Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koniec "Dr House'a" JUŻ ZA ROK?!

1002
Podziel się:

Hugh Laurie podpisał kontrakt na siedem lat. Nie przedłuży go, jeżeli nie dostanie podwyżki...

Koniec "Dr House'a" JUŻ ZA ROK?!

Hugh Laurie podpisał kontrakt na występ w siedmiu sezonach serialu Dr House. Tak więc już w przyszłym roku produkcja serii może się zakończyć. Fani serialu są wyjątkowo zniecierpliwieni oczekiwaniem na informację, czy stacja FOX podejmie się produkcji kolejnych odcinków. Sam aktor, zapytany przez dziennikarzy, czy koniec serialu zbliża się dużymi krokami, odpowiedział:

Nie mam pojęcia, ile sezonów planują producenci. Mam jedynie nadzieję, że scenarzyści zdadzą sobie sprawę, kiedy będzie najlepszy czas na zakończenie serialu. To nienajlepszy pomysł, żebyśmy siedzieli na planie pięć lat po tym, kiedy powinniśmy wszystko zakończyć. Jak na razie jestem ogromnie dumny z wyników oglądalności, jakie mieliśmy w ostatnim roku.

Niestety, są one znacznie niższe niż u szczytu popularności serialu. Cztery lata temu Dr House co tydzień przyciągał przed telewizory 19,5 miliona Amerykanów. Dzisiaj wyniki te są aż o 7 milionów niższe.

Mogę powiedzieć, że w następnym sezonie pojawi się odpowiedź, czy powinniśmy jeszcze to wszystko kontynuować - mówi tajemniczo odtwórca głównej roli.

Wszystko wskazuje na to, że zadecydują negocjacje w sprawie podwyżki wynagrodzenia. W tej chwili aktor otrzymuje za każdy odcinek 480 tysięcy dolarów i jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd amerykańskiej telewizji. Uważacie, że zasługuje na jeszcze więcej?

KOMENTARZE
(1002)
gość
12 lat temu
O nie! :( Zasługuje na o wiele więcej. Jest wspaniałym aktorem. :)
m.
12 lat temu
kocham cie House
lolllffda
12 lat temu
Ten gość dużo zrobił dla mass medi, więc zasługuje na podwyżkę
lovvex
12 lat temu
1, uważam,że House to najlepszy serial.
gość
12 lat temu
oczywiście, że zasługuje na więcej! jest genialny!!
Najnowsze komentarze (1002)
gość
10 lat temu
we love Hugh Laurie :***
Marciia
10 lat temu
7 lat już pracuje dla tego serialu, więc uważam, że jego decyzja jest słuszna. Oczywiście, ten serial jest najlepszym serialem, ale wszystko kiedyś się kończy. Teraz czas na życie prywatne, a Housa można obejrzeć jeszcze raz od początku :D Aktor przemęczy się jeszcze do końca 8 serii, a podwyżka jest mu i tak już nie potrzebna. Ma pewnie tyle kasy, że do końca życia mu wystarczy :)
gość
10 lat temu
ZOSTAWCIE HOUSE`A, ZLIKWIDUJCIE MODĘ NA SUKCES! ;D
gość
10 lat temu
Lubię ten serial, za humor House`a. Te jego cytaty typu "To nieprawda, że od miłości blisko do nienawiści. Rozdziela je Wielki Mur Chiński z wartownikami co 5 metrów" albo "Nie lubię mówić źle o koledze, zwłaszcza, że to t**y pijak" Te riposty są mistrzowskie!
icer1987
11 lat temu
to nie może sie skończyć... mode na sukces jeszcze by przegonił i byłby o wiele ciekawszy. kultowy serial nie może zejść... :( szkoda by była. ale kolega ma rację. nic na siłe. pozostanie wielki żal
gość
11 lat temu
zASŁUGUJE NA JESZCZE WIĘCEJ JEST NAJLEPSZY!!!!
gość
11 lat temu
Serial dr.Hous to najlepszy serial jaki nakręcono sam oglądałem wszystkie odcinki kilka razy co do jednego i nadal jestem jego wielkim fanem mam nadzieję że na siudmym sezonie się nie zakończy!!!
gość
11 lat temu
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAApsik!
gość
11 lat temu
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
gość
11 lat temu
nie wiem co zrobie bez tego serialu kocham dr housa
gość
11 lat temu
tak, powinien zarabiać więcej, zasługuje na to
gość
11 lat temu
I love Houseeeeee! zasługuje na podwyżke!!!!jest genialnym aktorem!!
gość872
11 lat temu
Uwielbiam ten serial...
gość
11 lat temu
kocham housa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie