Środa 17.07.2019 17:00

Gwiazdy wybierają polskie morze, choć mogłyby uciec na Bahamy: Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, Robert Burneika (ZDJĘCIA)

Joanna Przetakiewicz Agnieszka Dygant Marcin Mroczek Małgorzata Socha Kamil Grosicki Sławomir Peszko Patricia Kazadi Natalia Siwiec

Jeszcze do niedawna polskie gwiazdy unikały Bałtyku jak ognia. Urlop nad rodzimym morzem wiązał się bowiem z wysokim ryzykiem bycia przyłapanym przez fotoreporterów w najmniej odpowiednim momencie, co  - w połączeniu z kusymi strojami - było przepisem na PR-owy kryzys. Dlatego dużo częściej twarze znane z pierwszych stron gazet wolały zapłacić nieco więcej, aby posmażyć się w spokoju na zagranicznych plażach. Seszele, Bahamy i Wyspy Kanaryjskie szybko się jednak opatrzyły obserwatorom Instagrama, było więc tylko kwestią czasu, zanim Morze Bałtyckie wróciło do celebryckich łask.

Zobacz: Upojne wakacje Agnieszki Dygant nad polskim morzem: czytanie na leżaczku, spacery brzegiem Bałtyku i zabawa z bliskimi (ZDJĘCIA)

Dzisiaj wczasy na Helu czy pływanie wśród sopockich fal to już nie powód do obciachu. Wiedzą dobrze o tym gwiazdy, które właśnie polskie wybrzeże wybrały na kierunek swoich wakacyjnych wyjazdów.

Zobacz: Hardkorowy Koksu z partnerką kąpią się w słońcu i nie szczędzą sobie czułości (ZDJĘCIA)

Agnieszka Dygant, Joanna Przetakiewicz, Robert Burneika, Małgorzata Socha i wiele innych! Zobaczcie, które sławy można było spotkać w tym roku nad Bałtykiem.

« Poprzednie 1/14

Gwiazdy wybierają polskie morze, choć mogłyby uciec na Bahamy: Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, Robert Burneika

2Gwiazdy wybierają polskie morze, choć mogłyby uciec na Bahamy: Joanna Przetakiewicz, Agnieszka Dygant, Małgorzata Socha, Robert Burneika