Niedziela 16.06.2019 22:15

Wielki finał "Big Brothera": wygrała Madzia Wójcik!

Big Brother Agnieszka Woźniak-Starak

Wielki finał "Big Brothera": wygrała Madzia Wójcik!Po 3 miesiącach żmudnych eliminacji nareszcie dotarliśmy do wielkiego finału najnowszej edycji Big Brothera. Do samego końca w rezydencji Wielkiego Brata wytrwała czwórka uczestników: Igor, Radek, Madzia i Bartek. Nietypowy kwartet walczył o 100 tysięcy złotych i samochód marki Mitsubishi.

Zobacz: Dziś finał "Big Brothera". Uczestnicy żalą się na hejt i obstawiają, kto wygra. Szykuje się niespodzianka?

Z okazji ostatniego odcinka do studia zjechali się wszyscy prowadzący show: Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak i Małgorzata Ohme. Zapytana o to, czy udało jej się przewidzieć skład finałowej czwórki psycholożka stwierdziła, że jej preferencje zmieniały się z tygodnia na tydzień.

"Big Brother" jest najbardziej niespodziewanym i nieoczekiwanym programem. Nic nie da się przewidzieć - zapewniła Małgorzata Ohme.

Mając do zagospodarowania dwie godziny czasu antenowego producenci show postanowili zaprezentować widzom wypowiedzi rodzin uczestników, którzy przetrwali trzy miesiące w rezydencji.

Na pierwszy ogień poszedł Igor. Jego mama stwierdziła, że nie podobały jej się co prawda miłosne podboje syna, jednak zgodnie z pozostałymi krewnymi boksera stwierdziła, że był on autentyczny przez cały swój pobyt w programie.

To jest prawdziwy wojownik, który nigdy się nie podda - stwierdzili.

Następnie przyszła pora na prezentację bliskich Madzi.

Jej postać tam da innym ludziom więcej pewności siebie. Nie mogę się doczekać, aż ją spotkam i ją przytulę. Mam nadzieję, że wygra - opowiadała Maffashion, bliska przyjaciółka Wójcik.

Zobacz: Będzie DRUGA EDYCJA "BIG BROTHERA"! "Zarząd podjął decyzję o kontynuacji reality show"

Bliscy Radka podkreślali przede wszystkim śląskie korzenie finalisty i jego tradycyjne wartości.

Żona niezbyt była szczęśliwa z pomysłu męża, aczkolwiek jest przyzwyczajona - zdradziła mama pozytywnego brodacza.

Postawił mnie przed faktem dokonanym. Powiedział, że chce coś osiągnąć i idzie do "Big Brothera". Bardzo za nim tęsknię. Jest moim najlepszym przyjacielem - wyjawiła żona Bartka.

Przez trzy miesiące emisji programu jedną z niewielu momentów wzbudzającym nasze autentyczne zainteresowanie były uszczypliwości wymieniane między prowadzącymi, a w szczególności Agnieszką Woźniak-Starak i Małgorzatą Ohme. Nie mogło ich zabraknąć także w finałowym odcinku.

Nie ma lepszego programu dla psychologa, żeby obserwować ludzi w zamknięciu - wyznała Ohme.

Sytuację natychmiast wykorzystała Agnieszka, która zauważyła, że Małgorzata wyjątkowo lubi odwoływać się w swoich dyskusjach do pewnego powszechnie znanego eksperymentu psychologicznego.

Będziesz znowu mówiła o eksperymencie Zimbardo? - zapytała z przekąsem, po czym wybuchła śmiechem.

Jako osoba z najmniejszą ilością głosów, Radek musiał opuścić rezydencję jeszcze przed ogłoszeniem zwycięzcy, zajmując tym samym 4. miejsce.

Zwycięzcą czułem się w momencie, kiedy dostałem się do tego programu, a być w finale to już w ogóle - wyjawił Radek zaraz po wyjściu z domu Wielkiego Brata.

Trzecie miejsce przypadło Igorowi. Bokser opuścił rezydencję Wielkiego Brata z plastikowym bobasem, z którym wygrał konkurencję na "najlepszego rodzica".

Od pierwszego castingu myślałem, że to tylko jakiś epizod w moim życiu. Kiedy dostałem się do "Big Brothera", to był dla mnie wielki szok. Kiedy zostałem pierwszy miesiąc, to był przeszok - opisał swoją przygodę w programie.

Tym samym do ścisłego finału przeszli Bartek i Madzia.

Dwie bardzo ciekawe osobowości, które czasami pokazywały się z bardzo różnych stron – podsumowała duet finalistów prowadząca.

Głosami widzów najnowszą edycję Big Brothera wygrała ostatecznie Madzia Wójcik!

Nie wyjdę, zemdleję zaraz. Jestem w szoku Wielki Bracie. Nie wiem co powiedzieć. Uginają mi się nogi ręce - mamrotała roztrzęsiona zwyciężczyni, podczas gdy jej ostatni współlokator opuszczał dom.

Jesteście zadowoleni z wyniku głosowania? Będziecie oglądać kolejny sezon?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (412)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 412
Odpowiedz
405 93
zgłoś
gość 16.06.2019 22:23
Teraz Oleh będzie sie dopiero kręcił!...Super, że wygrała :)
Odpowiedz
99 57
zgłoś
Gość 16.06.2019 22:23
Brawo myszko trzymałam za ciebie kciuki!
Odpowiedz
383 84
zgłoś
marta 16.06.2019 22:23
i dobrze!! Gratulacje :)
Odpowiedz
103 54
zgłoś
edi 16.06.2019 22:23
jedyna z tam tad dobra dusza!!!!
Odpowiedz
42 33
zgłoś
Gość 16.06.2019 22:23
Juhu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 412