Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żuławski dostał ZAKAZ PUBLIKACJI książki o Rosati!

218
Podziel się

Na razie do czasu zakończenia procesu, który wytoczyła mu Weronika.

Żuławski dostał ZAKAZ PUBLIKACJI książki o Rosati!
bEabDsUR

Kolejny skandal wokół Andrzeja Żuławskiego i Weroniki Rosati wybuchł po tym, jak wiekowy reżyser wydał swoją książkę pt. Nocnik. Jedną z bohaterek była tam pozbawiona zahamowań "Esterka", postać bardzo podobna do 26-letniej aktorki. (zobacz: Żuławski wulgarnie obraża Rosati?). Co więcej, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, sama zainteresowana przyznała się, że postać jest inspirowana nią samą pozywając byłego "chłopaka". Nie miała innego wyjścia, jeżeli chciała dochodzić sprawiedliwości (zobacz: Rosati pozwała Żuławskiego!). Teraz może ogłosić swoje pierwsze, ale tylko częściowe, zwycięstwo.

Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował o zakazie publikacji Nocnika, ale jedynie do czasu zakończenia procesu cywilnego, donosi Dziennik w swoim internetowym wydaniu. Pełnomocnik Rosati, mecenas Maciej Lach, mówi, że decyzja taka została wydana już jakiś czas temu, jednak do publicznej informacji podano ją dopiero teraz. Na początku Sąd Okręgowy oddalił wniosek jako bezpodstawny, ale w wyższej instancji uznano, że twierdzenia Weroniki o zagrożeniu przez dalszą publikację książki jej dóbr osobistych są wiarygodne.

Oczywiście taki zakaz ma mniejsze znaczenie po kilku miesiącach obecności książki na rynku - przyznaje pełnomocnik Rosati.

bEabDsUT

Jak myślicie, czy taka walka z Żuławskim ma sens? Czy ten proces nie podkręci tylko zainteresowania tytułem? To kolejny dowód na to, że Weronika doskonale wybrała sobie znajomego - nic, tylko pogratulować.

bEabDsVu
KOMENTARZE
(218)
gość
11 lat temu
pasztet z niej:P
gość
11 lat temu
"chłopaka"??? hmmm. Weronika lubi "kabaret starszych panów":):))
gość
11 lat temu
świetnie dobieracie zdjęcia do artykułów :)
bEabDsVv
gość
11 lat temu
no cóż..
gość
11 lat temu
ja chce nocnik! wera ssie! NIENASYCENI Pe el!!
Najnowsze komentarze (218)
gość
11 lat temu
zmanierowana p***a
gość
11 lat temu
Szmatka. He,he.
gość;/
11 lat temu
ja pierd* ludzie co to za fotomontaż !!
gość
11 lat temu
Są siebie warci.
gość
11 lat temu
Znasz Rosati i Żuławskiego, że jesteś tak dobrze poinformowany/a?
gość
11 lat temu
Żuławski ma bezpłatną reklamę ksiązki,której od dawna nie ma księgarniach .Wstrzymują dodruk?
nihytf6
11 lat temu
typowe kurwiąTko,dawała 4 liter by jej role załatwiał a teraz bunt bo prawda wyjdzie na jej temat.......żenująca szmaciuga
gość
11 lat temu
mozna, pania zlapac za reke? odp, nie wiem, odp nie jestem zdecydowana, odp boje sie, nie znam pana, odp nie jest pan w moim typie. ALE BYLO SYMPATYCZNIE.!
bEabDsVn
gość
11 lat temu
a, moze tam taniej , jest? no np pomidor, a dla chomika, kupili cs dla chomika? BOSKIE.
gość
11 lat temu
Wstyd smarkata starych dziadów się czepia bo zrobi z niej gwiazdę . Dobrze jej tak . Zresztą z nią musi być coś nie teges bo każdy z którym była ją obraża
gość
11 lat temu
drugi polanski ,dwa oblesne pedofile wstydu nie ma i pokazuje ten starczy ,krzywy r,j
gość
11 lat temu
ja jednak myślę, że ten lubieżny dziadziuś przegiął i to mocno. Bez względu na prawdę o tej niuni, miała prawo się wkurzyć i pozew jest zasadny.
gość
11 lat temu
Pani Weronika chce tak bardzo zaistnieć i istnieć w show biznesie, że sama przyznała iż bohaterką książki jest ona sama. Żałosne jak można kreować się w taki sposób.
czaruś
11 lat temu
jaka ta rosati brzydka-fu,fu
...
Następna strona
bEabDsVP