Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko wstydzi się Kammela!

287
Podziel się

Dziwicie się? Teraz taka "przyjaźń" może zaszkodzić.

Kraśko wstydzi się Kammela!
bDghXNyt

Piotr Kraśko był przez długi czas bliskim przyjacielem Tomka Kammela. Prowadzili wspólne interesy. Kraśko był zatrudniony przez słynną firmę Sparrow jako wykładowca. Razem z Kammelem i trzecim współautorem, Robertem Kroolem wydał w 2002 roku książkę pt. Dyskretny urok wystąpień publicznych.

Kilka dni temu nazwisko Kraśki zniknęło z zamieszczonej w internecie listy współpracowników firmy Sparrow.

Kraśko bardzo dba o swój wizerunek - mówi Na żywo osoba związana z TVP. Jako prezenter największego programu informacyjnego w Polsce musi uważać na to, co mówi i z kim lub z czym jest kojarzony.

bDghXNyv

A teraz lepiej nie być kojarzonym z Kammelem. Szczególnie jeśli prawdą są krążące w środowisku dziennikarki pogłoski, że Kraśko właśnie dogaduje z TVN ostatnie szczegóły swojego transferu do zespołu Faktów.

Przyjaźń Kraśki z Kammelem nie była niebezpieczna, ale tylko do czasu gdy narzeczona Tomka, Katarzyna Niezgoda, nie straciła fotela wiceprezesa Pekao SA za podpisywanie milionowych umów z firmą założoną przez Kammela. Zrobiło się nieciekawie, więc Kraśko wymazał się z listy współpracowników. Ale czy zdoła zupełnie zatrzeć ślady trefnej przyjaźni i wycofać z księgarń cały nakład książki, której jest współautorem...? - zastanawia się tabloid.

Oczywiście nie zdoła. Swoją drogą jesteśmy ciekawi, jak skończy się ta cała afera. Czy tak jak każda w Polsce - wystarczy, że minie trochę czasu i ludzie zapomną? Tomek "Jack Sparrow" wyraźnie na to liczy, milcząc i nie odpowiadając na żadne pytania dziennikarzy. Jak sądzicie, *uda mu się? *

bDghXNyB
bDghXNyW
KOMENTARZE
(287)
gość
11 lat temu
Kiedyś tam wspólne napisanie książki z kimś, kto potem zrobił coś lewego mu w niczym nie zaszkodzi.
gość
11 lat temu
parszywiec (kamel)
gość
11 lat temu
polski narod prosi o usuniecie kammela z tv juz jesgo czas daaaaaaaawno przeminał
bDghXNyX
gość
11 lat temu
TEN Z LEWJ NA SAMI WIDZICIE NA TWARZY MA PRYMITYWIZM WYPISANY,KRAŚKO KULTURA,OGŁADA ...ACH CHCE SIĘ POSŁUCHAC I POPATRZEC!
senchoremench...
11 lat temu
czy to przyjazn byla jeno... ?
Najnowsze komentarze (287)
gość
11 lat temu
kraśko ma rację PRZYJACIEL ZA DYCHĘ FUU!!!!!!!!!!!!!!
gość tomek
11 lat temu
pieniadze dla kraski byly dobre jak wspolpracowal z kamelem a teraz skonczyla sie kasa wiec krasko kamela nie chce znac wstyd p.krasko
gość
11 lat temu
I tyle jest warte ŻYCIE I PRZYJAŻŃ gwiazd.
gość
11 lat temu
A co wy myślicie.Z tą piękną Niezgodą był z miłości.Ludzie był z nią żeby wały kręcić.DLA KASY I LUKSUSU JEST ZROBIC WSZYSTKO!!!!!LALUS P*******Y!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Tomek olej te wszystkie komentarze
gość
11 lat temu
Dobrze im się żyje za nieswoje.
gość
11 lat temu
udał sie jeden jak i drugi.Kammel bez odrobiny godnosci i Krasko z wiecznie zapchanym nosem...patrzec nie mozna.
gość
11 lat temu
MY NIE CHCEMY GO W FAKTAAAAAACH!!!!!!!!!!!! Spadnie oglądalność, i to baaaaaardzo. Szkoda, fakty były najlepsze.... :(
bDghXNyP
gość
11 lat temu
KRAŚKO WSTYDZI SIĘ KAMELA !!!??? A DO TEJ PORY SIĘ GO NIE WSTYDZIŁ ? A SWOJEGO POSTĘPOWANIA SIĘ PON KRAŚKO PRZYPADKIEM NIE WSTYDZI - JAK KOMBINUJEMY TO RAZEM, A JAK TONIEMY TO OSOBNO? GDZIE PAN SIĘ UCZYŁ MORALNOŚCI PANIE " GENTELMAN-ie"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Jak było dobrze, to była przyjażń- jak jest żle to się wycofujemy? To dopiero moralność! Do pozazdroszczenia!!! Fatalnie to świadczy o Pietrze Kraśko- zresztą jak pracował w tej firmie to chyba nie da się ukryć, że też się nachapał.PRZYJACIEL PRZYJACIELOWI NIE DA ZGINĄĆ. BRAWO PANOWIE!!!!
gość
11 lat temu
wstydzi się ?wszyscy siebie warci pewnie razem kręcili te interesy!
gość
11 lat temu
Mamcia Piotra i tatuś też jak pracowali w TV to natychmiast odwracali sie od swoich znajomych, nawet bliskich, gdy tracili stanowiska l ub mieli problemy. Przestawali być przydatni, a nie daj Boże może odważliby sie prosić o pomoć! To jest moralność tych ludzi!!!!!!!!
gość
11 lat temu
i jeden i drugi to czerwoni żydzi
gość444
11 lat temu
banda pedalow
...
Następna strona
bDghXNzr