Trwa ładowanie...
Przejdź na

Raper Belmondo PRZEPRASZA Rafalalę! "Każdemu należy się szacunek"

121
Podziel się

Syn Wiganny Papiny wystosował oświadczenie po tym, jak transseksualistka została pobita przez jego fanów.

Raper Belmondo PRZEPRASZA Rafalalę! "Każdemu należy się szacunek"
bDKxcDNN

Belmondo, a właściwie Tytus Szyluk, to młody raper i syn stylistki Wiganny Papiny, który pojawił się w show biznesie w dość kontrowersyjnych okolicznościach.

Od jakiegoś czasu ponownie jest o nim głośno za sprawą znajomości z Rafalalą. Zaczęło się od zdjęcia z wanny, które skandalistka opublikowała w internecie. Napisała, że nagi mężczyzna, który się u niej kąpał, to "słynny raper". Internauci szybko zauważyli, że tajemniczy nieznajomy ma na nodze identyczny tatuaż, co Tytus.

bDKxcDNP

Szyluk tłumaczył się... chorobą psychiczną i tym, że dowoził Rafalali "temat". Afera zaowocowała usunięciem Belmonda ze składu *Mobbyn. *

Następnie sprawy przybrały jeszcze bardziej dramatyczny obrót. Rafalala udostępniła na Snapchacie nagranie, na którym opowiadała, że została pobita przez fanów Belmonda w gdańskim centrum handlowym.

bDKxcDNV

Choć wydawało się, że konflikt będzie eskalował, niespodziewanie Tystus postanowił przeprosić transseksualistkę za oczernianie jej.

Przepraszam za użycie względem nich słów wulgarnych. (...) Ponadto apeluję do wszystkich o tolerancję, niezależnie od płci oraz orientacji. Każdemu należy się szacunek. Jednocześnie potępiam wszelkie przypadki agresji fizycznej i werbalnej - mówi na zamieszczonym w sieci filmiku.

Myślicie, że zrobił to dla świętego spokoju? Wszak nie od dziś wiadomo, że Rafalala potrafi mocno uprzykrzyć życie tym, którzy jej podpadną...

bDKxcDNW
bDKxcDOq
KOMENTARZE
(121)
gość
rok temu
Ten Rafalal niezły musi robić z chuya wiatrak że ma odbiorców na te sprawy.
gość
rok temu
Kto i kogo przeprasza? lol
gość
rok temu
on, nie ona..
bDKxcDOr
Gość
rok temu
Nadal promujecie tego zboczeńca chorego psychicznie?
gość
rok temu
Ten karampuk rafalal jest STRASZNY !!
gość
rok temu
Jakby ktoś chciał to by tego Rafalalę uciszyli na zawsze we włoskim stylu. Tyle że po co. Jak faceci korzystają z jego usług i chcą. I też mają jakąś świadomość że później będą przez niego/nią szantażowani to już ich problem. A ilu może mieć takie problemy z Rafalalą, pewnie jeszcze się dowiemy.
gość
rok temu
Wagina Papiny,syn Tyfus i jeszcze kosmita w łachach damskich..nasi przodkowie w grobach się przewracają..
Gość
rok temu
To cos ma pondola i cycki czy o co chodzi?
Gość
rok temu
To zawsze wyglada jakby się ubrało w lumpeksie na ciężkim kacu. Popieram second handy ale jak się z tym obnosisz, bo eko i w ogóle hipster, ale to nie działa jeśli udajesz, ze to był vitkac 😝
Gość
rok temu
Pewnie wsadził małego w tą rafacostam
Gość
rok temu
Chyba transeksualista a nie listka
Gość
rok temu
Nie nie kazdemu!
gość
rok temu
Wiganna papina co to za imie
bDKxcDOj
Gość
rok temu
Jest tyle ładnych transow, a ci celebryci lecą na nia😮
...
Następna strona
bDKxcDOL