Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Urodziłam się, żeby cierpieć!"

1554
Podziel się

"Nazywam się Weronika Anna Dolores Rosati. Uroda nie dała mi szczęścia."

"Urodziłam się, żeby cierpieć!"
bDHYwbbF

2008 rok nie był zbyt fortunny dla Weroniki Rosati. W nowym wywiadzie dla Gali aktorka żali się, że nie chodzi tylko o nieudany występ w Rankingu gwiazd i publiczne macanki z 68-latkiem (w ogóle nazwiska Żuławski unika jak ognia). Twierdzi, że jacyś znajomi sprzedają jej prywatne sekrety tabloidom:

- Podjęłaś noworoczne postanowienia?

- Owszem. Życzę sobie, żeby już nigdy w moim życiu nie było małych ludzi z wielkim ego. Mam też dość osób podszywających się pod moich przyjaciół, które sprzedają bzdurne plotki o mnie. Nie chcę się już na nikim zawodzić. (...) Mówię o ludziach, którym ufałam, a którzy postanowili skorzystać na szumie wokół mnie. Są osoby, które chyba po prostu tracą głowę, gdy w grę wchodzi ich ego albo możliwość zarobienia pieniędzy.

bDHYwbbH

Cały wywiad to typowa publiczna psychoanaliza. Weronika stara się chyba przejąć pałeczkę po "cierpiętnicy" Skrzyneckiej. Żali się na swój ciężki los:

Często jestem smutna. Codziennie mam jakiś problem. A to pies mi się rozchoruje, a to pokłócę się z kimś, kto jest mi bliski, a to mi coś w szkole nie wyjdzie. Ale jeśli chodzi o taki ogólny smutek, to wynika on chyba z mojej samotności, którą zresztą sama sobie wybrałam. Bo aktorstwo jest samotnością. A może po prostu urodziłam się, żeby cierpieć.

Nazywam się Weronika Anna Dolores Rosati - ogłasza dlaej. Święta Weronika otarła Jezusowi twarz. Anna to matka Marii Dziewicy. A Dolores – matka cierpiąca. To ostatnie imię sama sobie wybrałam podczas bierzmowania.

"Matka cierpiąca" żali się też, że uroda to same problemy: Nawet jeśli zdaniem kogoś jestem piękna, mnie to szczęścia w życiu nie dało. Bo niektórzy mężczyźni, gdy uważają kobietę za atrakcyjną, mają potrzebę utrzymywania jej w przekonaniu, że jest mniej inteligentna.

bDHYwbbN

W przerwie między żalami Rosati zasugerowała, że dwa tygodnie temu znalazła sobie nowego chłopaka. Nic więcej jednak nie chciała o nim powiedzieć... Dziewczyna wie, co zrobić, żeby wzbudzić ciekawość mediów. W końcu tylko o to jej chodzi.

bDHYwbci
KOMENTARZE
(1554)
gość
10 lat temu
piękna inaczej:)
gość
10 lat temu
dolores...byla kiedys taka krowa w jakiejs bajce
nikaaaaaaaaaa...
11 lat temu
biedactwo kur... zgrywa męczennice ! niby nie ma szczescia w miłosci bo faceci ją wykorzystują a sama nie lepsza . zeszmaciła sie przez te lata , a była ładna i z dobrą opinią a teraz ... ta sama fryzura , makijaz ja postarza ,.. haha i te jej romanse z facetami po 50 .. żałosna
bDHYwbcj
gość
12 lat temu
co jej nie dało szczęścia? chyba operacje plastyczne a nie uroda
gość
12 lat temu
Ma krzywo umalowane usta. A żalenie się przed połową Polski to brak godności...
adolfo
12 lat temu
jaka młoda? - stara baba z gębą jak u konia - ona wygląda jak prostytutka w amsterdamie - ochyda...a chłopaka nowego ma - osobiscie go znam - nazywa sie Henryk Dyjas..
gość
12 lat temu
prawda jest taka ze ona nic nie robi nic , jej i tak mała malutka kariera leży na samym dnie kanału .a ona sama podsyca plotki na swój temat.facet ?ten gej z którym była na iprezie?proszę to gierki Uroda w jej przypadku chyba już przemineła zmarchy ma fatalne i to już nie chodzi o ujęcie czy kiepskie zdjęcie .jest stara mimo ze w sumie młoda
gość
12 lat temu
Ona ma jakieś zaburzenia czy co? Niech przyjaciółce się wyżali, a nie gazecie. Przecież ludzie nie mają ochoty czytać o tym, że jakaś Weronika jest cierpiętnicą!
gość
12 lat temu
nie ma to jak megalomania, jeszcze slowo i wyjdzie, ze z niej Chrystus w spodnicy.
gość
12 lat temu
Kragedia Kakastrofą no ale cóż i tak w życiu bywa
gość
12 lat temu
NA BIERZMOWANIU WYBIERA SIĘ PATRONA nie imię! Ludzie, jak można zaliczyć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej w ogóle nie orientując się o co w nim chodzi!
gość
12 lat temu
Ty, Ale co jej wogle jest?! Boze ma jakies problemy... wszyscy je mamy... :/
gość
12 lat temu
trzeba myśleć potem działać, a ludzie są naiwni
bDHYwbcb
gość
12 lat temu
ją jakoś trawię,nie wadzi mi ale co zrobić żeby Buzkowej nie oglądać-nie mogę patrzeć na tego maszkarona,oby ją wycofali z emisji,bo stracą oglądalność...
...
Następna strona
bDHYwbcD