Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co z Sianeckim? Pracownicy ŻĄDAJĄ SPOTKANIA Z DURCZOKIEM!

678
Podziel się

Ich ostatnia rozmowa trwała... 40 sekund. Co sobie powiedzieli?

Co z Sianeckim? Pracownicy ŻĄDAJĄ SPOTKANIA Z DURCZOKIEM!
bDJJlrqZ

Niedawno informowaliśmy, że Tomasz Sianecki odszedł z ekipy prowadzącej Fakty. Doniesienia te potwierdził rzecznik TVN Kamil Smoląg, ale nie chciał mówić o przyczynach rezygnacji dziennikarza. Tajemnicze zwolnienie spotkało się z reakcją kolegów Staneckiego, którzy zażądali spotkania z szefem redakcji Kamilem Durczokiem.

Jeszcze wczoraj rano Tomasz Sianecki wysłał do współpracowników Faktów krótki e-mail z informacją, że odchodzi z pracy. Wiadomość okazała się dla ekipy wielkim zaskoczeniem, gdyż nic nie wskazywało na to, że prezenter odejdzie z programu po 12 latach pracy. Mówi się, że przyczyną tak nagłej decyzji był ostry konflikt z Durczokiem, który przyszedł tam dopiero 4 lata temu i wsławił się wprowadzając nie najlepszą atmosferę do studia.

bDJJlrrb

Słyszałem, że ich cała czwartkowa rozmowa trwała jakieś 40 sekund – powiedział Presserwisowi jeden ze współpracowników Sianeckiego.

Rzecznik stacji utrzymuje, że oficjalne spotkanie z ekipą Faktów to "inicjatywa pana Durczoka"... Bardziej prawdopodobne, że zespół opowiedział się po stronie Sianeckiego, którego zna od lat i który był w ekipie Faktów od samego początku. Jeżeli on wyleciał, to kto może czuć się pewnie?

bDJJlrrh

Możemy tylko wyobrażać sobie, jak wyglądała ich ostatnia, 40 sekundowa rozmowa. Możliwe, że słynny monolog Durczoka o "upierdolonym" stole był przy niej szczytem kultury.

bDJJlrrC
KOMENTARZE
(678)
gość
6 lat temu
Ludzie z kundla nie bedzie psa na wystawe. Dupczok aut
gość
6 lat temu
Wywalić tego głąba na zbitą mordę i to w trymiga.
gość
10 lat temu
Durczok to BUC !!!! niech spada z anteny ten dziennikarzyna nawet w TV Silesia go nie chcą !!!
bDJJlrrD
gość
10 lat temu
Durczok jak chłopiec ze wsi - nosi się jak kogut, jest pełen pychy i braku ogłady - ten koleś jest po prostu nieznośny - TVN przez takich panów dużo traci. On nadawał sie tylko do TVP1
gość
11 lat temu
panie Durczok obrósł pan w piórka , Pan Sianecki jest przewspaniałym dziennikarzem
gość
11 lat temu
pan Sianecki jest jednym z lepszych dziennikarzy a pan panie Durczok obrósł trochę w piórka myślę , że czas przemyśleć swoje zachowanie i postępowanie raz na wozie raz pod wozem i drugie nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
gość
11 lat temu
durczok to k****h!!!!!!!!
gość
11 lat temu
DURCZOK DOSTAŁ DRUGA SZANSE ŻEBY COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU CZY Z NIEJ SKORZYSTAŁ? ZAPŁACI
gość
11 lat temu
łże ekipa z łżemediów
gość
11 lat temu
ale co wy chcecie? przecież durczok to hanys!!! czy coś więcej trzeba tłumaczyć?? hanys pozostanie hanysem i tyle!!
gość
11 lat temu
Sianecki to fajny facet Fakty bezniego to nie Fakty nikt go niezastąpi jego wypowiedzi zawsze były ekstra niech nie odchodzi Durczok to żadna gwiazda on powinien odejść
gość
11 lat temu
Durczok to zapyziały BUFON !!!
gość
11 lat temu
Taj się nie postępuje! Pan Sianecki to doskonały dziennikarz,a do tego wielce kulturalny.Mam nadzieję,że koledzy poprą pana i nie opuści Pan swojej wiernej widowni.Panie Durczok...Panie Durczok...tworzy Pan fatalną atmosferę wokół siebie.Czas się zastanowic....i królów ścinano.
bDJJlrrv
gość
11 lat temu
Też uważam że należy poczekać na szczegóły a nie osądzać Durczoka od czci i wiary
...
Następna strona
bDJJlrrX