Ja bardziej gustuję w żartach słownych, Kuba tego obszaru nie rozumie, często dyskutujemy na ten temat. Ale wiesz, ja coś tam te twoje instagramerki próbowałem za kulisami poduczyć... Po moich programach zwykle jest tak, że ludzie śmieją się dopiero w autobusie... A wiesz, jak się nazywa wypadek samochodowy Zygmunta Solorza? Dzwon Zygmunta...

Szymon okazał się godną konkurencją dla Kuby, który po raz pierwszy od bardzo długiego czasu miał kłopot z dojściem do słowa, nie wspominając nawet o skoncentrowaniu rozmowy na sobie. Majewski był tak wylewny, że sięgnął nawet do czasów dzieciństwa.

Jak byłem mały, byłem tak chudy, że za cukierka pokazywałem kręgosłup od strony brzucha - pochwalił się
To nie był kręgosłup !- wyjaśnił Kuba. Nigdy nie przypuszczałem, że ty za cukierka pokazywałeś takie miejsca….

Ja byłem bardzo niewinnym dzieckiem - wyjaśnił Majewski. Nawet nie wiedziałem, co to znaczy "lachoc*ąg". Pierwszy raz usłyszałem to słowo podczas swojego dyżuru w Radiu Zet. Miałem wtedy 23 lata. Prowadziłem wtedy "Czuj mózg", dzwoni facet, bez żadnej selekcji wchodzi na antenę i mówi: "to słowo to jest lachociąg". A ja nie wiedziałem, co to znaczy, więc przez godzinę zastanawiałem się głośno, w programie na żywo, jak może wyglądać lachociag. Kolega z Ursynowa rowerem do mnie pędził, żeby mnie ostrzec, żebym nie mówił takich rzeczy, bo Krajowa Rada Radiofonii program nam zdejmie. Moja mama była nadopiekuńcza i strasznie chciała mnie zachować w tej niewinności. A po sąsiedzku była taka jedna pani, która jakoś tak bardziej jęczała podczas seksu, wtedy moja mama nagle, ni stąd nie zowąd, podkręca telewizor, ale ta pani za ścianą coraz głośniej jęczy. I wtedy moja mama: "No, co znowu z tymi kotami! Znów marcują w listopadzie, to na pewno ten rudy…" Pamiętam, jak już w tym szale TVN-u, popularności, Telekamer pojechałem po coś do mamy i nagle dostałem 39,9 stopni gorączki. Moja mama od razu taki uniform chorobowy założyła, który pamiętam sprzed dwudziestu pięciu lat: kaszki, termometry, rosołki, lewatywy, ja już się bałem, że za chwilę wjedzie różowy słonik. Stawiała mi przy łóżku czołg Rudy 102, a ja do niego śpiewałem "Deszcze niespokojne"...

bCNpCsWl

Chcesz wody? - udało się wtrącić Kubie
Nie, bo boję się, że ta pani wejdzie... - odpowiedział Szymon. Potem będzie, że seksistowski program, córka będzie komentowała. Moja żona ma naprawdę świetne nogi. Jedną i drugą. Jakby miała trzecią to pewnie też by była świetna.

Drugiego gościa, którym była Małgorzata Foremniak,promująca konytnuację Odwróconych, też nie za bardzo chciał dopuścić do głosu.
To skoro wracają "Odwróceni" to znaczy, że oni już teraz będą przodem….? - zastanawiał się na głos.

Wojewódzki podjął próbę skonfrontowania singielki Małgosi z Szymonem, mogącym poszczycić się wieloletnim stażem małżeńskim, jednym z najdłuższych w polskim show biznesie.

Moim zdaniem związek z drugą osobą jest zawsze ujawnieniem prawdy o nas samych - wyjaśniła Małgosia. Oczywiście, że są pary, które, po różnych zawirowaniach, nadal są razem, ale to jest zawsze nauka o samym sobie.

bCNpCsWm

To, swoją drogą, zaskakujące, jak ciekawy może być ten program, jeśli tylko prowadzący przestanie na chwilę zajmować się sobą. Zauważyliście?

bCNpCsWG
KOMENTARZE
(62)
Gość
rok temu
Szymon, pozytywnie zakręcony gosc. Zawsze mial adhd :)
Wito
rok temu
Mamy Cię, wróć!
gość
rok temu
Lubilam tego Majewskiego i jego poczucie humoru.
bCNpCsWH
Gość
rok temu
Pani Malgosia pozytywnie zakrecona
Gość
rok temu
Szymon super, pozytywny czlowiek. Jak i Malgosia :)
Najnowsze komentarze (62)
Gość
rok temu
Ja myślę że Wojewódzkiemu kazali zmienić podejście do gości w programie,bo stracił oglądalność i wszyscy mieli dość jego samozapatrzenia...
gość
rok temu
Reklamy z tym gościem są niewiarygodnie denne. przeciez chodzi o to aby zwrocily uwage.
Sylweriu,
rok temu
Majewski super powiadacie ??slowotok i kiepskie żarty..dlatego nie chodzę na wybory by mądrzejsi mogli się wykazać ..i tak co 4 lata inna mądrość wygrywa
Gość
rok temu
Foremniak super, natomiast Majewski porażka totalna. Ani on śmieszny, ani zabawny.
gość
rok temu
Szymon ma fajne poczucie humoru. On kiedyś mowil, że ma adhd, ale trochę wyrósł.
gość
rok temu
to nie był zabawny odcinek...niestety z powodu gości
Gość
rok temu
Ja nie rozumiem poczucia humoru Majewskiego . Ale odcinek fajny
Gość
rok temu
Nie lubię go.
bCNpCsWz
ela
rok temu
Jak komus podobało sie wystąpienie Majewskiego---- to gratuluję !!!! W takim razie może, ten ktoś, a wręcz powinien, oglądać Wielkiego brata !!!!! Taki sam poziom !!!!1
gość
rok temu
jeden z najlepszych odcinków , Szymon..super
gość
rok temu
Majewskiemu do dialogu nikt nie jest potrzebny on gada za trzech
gość
rok temu
Fajnie, niech mu się wiedzie :) Ale skąd w takim razie jakieś oceny Szymona Majewskiego, że wybłagał ostatnio reklamę w Plusie i że wręcz o nią żebrał? To w takim razie jakieś żałosne plotki
gość
rok temu
ale tu cenzura.nie ma komentarzy wcale
gość
rok temu
Majewski już się wypalił. Te jego żarciki słowne takie mało błyskotliwe.
...
Następna strona
bCNpCsXb