Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jest kilku "Wielkich Braci"? Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła sekret programu

94
Podziel się

Zaskoczeni?

Jest kilku "Wielkich Braci"? Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła sekret programu
bEgyCqZN

Choć władze TVN-u liczyły na niekwestionowany sukces reedycji hitowego niegdyś programu Big Brother, ku ich zdziwieniu szybko okazało się, że kontrowersyjny - jak na tamte czasy - format mocno się zestarzał. Współczesną widownię nieszczególnie interesują perypetie garstki pretendentów do miana celebrytów zamkniętych pod jednym dachem, a oglądalność show systematycznie spada z odcinka na odcinek. O jakości produkcji może świadczyć fakt, iż nawet sama prowadząca Big Brothera we własnej osobie, Agnieszka Woźniak-Starak, odpuściła sobie śledzenie losów mieszkańców domu Wielkiego Brata, za co dostała później zresztą reprymendę.

bEgyCqZP

Na skutek pouczenia skruszona dziennikarka postanowiła robić dobrą minę do złej gry i od jakiegoś czasu podejmuje kolejne próby wzbudzenia zainteresowania potencjalnych widzów, zapewniając w wywiadach o świetności programu. Tym razem Agnieszka zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i rozwiać wątpliwości nielicznych fanów programu, którzy zastanawiali się, kto przemawia do uczestników show, gdy osoba podkładająca głos "Wielkiemu Bratu" (czyli Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny) kończy pracę. Okazuje się, że osób pełniących tę funkcję jest kilka.

Oczywiście, że ona nie jest tam cały czas - wyznała Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem. W praktyce wygląda to tak, że czasem odzywa się do nich inny głos po prostu.

Myślicie, że wyznanie o "kolejnych Wielkich Braciach" sprawi, że oglądalność _Big Brothera_ wzrośnie chociaż o kilka słupków?

bEgyCqZV
bEgyCraq
KOMENTARZE
(94)
Gość
2 lata temu
Najgorsza decyzja w jej karierze
Gość
2 lata temu
Nie wiem, czy słupki wzrosną, bo na przykład ja mam to gdzieś, no ale każdy ogląda co lubi
gość
2 lata temu
Jedna edycja BB miała sens, ta pierwsza. Ludzie szli tam żeby zarobić (wygrać) i się pobawić. Wszyscy byli autentyczni. A teraz to jakiś cyrk i robienie z siebie debili na siłę. Szkoda czasu.
bEgyCrar
Gość
2 lata temu
Zenujacy program🤣
Gość
2 lata temu
G****a gąska. Myślę że jej ta praca i tak nie jest potrzebna ;-)
Najnowsze komentarze (94)
Gość
2 lata temu
Piękna dziewczyna
Gość
2 lata temu
Taaa, Discovery pudel chyba.
Goś
2 lata temu
Kundel w każdym poście usilnie promuje tezę, że tego nikt nie ogląda, że format się wyczetpal, itd. Ciekawe dlaczego....?
Gość
2 lata temu
dawno niewidzialam Martyny i widze ze zmiany na twarzy sa fajne. Nosek zrobiony .. fajnie to wyglada.. x
Gość
2 lata temu
A ja lubię t w n program i oglądam codziennie!!! To grzech?
gl
2 lata temu
Pani Agnieszka to piękna kobieta.
gość
2 lata temu
Denny program , Agnieszka beznadziejna.Nie znalezli żadnego mężczyzny na Wielkiego Brata?
gość
2 lata temu
Denny program , Agnieszka beznadziejna.
bEgyCraj
gość
2 lata temu
Boże, to tak bardzo nikogo nie obchodzi.... Czemu osoba niby inteligentna. milionerka, która może mieć dowolne, autorskie programy chce prowadzić takie odmóżdzające g****o z którego ludzie mają jedynie bekę? Twoja praca świadczy o Tobie czy tego chcesz czy nie. Ona w swojej pracy ma do czynienia z przygnębiajaco płytkimi, nijakimi ludzmi, którzy kompletnie NIC sobą nie reprezentują, widać, zę to widzi, nie ma energii ani charyzmy by to ciagnąć na jakimś minimalnym poziomie. Wygląda jakby za karę tam musiała siedzieć.... I czemu ona ma takie ciśnienie na ten żenujący TVN? Rzuciłaby to dziadostwo, zaczęła podrożować po świecie, realizować swoje zainteresowania zamiast kisić się w tym zgniłym, prymitywnym światku ludzi nieumiejących w zasadzie nic i pozatrudnianych po znajomości. Umarłabym z frustracji pracując z przygłupami! jeśli jej to nie przeszkadza to wyraźnie o niej świadczy.
Gość
2 lata temu
Pudelek też Cię rozwija ,że tu jesteś😁😁😁
gość
2 lata temu
Jaka ona jest beznadziejna ;(
Gość
2 lata temu
Drętwy program, bo prowadzący bez osobowości
Gość
2 lata temu
Drętwy program, bo prowadzący bez osobowości
Gość
2 lata temu
I pisze to ktoś przeglądając Pudla... Wyżyny hipokryzjii.
...
Następna strona
bEgyCraL