Tede o atakach na Rosati: "JA NIE ROZUMIEM, GDZIE TU JEST CHAMSTWO!"

1383
Podziel się

"Czy zainteresowana to jest wzór cnót matki Polki? Nie jest!"

Tede o atakach na Rosati: "JA NIE ROZUMIEM, GDZIE TU JEST CHAMSTWO!"

Były chłopak Weroniki Rosati, raper Tede, odważnie przyznał się do błędu. Chyba nawet zbyt odważnie. W zasadzie rację mają wszyscy krytykujący go za to, że nie powinien atakować i obrażać swojej byłej kobiety. Spróbujcie sobie jednak wyobrazić, jak poczulibyście się, gdyby młoda dziewczyna, której dotykaliście, została niedługo potem przyłapana na obściskiwaniu się ze starcem.

Oczywiście, mówienie o tym publicznie w tak ostrych słowach było błędem Tedego i pewnym nietaktem. Ale emocje, które nim targają wydają się być szczere. Sądzimy, że gdyby powiedział to wszystko w prywatnej rozmowie, wiele osób przyznałoby mu rację.

W nowym wywiadzie Tede komentuje tę sprawę i głosy krytyki pod swoim adresem. Twierdzi, że to wcale nie było chamstwo. To teza trudna do wybronienia, ale oceńcie sami:

Napisali na Pudelku o kawałku "Mama mija". Karolina Korwin-Piotrowska podobno mówiła, że jestem chamem, w ogóle że tak śmiałem - mówi Tede w rozmowie z cgm.pl. Pomijam to, że na drugim dysku jest kawałek "Suchy konar", gdzie naprawdę jest pojechane. Tam jest pojechane [rzeczywiście - sprawdźcie sami!]. A stwierdzenie, że "dobrze, że nie miałem wpadki z Rosatką, bo pomyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę", jak robiłem Rosatkę... No stary! Ja nie rozumiem, gdzie tu jest chamstwo! No, to się umówmy: Czy uważamy, że zainteresowana to jest wzór cnót matki Polki, czy nie jest? No bo moim zdaniem nie jest. No stary - NIE JEST!

Stary, gdybym zaliczył wpadkę, robiąc Rosatkę, to nie byłoby fajnie! Nie byłoby fajnie dla mojego dziecka, ponieważ nie uważam, żeby Weronika Rosati wspomniana w tym kawałku była wzorem dobrej matki. Być może to się kiedyś zmieni, natomiast w moim odczuciu tak jest i hip hop jest taką muzyką, w której wyraża się pewne swoje poglądy i mówi się o pewnych realnych sytuacjach. I to była realna sytuacja w moim życiu.

Moja mama wie, że gdybym zaliczył wpadkę, robiąc Rosatkę, to nie byłoby fajnie - podsumowuje. Bo nie byłoby fajnie.

Sama zainteresowana wciąż milczy.

KOMENTARZE
(1383)
gość
10 lat temu
boże.. Tede ma bardzo ograniczone słownictwo :|
gość
10 lat temu
ale o co kaman? a z nim zaliczyc wpadke to dopiero bylaby tragedia i powod do zmartwien, bo takiego ojca dla dziecko to nikomu sie nie zyczy :D
gość
10 lat temu
Jakoś nie przepadam za tą Rosati
gość
10 lat temu
Ja bym się bardziej martwiła jakiego będzie miało ojca.
gość
10 lat temu
Wystarczy popatrzeć na jego gębę i wszystko jasne.
Najnowsze komentarze (1383)
234234
4 lata temu
Ten cały itede to za to jest wzór ojca - polaka... Najpierw poderwał l***ę, a później się użala, że taka kiepska - widocznie lepsze go nie chciały. A skoro poszła ze "starcem" - to najwidoczniej miał on cos, czego itede nie ma i mieć nie będzie.
gość
4 lata temu
Rosati d******py starym, obleśnym zgredom ! Jak jej nie wstyd, przed Polakami, przed rodzicami, zwłaszcza ojcem powszechnie szanowanym i wybitnym politykiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej !
gość
5 lata temu
A jakiego to dziecko miałoby ojca???? Jedyny zarzut do Rosati to zwykła "męska", a raczej niemęska zazdośc, że w końcu zaczęła spotykać się z kims innym. Zrobiła źle, bo powinna trwać w cnocie i rozpaczac po wspaniałym kandydacie na ojca - wielkim (phi!) raperze tede!
gość
7 lat temu
szkoda ze to taka ku.... ;/
gość
8 lat temu
najlepszy
Stoica
9 lat temu
Co by o nim nie mówić zarówno w tym przypadku jak i w wielu innych ma rację, nienawidzę takich jak ta Rosati, które lecą na starych tylko dlatego że są bogaci
gość
9 lat temu
Ta cała Rosati zasłużyła sobie na to dobrze jej tak.
Findor Carias
9 lat temu
Mówi prawdę nie życzę nikomu Matki takiej jak ta całą Rosati. Tede jest szczerym aż do bólu gościem i za to go szanuję, jedynie w sprawie Polańskiego się z nim nie zgadzam
gość
9 lat temu
Tede nie przejmuj sie krytyki ta twoja byla zasluzyla na takie piosenki ja bym na niej cala plyte nagral
gość
9 lat temu
A co niby ma chodzić w rurkach ? to nie Bieber :p
gość
9 lat temu
a ja nie obwiniam jacka.. bo z jednej strony ma racje.. wiele kobiet leci na hajs starych biznesmenów z s-klas.. To żenada..
he ......!
9 lat temu
i tedas jest zjebisty
he ......!
9 lat temu
ja was nie rozumiem on wyraził swoja opinie ale w hip -hopie. Bo i tak jest lepszy od byłego rihanny
gość
9 lat temu
MOZE I TEDE MA OGRANICZONE SŁOWNICTWO ALE NIE BARDZIEJ NIZ ROSATKA .WIDZIAŁA KILKA WYWIADÓW Z NIĄ TO JAKAŚ MASAKRA,GADA NIE NA TEMAT,NIE POTRAFI WŁASNYCH MYSLI WYRAZIC...G**B
...
Następna strona