Trwa ładowanie...
Przejdź na

Raper Belmondo szuka specjalistycznej pomocy… na Instagramie: "Potrzebny namiar na sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień"

94
Podziel się

Syn Wiganny Papiny w związku z aferą z Rafalalą przyznał się do nadużywania narkotyków.

Raper Belmondo szuka specjalistycznej pomocy… na Instagramie: "Potrzebny namiar na sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień"
bDHXRFtx

Na początku października światem hip-hopu wstrząsnęła wiadomość o bliskich relacjach rapera z Gdyni i transseksualnej celebrytki. Żądna atencji Rafalala pochwaliła się nagraniami, na których mogliśmy oglądać między innymi pluskającego się w wannie Tytusa Szyluka, znanego pod pseudonimem Belmondo oraz Młody G. Choć artysta początkowo zarzekał się, że złożył wizytę celebrytce jedynie celem "dowiezienie tematu", wieść szybko dotarła do kolegów rapera ze składu Mobbyn, którzy zdecydowali się usunąć go z ekipy.

bDHXRFtz

Skompromitowany syn znanej stylistki, Wiganny Papiny, nieoczekiwanie przyznał się do problemów z używkami. W obszernym oświadczeniu zamieszczonym na instagramowym profilu postanowił zakończyć "karierę", a także przestrzec przed nadużywaniem narkotyków:

To koniec drogi dla Belmondo. Niech dla innych to będzie nauczka, jaką destrukcję robią w mózgu narkotyki - mogliśmy usłyszeć między innymi w udostępnionym przez niego nagraniu.

Po jakimś czasie Tytus zdecydował się też usunąć profile w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje, jego nieobecność w sieci nie trwała długo, bowiem pod koniec października pokusił się o założenie nowego profilu na Instagramie. Co ciekawe, już udało mu się tam zgromadzić ponad 25-tysięczne grono fanów. W środę na jego Instastories pojawiła się dość nietypowa informacja. Belmondo postanowił wykorzystać zasięgi do znalezienia odpowiedniego… ośrodka leczenia uzależnień:

bDHXRFtF

Potrzebny namiar na sprawdzony ośrodek leczenia uzależnień na terenie Polski - czytamy w relacji rapera.

Myślicie, że z pomocą internautów uda mu się znaleźć odpowiednią placówkę?

bDHXRFtG
bDHXRFua
KOMENTARZE
(94)
Gość
rok temu
Polska wolna od Ped.......i Tran.......
Gośćmarta
rok temu
Celebrytka ? To jakbym była facetem przebranym za kobietę,ruch*** się z kim popadnie to zostałabym celebrytka ? Oh to czemu nie urodziłam się facetem ... A może z siebie zrobię faceta ruch** się i będę też sławną? Jesteście żałosni
gość
rok temu
To nie są artyści, to są ludzie bez talentu.
bDHXRFub
Gość
rok temu
Jakby moja stara miala na imie wagina tez bym ćpał na umór.
Gość
rok temu
Ale dno.
gość
rok temu
Co on p..... o używkach - w tej całej sytuacji używki sa dla mnie mniej żenujące niż....on i Rafalala
belmodzniasz
rok temu
kox
Gość
rok temu
Nadużywania narkotyków? Zatem używanie w małych ilościach jest ok? Brawo pudel
Gość
rok temu
Mamuśka zepsuła bachora
gość
rok temu
Syn WAGINY PUPINY. nie znam takiej
gość
rok temu
ludzie kochani tego jest na prawde za wiele !!!
gość
rok temu
to jest wielki chłop w peruce , kobiecych ciuchach i makijażu, do tego testosteron wali mu na łeb bo jest wyjątkowo agresywny ,, szuka rozgłosu za wszelką cenę ,kłóci się z dziećmi na ulicy, robi zdjęcia i wszystko wrzuca do sieci
gość
rok temu
Rafalala zbajerował go na kobiece minki a załadował armatką
bDHXRFtT
gość
rok temu
Wagina Papina XD
...
Następna strona
bDHXRFuv