Wtorek 30.04.2019 17:15

Walentyna i Lesław z "Sanatorium miłości" są jednak parą? "Nie poznaję siebie, dopiero zacznę żyć"

Walentyna Kozioł Walentyna z "Sanatorium miłości" Lesław Sierakowski Lesław z "Sanatorium miłości"

Walentyna i Lesław z "Sanatorium miłości" są jednak parą? "Nie poznaję siebie, dopiero zacznę żyć"

Pierwszy sezon Sanatorium miłości zakończył się wieloma pięknymi przyjaźniami, ale niestety tylko jednym związkiem. Wprawdzie opinie co do tego, czy Małgorzata i Marek pasują do siebie, są podzielone, ale wygląda na to, że z dala od kamer budują wspólne życie.

Drugą rokującą relację brutalnie przerwała śmierć Cezarego w połowie emisji sezonu. Jak z płaczem wyznała Wiesława w specjalnym odcinku świątecznym, teraz już każdego mężczyznę będzie porównywała do niego.


Przyjaźń Walentyny i Lesława rozwijała się dyskretnie i niespiesznie. Lesław na dobre rozkręcił się dopiero podczas wspólnego weekendu w Trójmieście. Nawet odkrył u siebie talent wokalny i zadedykował Walentynie piosenkę Siedem dziewcząt z Albatrosa we własnym wykonaniu, sprytnie zamieniając imię Beata na Walentyna.

Mimo tych wysiłków jego towarzyszka pozostał zdystansowana i w odcinku świątecznym z dużą ostrożnością wypowiadała się na temat perspektyw ich związku.

Od tamtego czasu, jak ujawnia Rewia, sporo się zmieniło. Walentyna wreszcie doceniła Lesława, role się odwróciły i teraz to ona o niego zabiega.

Nie poznaję siebie - wyznała ze zdziwieniem w rozmowie z tabloidem. Dopiero zacznę żyć. Myślę, że Leszek nadawałby się na spędzenie wspólnych wieczorów i poranków. Lesław jest specyficzny, ma gruby pancerz, trzeba mu poświęcić więcej czasu. Czas nam ucieka.

Jest w zasadzie tylko jeden kłopot: logistyczny. Walentynę i Lesława dzieli 400 kilometrów, a żadne z nich nie czuje się jeszcze gotowe do tego, by wywrócić sobie życie do góry nogami i przeprowadzić się na drugi koniec Polski.

Im jesteśmy starsi, tym trudnej nam podjąć w życiu rewolucyjne zmiany - tłumaczy Walentyna.

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz
7 43
zgłoś
Gość 30.04.2019 17:35
Ciekawe czy było już mieszanie w smole
Odpowiedz
154 13
zgłoś
Saray 30.04.2019 17:36
Pudel to oszust!!Kasuje komentarze i zmienia ilosc polubień!!Żeruje na ludzkiej krzywdzie,ale w czerwonej ramce ma „Stop hejt”!Oszuści!!
Odpowiedz
2 31
zgłoś
Gość 30.04.2019 17:36
Ciekawe czy było już mieszanie w smole
Odpowiedz
47 13
zgłoś
gość 30.04.2019 17:38
Ona jest jakas nie do konca szczera😏
Odpowiedz
36 2
zgłoś
gość 30.04.2019 17:39
Obydwoj***ardzo sympatyczni życzę dużo zdrowia i powodzenia w miłości.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96