Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko stracił prawo jazdy!

280
Podziel się

Dostał 25 punktów! "Prawo obowiązuje wszystkich, również mnie" - komentuje...

Kraśko stracił prawo jazdy!
bCMWdeZh

O tym, czy jego luksusowe Audi Q7 wyjedzie w najbliższym czasie z garażu, zadecyduje wynik egzaminu, do którego prezenter przystąpi w połowie września. To standardowa procedura w przypadku osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych.

Szalejący na trasie Warszawa - Mazury prezenter ma już sporą kolekcję swoich podobizn uwiecznionych przez fotoradary. W zupełności wystarczyło na ich 25 punktów karnych.

Tak, to prawda, straciłem prawo jazdy - potwierdza Kraśko w rozmowie z Faktem. To efekt czterech mandatów, które ostatnio dostałem. Wszystkie zostały zarejestrowane przez kamerę z radarem.

bCMWdeZj

Nie przepuścił jednak okazji, by się wymądrzyć: Prawo obowiązuje wszystkich w taki sam sposób, również mnie [wow, nie wiedzieliśmy...]. Kilkoro moich znajomych było w podobnej sytuacji. Oczywiście nie ukrywam, że mam na swoim koncie kilka mandatów, ale prawda jest taka, że jako kierowca często nie zdaję sobie sprawy, kiedy fotoradar robi mu zdjęcia. I trochę się tego nazbierało. Teraz muszę naprawić swój błąd. Oddałem swoje prawo jazdy i idę na egzamin. Tak jak każdy obywatel, który przekroczy tę magiczną granicę. Żadnej taryfy ulgowej - mówi bohatersko szlachetny Kraśko.

Czy ktoś w ogóle sugerował, że jesteś "niezwykłym" obywatelem...?

bCMWdeZK
KOMENTARZE
(280)
nataljiana
11 lat temu
Niby madrzy ludzie i nie wiedza, że to sarkazm się nazywa :PPPP
gość
11 lat temu
pudel on powiedział co uwazał a ty jesteś złośliwy oczywiście jest obywatelem,ale znanym
gość
11 lat temu
Bardzo go lubie:)
bCMWdeZL
gość
11 lat temu
bardzo go lubie. swietny madry facet
gość
11 lat temu
Akurat w tym przypadku sarkazm Pudla bardzo mi się podoba!
Najnowsze komentarze (280)
gość-ówa, jak...
11 lat temu
hehe, to jak mu zabrali prawo jazdy, to chociaż bryczka mu została... Oj Kraśko, zmień się lepiej w sprzątaczkę, bo na Gwiazdkę zapowiada się ciekawy wyperfumowany prezent... Hehe :D :D :D
gość
11 lat temu
HA HA ALBO KASIA GO PONOSI KAWAŁ BABY Z NIEJ
gość
11 lat temu
BĘDZIE D*********Ł TERAZ KONIKIEM
gość
11 lat temu
"Czy ktoś w ogóle sugerował, że jesteś "niezwykłym" obywatelem...?" samo to że "fakt" chce z nim rozmawiac sugeruje ze jest niezwykły, tobą Bunny nikt by się nie zainteresował
gość
11 lat temu
zbiczuje sie na to konto i mu żal przejdzie sado maso górą
gość
11 lat temu
Przydałby mu się jeszcze kurs powożenia,bo te lejce trzyma strasznie po amatorsku !
gość
11 lat temu
Jak się mu bryczesy poczną w tyłek wbijać od podróży wierzchem, to zaraz spokornieje za kierownicą. Chyba, że bryczką będzie jeździł. Ekologiczne Air Condition w cenie. Albo i reality show! "Chłopi - prawdziwa historia"
gość
11 lat temu
Kraśko wstyd i żenuaaaaa!!!!
bCMWdeZD
kursant
11 lat temu
heh..ale oczywiście tzw. kruczków tu nie zabrakło - idzie zdawać prawko w połowie września kiedy 'normalny' obywatel czeka na egzamin 2-3 miesiące............
miłośnik Mazu...
11 lat temu
Uważajcie, między Ostrołęką i Rozogami jest 5 fotoradarów - ustawionych w obu kierunkach. Ostatnio jeden mnie "capnął" i wybuliłem 150 zl i 4 punkty poszły na moje konto.
gość
11 lat temu
jak oddał, przecież prawa jazdy się nie oddaje za punkty co za bzdury on wygaduje tylko zdaje sie egzamin spprawdzajacy kwalifikacje ale z prawem jazdy(prawo o ruchu drogowym)
gość
11 lat temu
no w końcu. musisz to oblać.
gość
11 lat temu
P****t
gość
11 lat temu
...Pędzą konie po betonie... może nie przekroczy w ten sposób prędkości, hi hi :)
...
Następna strona
bCMWdfaf