Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka zwolniła jej menedżerkę?

220
Podziel się

"Uważa się za jedyną osobę, która "ma pomysł" na karierę Weroniki."

Matka zwolniła jej menedżerkę?
bDZAgmRN

Wydaje się, że Weronika Rosati znów jest na fali opadającej. Nie zdobyła raczej sympatii widzów w Tańcu z gwiazdami, za to do historii show przejdą jej kreacje, przy których stroje cioci Skrzyneckiej mogą uchodzić za szczyt dobrego smaku. Chyba nie o taką promocję chodziło.

Udział w show, który miał oczyścić nazwisko Rosati i wylansować Weronikę jako skromną panienkę, raczej się nie powiódł. Z szumnie zapowiadanej kariery we Francji także nic nie wyszło. Weronika jak zwykle twierdzi, że reżyser chciał ją nakłonić do zagrania scen rozbieranych...

Na otarcie łez Rosati pozostała rólka w serialu Po prostu Majka. Główna przeszła jej koło nosa. Na dodatek Weronika rozstała się ze swoją menedżerką, mimo że już miała poumawiane castingi. Zerwanie współpracy odbyło się mało elegancko - za pomocą SMS-a.

bDZAgmRP

Jak twierdzą nasi informatorzy, management Weroniki nie pasował jej mamie - pisze Fakt. Mamie, która będąc projektantką mody, uważa się za jedyną osobę, która "ma pomysł" na karierę Weroniki. Rosati nie dostaje więc kolejnych propozycji, nikt nie chce zająć się też prowadzeniem jej interesów. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się łakomym kąskiem dla osób prowadzących profesjonalnie kariery aktorek, z naszych informacji wynika, że nikt nie chce podjąć się wyzwania, jakim jest przyjmowanie sugestii od Teresy Rosati.

bDZAgmSq
KOMENTARZE
(220)
gość
12 lat temu
durna baba :/
gość
12 lat temu
ta Teresa wygląda podejrzanie ;/
gość
12 lat temu
Boże mamo daj dziewczynie wreszcie dorosnać,a sama zajmij sie modą bo też Ci nie wychodzi.
bDZAgmSr
gość
12 lat temu
Starej Rosati własna kariera nie wyszła, to teraz próbuje kierować Weroniką. Dziewczyno, uciekaj jak najdalej od tej harpii, ratuj się!
gość
12 lat temu
Panna Rosati niech się lepiej weźmie za naukę. 3 semestry w szkole aktorskiej, to strasznie mało, żeby uważać się za aktorkę. No chyba, że ma się talent i inteligencję. A tego tej pannicy z kiepską przeszłością wyraźnie brakuje i mamusia nie ma tu nic do rzeczy.
Najnowsze komentarze (220)
gość
7 lat temu
weronika jest bardzo ładna podobna do tatusia Włocha.tata jest bardzo przystojny.
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
Rosati tak to siedziałaś ze starymi dziadami a teraz chowasz sie za mamusie
gość
12 lat temu
Weroniko! Usamodzielnji się jak najszybciej, tylko na tym skorzystasz. Jesteś ładna i stać Cię na wiele. Mamo nie przeszkadzaj Jej!
gość
12 lat temu
No pudlu czepiasz sie rzeczywiście, popieram- Pani Teresa Rosati to dystyngowana kobieta a weronik to według mnie bardzo piękna dziewczyna ... nie wszystkie córki osób publicznych musza robic zawrotną karierę, ważne, ze zaistniała a plotki o niej to w duzej mierze efekt zawisci ludzkiej
gość
12 lat temu
mamie ( Teresie R. ) ...to może co najwyżej pasować...( lub nie ) ogon jej męża !
gość
12 lat temu
a co DUPKĄ kariery Wewroniczka już nie robi ?
bDZAgmSj
gość
12 lat temu
MYSLE,ZE OBIE KOBIETY POWINNY ZADBAC O DOBREGO TERAPEUTE.
gość
12 lat temu
to dobrze,ze mamusia zajmie się karierą córeczki-jest szansa, że nie zobaczymy długo Rosatki na ekranie
gość
12 lat temu
Szkoda dziewczyny,widać,ze bidula pod presją starych żyje :( a ładna i inteligentna,żeby jeszcze coś miala do powiedzenia w swoim wlasnym życiu....a tak to sie po psychologach będzie włóczyc do konca życia...żal,miec jedno dziecko i tak je krzywdzić :(
gość
12 lat temu
Potrzebują dobrego psychologa. I to szybko!
gość
12 lat temu
Zmarszczki na czole: matka ma 2 a Wera 3!
gość
12 lat temu
WERNIKA JEST PRZEPIĘKNA!!!!!!
...
Następna strona
bDZAgmSL