Trwa ładowanie...
Przejdź na

Angelina: "Shiloh chce być chłopcem"

909
Podziel się

"Wydaje jej się, że jest naszym synem."

Angelina: "Shiloh chce być chłopcem"
bDJYrePp

W najnowszym wywiadzie w magazynie Vanity Fair Angelina Jolie nie mogła nie wspomnieć o swojej rodzinie. Dziennikarze pod lupę wzięli najbardziej medialne dziecko aktorki, córkę Shiloh. Aktorka twierdzi, że 4-latka najprawdopodobniej skończy w show-biznesie, bo odziedziczyła charakter po mamie.

Shiloh jest prześmieszna. Uwielbia żartować i jest jedną z najbardziej zabawnych osób, z jakimi miałam kontakt w życiu – mówi Angie. To jedne z pierwszy znaków, że w przyszłości będzie artystką estradową. Byłam taka sama, jak ona. Przebierałam się w kostiumy i skakałam po całym domu.

Dziennikarze zapytali się również o ostatnie nagłówki tabloidów, z których można wyczytać, że dziewczynka wygląda jak chłopiec.

bDJYrePr

Wiemy, że taka jest. Uwielbia dresy i małe garniturki. Chce być chłopcem i ubiera się jak Maddox i Pax. Musieliśmy ściąć jej włosy. Wydaje jej się, że jest naszym synem.

Angelina wypowiada się na ten temat, jakby w ogóle się tym nie przejmowała. Nie zmartwiłoby Was takie zachowanie Waszego dziecka?

bDJYrePS
KOMENTARZE
(909)
gość
9 lat temu
Ta Shiloh jest strasznie brzydka, wystarczy spojrzeć na ten ryj...bleee brzydki omen z niej. Suri Cruise jest 1000 razy ładniejsza od niej i fajniejsza. Bardzo lubie tą Suri, uwazam że jest świetnymdzieckiem, a wy odwalcie się od niej i jej rodziców!!!!! Bardzo chciałabym miec w przyszłości taką córkę jak Suri. A ta Shiloh pewnie wyrośnie na lesbijkę albo na transeksualistkę, bo się ubiera jak chłopak, ale co się dziwić, ma głupich rodziców i tyle. No może ojciec trochę mądrzejszy, ale matka...kompletnie porąbana. Pewnie Shiloh jak zacznie chodzić do szkoły to będzie miała poważne problemy, bo inne dzieci ją wyśmieją, że dziewczynka ubiera się jak chłopak i będą jej strasznie dokuczać z tego powodu. No cóż jak ma taką porąbaną matkę. Angelina Jolie była w młodości anorektyczką, piła alkohol, paliła trawkę, a wiadomo, że po matce anorektyczce, łajdaczce alkoholiczce i ćpunce dziwne, aby dziecko było normalne.
Scarlet147
9 lat temu
Uważam że rodzice zrobili by tej dziewczynce bardzo bardzo dużą krzywdę, gdyby jej zmienili płeć w tym wieku. Może to jest tylko taka jej chwilowa dziecięca zachcianka??? Może za parę lat przejdzie jej to???? Skoro Shiloh mówi że chce być chłpocem, to nie znaczy wcale że NAPRAWDE CHCE BYĆ chłpcem, takie małe dziecko nie zdaje sobie sprawy z tego co mówi i nie należy wszystkiego brać na serio to co mówią małe dzieci. Może za parę lat z powrotem chciałaby być dziewczynką, i gdyby rodzice jej zmienili płeć teraz to by ją do końca życia unieszczęśliwili, bo wątpię aby ona się dorze czuła mężczyzną jako dorosła.
gość
9 lat temu
Ludzie nawet nie macie pojęcia jak bardzo mi to wisi!!!!
bDJYrePT
gość
9 lat temu
nie, wiele dzieci przechodzi podobną fazę i nie ma żadnych powodów aby wyciągać jakieś pohopne wnioski
gość
10 lat temu
ale wy tu brednie wypisujecie
gość
10 lat temu
lezbą będzie u mnie się tak zaczeło
gość
10 lat temu
lezbą będzie u mnie się tak zaczeło
Kateeeee
11 lat temu
ja też chcialam byc chlopakiem, latałam po drzewach i byłam ścięta na chłopczyce. naśladowałam swoich braci itd.
gość
11 lat temu
po prostu nie chce byc inna
madziulaaaaa
11 lat temu
masz rację
gość
11 lat temu
jest ładną chłopcem
gość
11 lat temu
nie
gość
11 lat temu
Większość dzieci ma takie "przebłyski".. ;P Ale racja, trzeba zrobić aferę..
bDJYrePL
gość
11 lat temu
śliczna jest
...
Następna strona
bDJYreQn