Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były mąż o Skrzyneckiej: "NIE PÓJDĘ W JEJ ŚLADY!"

383
Podziel się

"Nie wypada rozgrzebywać publicznie intymnych spraw."

Były mąż o Skrzyneckiej: "NIE PÓJDĘ W JEJ ŚLADY!"
bDISLBDp

Były mąż Katarzyny Skrzyneckiej Zbigniew Urbański postanowił zapewnić, że książka, którą właśnie pisze, nie ma nic wspólnego z jego nieudanym małżeństwem z królową pasztetów.

W książce znajdą sie przede wszystkim wspomnienia w mojej osiemnastoletniej pracy w policji - mówi Twojemu Imperium. Opiszę ciemną stronę tej instytucji, to, co działo się tam po upadku komunizmu. Wyjdzie coś w rodzaju filmu "Psy". Przed rozstaniem umówiliśmy się z Kasią, że nie będziemy wypowiadać się publicznie na temat naszych spraw. Chciałbym dotrzymać tego słowa.

bDISLBDr

Nawet jeśli oznacza to milczenie w odpowiedzi na mało eleganckie wywiady byłej żony. Przypomnijmy: "Gardzę kobietami, które romansują z cudzymi mężami!"

Ja nie pójdę w jej ślady - zapewnia Urbański. Uważam, że mężczyźnie nie wypada rozgrzebywać publicznie intymych spraw. Dla mnie ten etap życia jest zamknięty. Dziś jestem szczęśliwy w nowym związku.

bDISLBDS
KOMENTARZE
(383)
gośćtutu
11 lat temu
sandra
gość
11 lat temu
ciacho ze zbysia..mniam:)
gość
11 lat temu
Co za o******k, na wlasne oczy widziałam jak pieprzył w tv na temat byłej żony jak to wkurzało go, kiedy zostawiała po sobie łazienke w nieładzie i umywalkę zasypaną pudrem.Poczułam do niego wtedy obrzydzenie mimo,że jest przystojnym facetem.
bDISLBDT
gość
11 lat temu
a on na to jak na lato.
gość
11 lat temu
co na to wszystko opucki ?
gość
11 lat temu
ten gosc to dopiero w******k...:)
gość
11 lat temu
popieram
gość
11 lat temu
g****a ta Skrzynecka
gość
11 lat temu
Urbanski, wylansowales sie na Kasce. Pies z kulawa noga by twojej ksiazki nie kupil, gdyby nie to, ze byles kiedys Skrzeynecki. I daj se juz spokoj z tymi lamentami.
gość
11 lat temu
bardzo lubię pana Zbyszka i czekam na książkę, z przyjemnością przeczytam
gość
11 lat temu
Urbański - psychiatra Cię wzywa. Ż E N U J Ą C Y FACIO !
gość
11 lat temu
Aaaale psycholka !!! Przecież zawodowa tancerka błaźni się startując w tańcu z gwiazdami. To samo zrobiła Urbańska startując a "jak oni śpiewają". Powinna wystartować (jeśli wznowią edycję) w "gwiady tańczą na lodzie" bo to nie jej profesja.
gość
11 lat temu
No i co z tego? Niech ma, jak tak lubi !!! Ale też tragedia !!
bDISLBDL
gość
11 lat temu
żal mi pani Skrzyneckiej, to kobieta niespełniona zaawodowo i prywatnie, praktycznie całe dorosłe życie rozgrzebuje publicznie intymne sprawy, szczegóły pożycia z każdym narzeczonym, aktualnie zapoznaje naród z dokładnym planem poczęcia potomka ..... czekamy w nieustannym napięciu co jeszcze opowie ....
...
Następna strona
bDISLBEn