Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati "chciałaby udusić" Żuławskiego!

324
Podziel się:

Weronika wypowiada wojnę byłemu "chłopakowi".

Rosati "chciałaby udusić" Żuławskiego!
bESYrjZx

Odkąd w zeszłym roku fotograf Faktu sportretował czułości między Weroniką i prawie trzykrotnie od niej starszym Andrzejem Żuławskim, tabloid w pewnym chorym sensie patronuje ich związkowi, który obecnie przerodził się w otwarty konflikt.

Topór wojenny wykopał reżyser, który podzielił się niedawno opinią na temat rodziny byłej podopiecznej, nazywając jej matkę - handlarą, a ojca - eurojadem.

O komentarz do słowotoku, w którym Żuławski sugerował, że mama wpychała Weronikę do łóżek amerykańskim producentom, Fakt poprosił samą zainteresowaną. Weronika nie kryje oburzenia wypowiedzią byłego "przyjaciela rodziny": Cóż ja mogę powiedzieć? Nie chcę w ogóle tego komentować – stwierdziła Rosati. Każdego bez wyjątku, kto obraża moją rodzinę, najchętniej bym udusiła. Oczywiście tego nie zrobię, ale czasami bardzo bym chciała...

bESYrjZz

Szkoda, że nie skorzystała z okazji wtedy, gdy ją publicznie obmacywał. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

bESYrkaa
KOMENTARZE
(324)
gość
13 lat temu
ona jest naprawde ladna a maluje sie i ubiera jak by specjalnie chciala sie zrobic na brzydka , cos w tym musi byc - kompleksy?
gość
13 lat temu
Weroniczko jestes ładna , nie przejmuj sie dziadkiem Zuławskim glowa do gory i tak trzymaj !!!!
gość
13 lat temu
Niebrzydka dziewczyna a strój i makijaż z księżyca.
bESYrkab
łoś superktoś
13 lat temu
ta dziewczyna ma szyk i klasę... i za to ją cenię
gość
13 lat temu
jest bardzo ladna, ale staro wyglada na swoj wiek! zmarszczki, co to za makijaz? powinna sie lekko i kobieco malowac :)
Najnowsze komentarze (324)
gość
12 lat temu
a ty masz mózg na lixigenie
gość
12 lat temu
Rosatka ty już każdemu dajesz?zrób sobie test na hiv się zdziwisz
carolineofhel...
12 lat temu
jakoś tak nie potrafię wątpić w opowieści Andrzeja...
gość
12 lat temu
Andrzej Żuławski, reŜyser filmowy, przez wiele lat tworzył na Zachodzie, głównie pełne szaleństwa i histerii filmy dla epatowania widzów (film Błękitna nuta etc.). Jego ksiąŜkę Lity bór krytyka uznała w swoim czasie za "ambitną klęskę rozhisteryzowanego artysty". W telewizyjnym programie Po co nam... śydzi (wiosną 1996) wystąpił ze skrajnie przejaskrawioną krytyką mniemanego polskiego antysemityzmu. Jego przejawem miało być między innymi niedocenienie pseudoodkryć Ŝydowskiej autorki Jadwigi Maurer na temat rzekomego Ŝydowskiego pochodzenia Adama Mickiewicza. W "Sztandarze Młodych" śuławski popisał się kolejnym uogólnieniem: Nieprzetłumaczalny Mickiewicz, jeden z najlepszych poetów w ogóle. Mistyk. śyd (...). Dyrektor Muzeum Literatury w Warszawie Janusz OdrowąŜ-PieniąŜek wyśmiał na łamach "Rzeczypospolitej" z 13-14 lipca 1996 r. dywagacje śuławskiego jako skrajne naduŜycie i przykład koniunkturalnego filosemityzmu, równie odraŜającego jak prymitywny antysemityzm. Przypomniał, Ŝe wbrew śuławskiemu i Maurer nie ma Ŝadnego, dosłownie Ŝadnego dowodu Ŝydowskości A.Mickiewicza. Były natomiast w jego twórczości teksty o bardzo antyŜydowskim tonie (Pchła i rabin z 1825 roku, Wiersze Franciszka Grzymały i Do Franciszka Grzymały z 1832 r., zdanie o dziecku od śydów kłutym igiełkami w "Panu Tadeuszu", czy parę bardzo przykrych dla śydów przypowieści w Księgach Pielgrzymstwa. "NASZA POLSKA" NR 32/1996
gość
13 lat temu
to jest gwiazda? buahahah ze niby kto?
gość
13 lat temu
Przeszla przez tyle lozek producentow, zeby dostac sie przed ekran. Widocznie nie dawala dobrych wynikow w lozku, bo jej rolki poza lozkiem sa mizerne. Zaplata w naturze. Wystarczy rozwalic tylko nogi. Zulawski ma racje.
gość
13 lat temu
teraz udusić ,liczyłąs ze zrobi z ciebie aktorkę przez łozko ,takich jak ty on mial na pęczki totalne beztalencie ,ilu ty miałąs tych staruszkow ???
gość
13 lat temu
widac ze to k....
bESYrjZT
gość
13 lat temu
wygląda jak 50-letnia, zmeczona życiem prostytutka...
gość
13 lat temu
Jasne, oraz szminkę krzywo poza konturem ust.
gość
13 lat temu
OJ! ZNAJA ,ZNAJA...ZAL BYLO PATRZEC JAK NA CAMMERIMAGE SLINILA SIE ZE STARYMI DZIADAMI...ZANIM JESZCZE Z ZULAWSKIM!
gość
13 lat temu
stary obleśny facet, do tego zużyty na maxa ,niech sobie pie...rzy z rozpaczy nad swoją starością, młodość faciu minęła !!!!!!!
gość
13 lat temu
nadaje sie do skubania drobiu
gość
13 lat temu
pewnie pijana, że się tak krzywo umalowała
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYrkaM
bESYrkaN
bESYrkaO
bESYrkaP
bESYrkaQ
bESYrkav