Niedziela 31.03.2019 09:30

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wspomina poród: "Czy bolało? TAK"

Rolnik szuka żony Małgorzata Sienkiewicz Paweł Borysewicz Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wspomina poród: "Czy bolało? TAK"

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz są jedną z par, które odnalazły miłość w programie Rolnik szuka żony. Pobrali się we wrześniu minionego roku, a pod koniec lutego powitali na świecie pierwsze dziecko. Od czasu do czasu Małgosia zamieszcza na Instagramie wpisy, w których dzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. Krytykowała już np. "modę" na chwalenie się płaskim brzuchem po ciąży.

PRZYPOMNIJMY: Małgosia z "Rolnik szuka żony" krytykuje "insta matki": "Najczęstsze problemy - ile przytyłaś w ciąży, ile ci zostało, czy masz rozstępy?"

Rolniczka ma też za sobą opublikowanie pierwszego zdjęcia synka, któremu dała na imię Ryszard. Zadbała przy tym o prywatność chłopca, pokazując jedynie jego rączkę.

ZOBACZ TEŻ: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem synka! "CHWILO, TRWAJ"

Teraz Małgorzata postanowiła wrócić wspomnieniami do okresu ciąży.

Nie zamierzałam tworzyć postów o ciąży w trakcie, bo to jakoś dla mnie zbyt ostatnio popularne. (...) Ten ważny czas dla każdej kobiety minął błyskawicznie, czułam się dobrze. Czemu waga i te inne duperele były dla mnie mniej ważne? Bo uważam, że być w ciąży to jedno, donosić ją to drugie, urodzić zdrowego synka to trzecie - tłumaczy rolniczka.

Borysewiczowa cieszy się, że jako młoda mama może liczyć na pomoc rodziny.

Rolnicza strona rodzicielstwa ma wiele plusów - jesteśmy razem w ciągu dnia, mamy swoje wsparcie i rodziny (wizyty wstępnie odpękane, jakie to ważne, jak ktoś tak po ludzku zmyje ci podłogę, poprasuje pranko, ugotuje kawałek dietetycznej, pozbawionej cebuli zupy). Świeże powietrze wpływa na nas ostatnio magicznie. Dla nas to niesamowicie ważne, by ten czas wspólnie wykorzystać na maksa - pisze rolniczka.

Małgosia wyznała też, że sam poród był trudnym doświadczeniem, ale widok nowo narodzonego dziecka wszystko jej wynagrodził.

Czy bolało? Przed - tak. Czy w trakcie porodu? Tak. Czy po? Tak. Czy już zapomniałam? Nie i nie chcę, bo moment, gdy zobaczyliśmy nasze dziecko na brzuszku, zapamiętam do końca życia. Czy już się ogarnęłam? Tak, a nie byłam? - pyta Borysewicz.

Małgosia dodała też, że wraz z mężem wkraczają w wiosnę "odrobinę dojrzalsi". Do wpisu rolniczka dołączyła kolejne zdjęcie rączki Rysia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

O zmianach w życiu słów kilka. Nie zamierzałam tworzyć postów o ciąży w trakcie, bo to jakoś dla mnie zbyt ostatnio popularne, obiecałam sobie jedynie, że jak już będę mamą to napiszę coś od 💕 Ten ważny czas dla każdej kobiety minął błyskawicznie, czuć się wtedy dobrze. Czemu waga i te inne duperele były dla mnie mniej ważne? Bo uważam że być w ciąży to jedno, do nosić ją to 2,urodzić zdrowego synka to 3. Rolnicza strona rodzicielstwa ma wiele +, jesteśmy razem w ciągu dnia, mamy swoje wsparcie i rodziny(wizyty wstępnie odpękane, jakie to ważne jak ktoś tak po ludzku zmyje Ci podłoge, poprasuje pranko, ugotuje kawałek dietycznej pozbawionej cebuli zupy😊 Swieże powietrze wpływa na nas ostatnio magicznie. Dla nas to niesamowicie ważne by ten czas wspólnie wykorzystać na maksa. Czy bolało? Przed tak, czy w trakcie porodu? Tak, czy po? Tak, czy już zapomniałam? Nie i nie chcę, bo moment gdy zobaczyliśmy nasze dziecko na brzuszku zapamiętam do końca życia. Czy już się ogarnęłam?Tak, a nie byłam? 😁 Odrobinę dojrzalsi wkraczamy w wiosnę. Jare przygotowywane do siewu. Nawozy siane, czas na wapno i uprawa przed qq. Ni do ładu ni do składu, ale jakoś tak pozytywnie 😁 Beza 1 poszła w teren, ciasto na niedzielę jest... Może by tak się drzemnal po spacerze ❤️

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)Mar 30, 2019 o 5:31 PDT

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (120)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 120
Odpowiedz
45 34
zgłoś
Gość 31.03.2019 09:41
Oooo bolalo...to nowosc x p
Odpowiedz
205 22
zgłoś
Gość 31.03.2019 09:42
I piękne. Dzieci sa cudowne. Nie kazdy musi je posiadać oczywiscie ;)
Odpowiedz
49 28
zgłoś
Gość 31.03.2019 09:42
Odkrycie roku - rodzenie boli. Nawet ze znieczuleniem poród boli. Niewiele jest kobiet które nie boli. Ale warto. (Oczywiście jeśli chce się mieć dzieci)
Odpowiedz
198 18
zgłoś
Gość123 31.03.2019 09:43
Życzę im dużo szczęścia fajna z nich para i Małgorzata jest bardzo inteligentna kobieta
Odpowiedz
21 4
zgłoś
Gość 31.03.2019 09:44
Ryska nie ma jest petarda:)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 120