Ślubu nie będzie!

284
Podziel się

"Wesele to niepotrzebny wydatek."

Ślubu nie będzie!

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska, których trudna miłość wybuchła nagle w trakcie 2. edycji Tańca z gwiazdami, zgodnie zapewniają, że jest im razem po prostu wspaniale. Mimo tego, co pisze prasa na temat egocentryzmu Piotra, któremu nie wystarczyło 45 lat, żeby dorosnąć.

Mam cudowne zdrowe dziecko, wspaniałego mężczyznę u boku, którego kocham - zapewnia Ania, zupełnie jakby nie pamiętała, że półtora roku wcześniej jej czuły partner i kochający ojciec ich wspólnej córeczki wpadł na porodówkę po drodze z jednej imprezy na drugą. Sama wyznała to w wywiadzie!

Piotr Gąsowski także zapewnia, że nigdy nie było między nimi lepiej:

Cieszę się, że Ania kocha swój zawód tak, jak ja swój. Poza tym pokochała mojego syna Kubę. Wyjeżdżamy często we czworo. Nie mogło ułożyć się lepiej. Mało tego, Anna i Hanna [Śleszyńska, poprzednia partnerka Gąsowskiego, matka Kuby] przyjaźnią się, mama Hanny pokochała Julię.

Widać, że jest zadowolony, że wszystkie elementy rodzinnej łamigłówki poukładały się bez jego udziału i kobiety dogadały się między sobą. Ponieważ tak się świetnie układa para... nie planuje ślubu.

Legalizacja nie gwarantuje trwałości uczuć - mówi Głogowska. Wesele to niepotrzebny wydatek.

KOMENTARZE
(284)
Din
11 lat temu
Lowelas podstarzaly, zero odpwoiedzialności.
gość
11 lat temu
w tej niby rodzince każdy kocha ........siebie
faa
11 lat temu
ślub nie musi zaraz oznaczać wesela, ktoś tu się od czegoś miga...
fafarafawro
11 lat temu
super!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Gąsowski to buc!
Najnowsze komentarze (284)
gość
10 lat temu
Lubie i szanuje Pania ale wypowiedz Pani na temat slubupusta jak beben. I to uwaza Pani za szczescie?
gość
11 lat temu
No przecież gąska mogla sie tego spodziewać ale skoro gąska jest głupiutka to dobrze jej tak. Jeszcze trochę i b**u rozejrzy sie za nastepną.
gość
11 lat temu
Nie, no, jasne - zbędny wydatek, ha, ha - na baaardzo biednych trafiło :))) Czy te celebryty czasami zastanawiają się, co mówią???
gość
11 lat temu
Piotrusia trzeba nie tylko kochac, ale go rozumiec ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Ja uwazam, ze Ania Glogowska b. kocha Piotrusia i b. chce byc z nim. Poza tym jest dobrze nastawiona do ludzi i calego swiata. Zycze im, aby dlugo i szczesliwie zyli.
gość
11 lat temu
NO TAK . BYLO DO PRZEWIDZENIA .
gość
11 lat temu
on jest oblesny, a ona chyba zakochana w tym draniu. zbedny wydatek tlumaczy dziada. jego stac byloby na ten wydatek, gdyby ja kochal !!! ale tak jest wolny
gość
11 lat temu
a skromny slub tylko w gronie rodzinnym jako "ukoronowanie tej cudnej milości"??? cos chyba nie halo jak nie chcą się ożenic
gość
11 lat temu
Gąsowski ty lysy siersciuchu
gość
11 lat temu
NAJWAZNIEJSZA JEST MILOSC A JEJZALEGANIZOWANIE TO TYLKO FORMALNOSC
gość
11 lat temu
Gąs to duży chłopiec, a kobiety wychowują mu dzieci
gość
11 lat temu
Jajogłowy
gość
11 lat temu
wątpie zeby ania była zadowolona robi dobra mine do złej gry wspólczuje
gość
11 lat temu
dobrze tej paskudnej, krzywonogiej tancerce, chciała usidlić starego cepa, wpieprzyła mu sie do łóżka a on ma ją i dziecko gdzieś
gość
11 lat temu
jak brzydka para
...
Następna strona