Trwa ładowanie...
Przejdź na

Naomi Campbell: "Wstydzę się tego, co zrobiłam!"

148
Podziel się

Modelka za swoje napady szału wini... matkę.

Naomi Campbell: "Wstydzę się tego, co zrobiłam!"
bDYvsWkB

Naomi Campbell nie od dziś znana jest ze swojego porywczego charakteru. Ma na swoim koncie już kilka pobić swoich pracowników. W 2000 roku rzuciła się w złości na swoją osobistą asystentkę, a w 2003 roku zaatakowała kolejną, rzucając w nią telefonem. Rok później dostało się też pokojówce - modelka uderzyła ją w twarz. W 2005 roku znów powtórzyła się sytuacja z rzucaniem telefonem. Jej gosposia oberwała aparatem wysadzanym drogimi kamieniami. Po tym incydencie Naomi została aresztowana. W kwietniu 2008 roku ponownie trafiła za kratki po tym jak awanturowała sie z policjantem na londyńskim lotnisku Heathrow.

Czy Campbell zdaje sobie sprawę ze swojego problemu? Przepytała ją z tego tematu Oprah Winfrey.

Problem tkwi o wiele głębiej we mnie samej. Nie wpadam w furię, tylko dlatego, że coś nie poszło po mojej myśli. Powodem jest mój brak emocjonalnej równowagi - przyznała supermodelka w amerykańskim talk show.

bDYvsWkD

Za swoje napady agresji Campbell wini matkę, która nie zajmowała się jej wychowaniem, bo wolała poświęcić się karierze tancerki baletowej.

Moje zachowanie ma związek z tym, że zawsze czułam się porzucona. Za wszelką cenę chciałam w dorosłym życiu stworzyć rodzinę, jakiej nie miałam, gdy byłam dzieckiem. Jestem jednak bardzo nieufna, a moje niepowodzenia powodują u mnie frustrację. Wpadam wtedy w szał - zwierzyła się, próbując wzbudzić litość. Po każdym swoim wybryku czuje jednak ogromne wyrzuty sumienia. Biorę odpowiedzialność za swoje zachowanie. Wstydzę się tego, co zrobiłam.

bDYvsWle
KOMENTARZE
(148)
gość
11 lat temu
Co ma piernik do wiatraka?tej wariatce się we łbie poprzewracało
gość
11 lat temu
doskonale ja rozumiem bo tez tak mam ;/
gość
11 lat temu
nie dziwię się
bDYvsWlf
gość
11 lat temu
okropnie tu wygląda ;/
gość
11 lat temu
wariatka
Najnowsze komentarze (148)
gość
11 lat temu
jestem taka sama jak onaŁ=
gość
11 lat temu
brak emocjonalnej równowagi, starzy ją skrzywdzili.
gość
11 lat temu
Naomi Campbell - neomagic - przepiękny zapach jej perfum!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
Może jak sama oberwie czymś ciężkim w łeb..to zrozumie!
gość
11 lat temu
wiesz moze spróbuj sie przyjrzec sytuacji w której dochodzi do takiego wybuchu - co jest tą zapałką ktora zapala nagle cały stos?czy masz mozliwosć wyrażania złosci właśnie wobec tych osób ktorych ona dotyczy czy raczej dostaje sie komuś kto akurat jest w pobliżu?a jak ty sama reagujesz na gwałtownosć innych ludzi?i czy masz tez siłę na dobre uczucia - radość,wdzieczność,czy furia "pożera" całą energię? różne rzeczy sie na ten temat mówi - jest taka szkoła,żeby złość otwarcie wyrażać,ale też zwraca sie uwagę na to,że to moze wejść w nawyk i potem cieżko sie nauczyć jakiegoś bardziej oszczednego i adekwatnego okazywania trudnych emocji mam nadzieję,że wszystko się jakos ułoży i że będzie ok,wszystkiego dobrego ;)))
gość
11 lat temu
to jej prawdziwy kolor oczu czy to soczewki?
gość
11 lat temu
to nie jest jej wina ,tylko jej matki.
gość
11 lat temu
za dużo kasy, operacji plastycznych, kokainy itp. Chrzani się od tego w głowie.
bDYvsWkX
gość
11 lat temu
jakoś jej nie wierzę
gość
11 lat temu
ona jest taka piekna ale jak widac piekno to nie wszystko
gość
11 lat temu
dziwna ale jej perfum cat de lux jest boski;)
AS!Ek
11 lat temu
Rzopieszczona gwiazda która nie szanuję biedniejszych od niej jak dla mnie zwykła szm***, która traktuje ludzi jak śmieci
gość
11 lat temu
na terapie idź babo!!!
gość
11 lat temu
nalwygodniej jest szukać winy poza sobą :/
...
Następna strona
bDYvsWlz