Trwa ładowanie...
Przejdź na

Półnaga Emma Roberts prowokuje w odważnej sesji dla "Cosmo"

0
Podziel się:

Spodziewaliście się po niej takich zdjęć?

Półnaga Emma Roberts prowokuje w odważnej sesji dla "Cosmo"

Emma Roberts pochodzi z aktorskiej rodziny, ale w trakcie niemal 20-letniej (!) kariery wielokrotnie udowadniała, że jej sukcesy to nie tylko kwestia znanego nazwiska. Amerykanka na ekranie zadebiutowała jako 10-latka, grając drobną rolę w filmie Blow z Penelope Cruz i Johnnym Deppem. Od tamtego czasu wystąpiła w kilkudziesięciu komercyjnych i niezależnych produkcjach, szczególnie zapadając w pamięć serialami z dreszczykiem: American Horror Story i Królowymi krzyku.

Roberts od paru lat należy do show biznesowej "pierwszej ligi", ale skutecznie stroni od zbędnych kontrowersji. Wyjątek stanowiła jej burzliwa znajomość z Evanem Petersem, z którym (z przerwami) tworzyła związek od 2012 roku do zeszłego marca. Para słynęła z wybuchowego temperamentu, o czym świadczyło pobicie, jakiego aktorka w 2013 roku dopuściła się na ukochanym i za które została nawet aresztowana.

Roberts w 2012 roku skrytykowała Kate Middleton za pokazywanie się na wakacjach bez stanika. W kolejnych latach musiała zmienić podejście, o czym świadczy jej nowa sesja do czerwcowego numeru amerykańskiego Cosmopolitan. Zdjęcia autorstwa słynnej Ellen von Unwerth miały na celu "wyostrzyć" wizerunek wyzwolonej 28-latki, bo przedstawiają ją w wyjątkowo skąpych stylizacjach. Na potrzeby sesji Roberts zalotnie pozowała z kieliszkiem, makaronem i arbuzem, chwaląc się przy okazji odmienioną fryzurą w ciemnym odcieniu.

Zobaczcie Roberts w "ostrej" sesji. Wyszło seksownie czy wulgarnie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie