Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brown myśli, że Europa jest... krajem?

694
Podziel się

Bił Rihannę. Nie zmądrzał.

Brown myśli, że Europa jest... krajem?
bDYjJlaZ

Nie ma się co oszukiwać. Po gwiazdach show biznesu nikt nie oczekuje oczytania, inteligencji, czy znajomości sytuacji politycznej, społecznej, czy geograficznej. Jednak jakieś podstawy powinno się mieć. Były chłopak Rihanny, Chris Brown, który zasłynął szerzej jej pobiciem, po raz kolejny się nie popisał.

Władze Wielkiej Brytanii i Irlandii odmówiły wpuszczenia piosenkarza do obu krajów. Powodem jest oczywiście jego atak na Rihannę w lutym zeszłego roku. Brytyjczycy i Irlandczycy twierdzą, że... Brown stanowi zagrożenie dla społeczeństwa.

Mamy prawo odmówić wjechania na teren Wielkiej Brytanii każdemu, kto został skazany za poważne przestępstwo. Bezpieczeństwo publiczne jest dla nas najważniejsze – powiedział rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

bDYjJlbb

Chris, który miał wystąpić w Londynie, Manchesterze, Glasgow i Cork, swój żal wylał na oficjalnym blogu:

Przepraszam wszystkich moich fanów w Europie! Moja trasa koncertowa jest odwołana. Jestem pewny, że wiecie już, że odmówiono mi wstępu do waszego kraju. Kocham was.

Zastanawia nas, dlaczego ktokolwiek chce być jeszcze fanem Chrisa Browna. Poszlibyście na jego koncert, gdyby przyjechał do Polski?

bDYjJlbC
KOMENTARZE
(694)
gość
11 lat temu
ludzie, on nie powiedzial ze europa to kraj! Napisal, ze przeprasza wszystkich fanow z europy (czyli tych z angli, szkocji, ale tez z polski niemiec czy rosji) A tym "odmuwiono mi wstepu do waszego kraju" zwraca sie do fanow z wysp...
jedyna inteli...
11 lat temu
hahahahahhhaahhahahahahahhahaha śmiech na sali
kanar
11 lat temu
k****n
bDYjJlbD
gość
11 lat temu
poszlabym!
gość
11 lat temu
przeciez zwrocil sie do fanow i mial na mysli tych z irlandii i wielkiej brytanii.
Najnowsze komentarze (694)
gość
9 lat temu
OCZYWIŚCIE ZE BYM POSZLA!
gość
9 lat temu
Pewnie ze bym poszła a pomylić sie może każdy , jak sie zapytacie amerykana gdzie jest Polska to on ci powie "co to jest" .? Więc przestańcie sie czepiac jjakichś posranych błędów ,po prostu nie wiecie co już o nim zle powiedzieć i czego sie czepic .Boże żal mi was ludzie to co sie stało to jest przeszłość i bardzo za to zaluje i odcierpial swoje ,a Rihanna dalej go bardzo kocha i jej rodzina tez . On jest najlepszym tancerzem i muzykiem w showbiznesie ,nikogo nie widziałam zeby ktoś tak tańczył ,gość ma z*******y talent i nie skreslajcie go za to ,chyba ze po prostu mu zazdrościcie!
gość
9 lat temu
Pewnie ze bym poszła a pomylić sie może każdy , jak sie zapytacie amerykana gdzie jest Polska to on ci powie "co to jest" .? Więc przestańcie sie czepiam jakichś pobranych błędów ,po prostunie wiecie co już o nim złe powiedzieć i czego sie czepiać ,Boże żal mi was ludzie to co sie stało to jest przeszłość i bardzo za to zaluje i odcierpial swoje ,a Rihanna dalej go bardzo kocha i jej rodzina tez . On jest najlepszym tancerzem i muzykiem w showbiznesie ,nikogo nie widziałam zeby ktoś tak tańczył ,gość ma z*******y talent i nie skreslajcie go za to ,chyba ze po prostu mu zazdrościcie!
gość
9 lat temu
myślicie że tylko ludzie z wielkiej brytanii mieli bilety na jego koncert ?? moim zdaniem mówił do fanów z całej europy którzy mieli bilety na jego koncert
gość
10 lat temu
oczywiscie ze by poszla.
gość
11 lat temu
jestescie p******i bo nie potraficie czytac ze zrozumieniem
jagura
11 lat temu
tez bym nie poszedl na jego koncert!!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
A ja bym poszedl bo na koncercie nie gadal by o geografii tylko spiewal swoje piosenki t**y redaktorze !!!! a piosenki smiesznej rihanny chowaja sie przy jego tworczosci !!!!
bDYjJlbv
Ja
11 lat temu
Ale d***l masakra, nigdy bym nie poszedł na jego koncert za pobicie Rihanny tym bardziej, że przez niego się zmieniłą i wygląda jak i*****a.
destin child
11 lat temu
ja bym poszłą bo rihanna też nie jest święta... wykorzystała aby ten fakt ze ją pobił..
gość
11 lat temu
ja bym poszedł na jego koncert !! i nie tępak ponieważ połowa Amerykanów nie wie gdzie Polska "Przepraszam wszystkich moich fanów w Europie! " chyba chodziło mu o wszystkich fanów Europy i chociaż wie że Wielka Brytania jest w Europie
gość
11 lat temu
Omg. Co za ludzie. Ja bym poszła na koncert żeby posłuchać jego muzyki a nie żeby się z nim kumplować! Ludzie nie przeginajcie!
gość
11 lat temu
Poszła bym , bo lubię jego muzykę ! Zato nie nawidzę rihanny i w d***e mam co było w lutym zeszłego roku .!
gość
11 lat temu
Daleko mu do bycia najlepszym.
...
Następna strona
bDYjJlbX