Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Diablo" Włodarczyk zapewnia, że się ustatkował: "Wszystko jest poukładane jak należy"

76
Podziel się

Pięściarz, który niedawno został ojcem po raz trzeci, gwarantuje równiez, że przestrzega wyroku sądu i nie siada za kółkiem..

"Diablo" Włodarczyk zapewnia, że się ustatkował: "Wszystko jest poukładane jak należy"
bDTZEGIB

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk dał się poznać nie tylko jako utalentowany sportowiec, ale też skandalista o skomplikowanym życiu prywatnym. Choć pięściarz niedawno został ojcempo raz trzeci, mało kto wierzył w jego wewnętrzną przemianę. On sam twierdzi, że kolejna kobieta w jego życiu pomogła mu wyjść na prostą.

Po burzliwym związku z Małgorzatą Babilońską, Włodarczyk podobno się ustabilizował. W rozmowie z Twoim Imperium zapewnia, że jest już na dobrej drodze do spokojnego życia. Przyznaje też, że przestrzega wyroku sądu i nie siada za kierownicą po tym, jakodebrano mu prawo do kierowania pojazdem.* *

bDTZEGID

Obecnie prowadzi moja narzeczona lub przyjaciele, którzy bardzo mi pomagają. Zakaz sądowy to zakaz sądowy. Złamałem prawo, więc pokornie muszę ponieść karę - mówi.

Moja relacja z synem jest lepsza niż z kimkolwiek innym. On na co dzień nie mieszka ze mną, ale moja była żona nie utrudnia nam kontaktu. Kocham go strasznie - dodaje pięściarz i zaznacza, że dogadał się nawet ze swoim ojcem, z którym również nie układało mu się najlepiej:

Relacja z tatą nie należała do najłatwiejszych od czasu, gdy zacząłem boksować. Ale dziś nie ma między nami szorstkości, która była kilka lat temu. Śmiało mogę powiedzieć, że przyjaźnimy się i wspieramy.

Wierzycie, że to naprawdę koniec ekscesów Włodarczyka?

bDTZEGIJ

_

bDTZEGIK

_

bDTZEGJe
KOMENTARZE
(76)
Gość
rok temu
A co z córka?!
Gość
rok temu
A wyroku alimentacyjnego już zaczął przestrzegać?
Gość
rok temu
Pudel wolę plotka... przynajmniej nie kasuje komentarzy
bDTZEGJf
miki
rok temu
ten to dopiero ma z deklem. ale co sie dziwic, tyle razy dostał po łbie, ze nie moze byc zdrowy. Dziwie sie natomiast kobietom ktore na niego leca..
Gość
rok temu
acha i co dalej bedzie?...
Najnowsze komentarze (76)
Gość
rok temu
Jaki on szkaradny feeee
gość
rok temu
Jak zwykle wspaniały dobór zdjęć ! A poza tym , co wam do jego życia prywatnego , czy wierzymy czy nie wierzymy , to on musi wierzyć , co za głupie pytanie , już tak są naciagane te artykuły , że aż zęby bolą . Nawet , gdyby zrobił k.......ę to było by rozważnie , czy właściwą i o czym ona świadczy . Żenujące jest to wszystko i to wcale nie on jest w tym wszystkim najbardziej żenujący .
Gość
rok temu
Oczywiście wózek to drogi Balios
ewa
rok temu
Najbrzydszy rudo--blondyn w Polsce !!!!! Dziwie sie kobietom które powiły mu dzieci !!!! Jaką trzeba byc desperatką !!!!!!! żeby sie do niego zbliżyć ?????!!!!!!!
gość
rok temu
JA to podziwiam te kobiety ... widać trzeba być pato by kobieta się starała ;-)
Gość
rok temu
Za żadne pieniądze nie chcialabym go, choćby miał nawet miliardy! Okropny facet.
Gość
rok temu
Piszecie o poukladanym życiu rodzinnym a żadne zdjęcie tego nie dotyczy , na żadnym nie ma rodziny ani dziecka ani partnerki.Pierwsze zdjęcie to reklama wózka, drugie przedstawia poobijana twarz po walce a nagranie jest stare sprzed paru miesięcy
Gość
rok temu
Dba o córkę podobnie jak o syna , nie musi o niej wspominać w każdym wywiadzie . Był kontekst byłej żony i syna , po co miał o córce mówić
bDTZEGIX
Gość
rok temu
A córce nie wspomina tatus zaczął płacić alimenty na córkę czy dalej unika wyroku.
Gość
rok temu
Stracil twarz. Powinien w zaciszu domowym pielegnowac co wazne. Nie ma czy sie chwalic.
Gość
rok temu
Stracil twarz. Powinien w zaciszu domowym pielegnowac co wazne. Nie ma czy sie chwalic.
gość
rok temu
Wierze mu. Trzymam kciuki, zeby mu sie powiodlo.
ewita
rok temu
Co za moda na czarne karawaniki dla dzieci?
Gość
rok temu
Wierze mu. Widziałam go niedawno na Wilanowie w Warszawie ze starszym mężczyzna do którego jedt bardzo podobny i faktycznie mógł to być jego ojciec.
...
Następna strona
bDTZEGJz