Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati pozywa Andrzeja!

691
Podziel się

Czyli jednak... Będzie udowadniać, że pisał o niej!

Rosati pozywa Andrzeja!
bDYfgbph

A dopiero co zastanawialiśmy się, czy to zrobi. Menedżer Weroniki Rosati postanowił rozwiać wątpliwości. Potwierdza, że jego podopieczna złożyła już do sądu pozew przeciwko Andrzejowi Żuławskiemu, który osbmarował ją w swojej najnowszej książce.

Weronika Rosati wniosła pozew do sądu o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy oraz autorowi książki "Nocnik" - informuje oficjalnie.

bDYfgbpj

Prawników Rosati czeka dość niewdzięczne zadanie. Muszą udowodnić, że zapewnienia autora, że "wszelkie podobieństwo do osób i wydarzeń jest całkowicie przypadkowe i niezamierzone", są kłamstwem, a pisząc o "szmacie, w którą spuszczają się hollywoodzkie chuje" Żuławski miał na myśli Weronikę.

To będzie wymagało zanurzenia się w niezłe bagno.

Jak myślicie, do czego posunie się Żuławski w swojej obronie? Czy wyrzucił już z siebie wszystko?

bDYfgbpp
bDYfgbpK
KOMENTARZE
(691)
gość
11 lat temu
ja uwazam ze zulawski mowi o niej prawde . ZOBACZCIE ILE MEZCZYZN JEJ NIE LUBI ,to nie jest zbieg okolicznosci . Najpierw byla z tede potem z zulawskim a niedawno tede spiewal o rostai SUCHY KONAR SSIESZ. czyli robi loda staremu dziadkowi i tede to wiedzial . bo zostawila go dla kariery
gość
11 lat temu
Oni wyglądają jak dwa półinteligenci.
gość
11 lat temu
niezależnie od tego, jaka naprawdę jest Weronika, to uważam, że tak znana postać jak Żulawski nie zachowal się jak czlowiek z klasą. To obrzydliwe wywlekać takie historie. Niech sam o sobie napisze , o swoim życiu, a nie poniża innych
bDYfgbpL
gośćiówa
11 lat temu
i Dobrze durny stary pryt ktory wygląda jak zero co on se mysli
gość
11 lat temu
brawo!
Najnowsze komentarze (691)
www.chacunson...
6 lat temu
Yeaha! I actually absolutely adore Hypem. The best in the lot I may say. [url=]www.chacunsondomaine.fr[/url]
gość
11 lat temu
d****a
gość
11 lat temu
stara ś****a!
gość
11 lat temu
o jakie dobra osobiste jej chodzi ,od kiedy o niej głośno to ciągle leży w łóżku ze starymi ( szuka pod kołdrą popularności)
gość
11 lat temu
Co za wstrętne dziadzisko. Odrażający brak klasy.
kenno
11 lat temu
Żuławski sięgnął chyba dna, pokazał swoją prawdziwą twarz. Co za poziom wypowiedzi, zero klasy! I to jest osoba publiczna, reżyser! Ehh.. temu panu w głowie się poprzewracało na starość.
rajken
11 lat temu
Powinna go spotkać odpowiednia kara za to, że promuje siebie na krzywdzie innych
gość z Hollyw...
11 lat temu
No co? Przecież prawdę napisał!
bDYfgbpD
rojksop
11 lat temu
Mam nadzieję, że Weronika wygra sprawę i będzie mogła spokojnie przygotować się do roli u Holland :)
gość
11 lat temu
Nieżle ją stary gad urządził.
gość
11 lat temu
ja uwazam ze zulawski mowi o niej prawde . ZOBACZCIE ILE MEZCZYZN JEJ NIE LUBI ,to nie jest zbieg okolicznosci . Najpierw byla z tede potem z zulawskim a niedawno tede spiewal o rostai SUCHY KONAR SSIESZ. czyli robi loda staremu dziadkowi i tede to wiedzial . bo zostawila go dla kariery popieram w 100 % bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
przekichane , Żuławski wie co pisze, skandal z Tede teraz to , szkoda dziewuchy ale sama wybrala kim chce byc. jak sie ktos ..... urodzil to kanarem nie umrze taka mloda a taka l ......
gość
11 lat temu
popieram Cie w 100% jeśli pozywa go do sądu to znaczy ze to prawda pisalm to juz gdzies indziej ale nie przyznawli mi racje tylko trzymali jej strone ale wkoncu moze cos zrozumieli
gość nina
11 lat temu
Odwalcie się od niej, pokażcie co robiła doda
...
Następna strona
bDYfgbqf