Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki: "Nowy FACET RUSIN OSIWIEJE!"

459
Podziel się

Czy Kuba naprawdę "ma obsesję" na punkcie Kingi?

Wojewódzki: "Nowy FACET RUSIN OSIWIEJE!"
bDeMGHlx

Kinga Rusin ma ostatnio coraz mniej powodów, by lubić Kubę Wojewódzkiego. Jak sama twierdzi, dziennikarz "ma obsesję na jej punkcie". Chyba coś w tym jest, bo niedawno goszcząca w jego programie Dorota Wellman, zachęcana przez Kubę, długo nabijała się ze swojej "koleżanki" z Dzień Dobry TVN (zobacz: Rusin jest wściekła na Wellman!).

W nowej Polityce Wojewódzki postanowił skomentować dwa ważne wydarzenia z życia Rusin: wydanie książki _**Co z tym życiem**_ (nazywanej roboczo _**Co z tym Lisem**_) oraz wkroczenie w nowy związek. Kuba nie wróży mu zbyt dobrze...

To jest wydarzenie towarzysko-medialne ostatnich dni. Dziennikarka, literat oraz kremotwórczyni Kinga Rusin spotyka się z tajemniczym szatynem. Znając życie, tajemniczy szatyn wkrótce osiwieje. Jak tylko powstanie o nim książka**.**

bDeMGHlz

A Lis siedzi i liczy dni do premiery... A może ma już gdzieś Kingę i jej płakanie na podłodze? Zobacz: "PŁAKAŁAM NA PODŁODZE, nie miałam siły wstać"

bDeMGHma
KOMENTARZE
(459)
gość
10 lat temu
O matko........ stary dziad, rusin piękna!!
gość
10 lat temu
aga
gość
10 lat temu
nasze VIP- y
bDeMGHmb
gość
10 lat temu
to Kuba teraz z Kamelem?
gość
10 lat temu
Dajcie spokój tej żałosnej cioci
Najnowsze komentarze (459)
gość
10 lat temu
Kinga jeździ na wszystkim i sie nie boi
gość
10 lat temu
alez wojewodzki ma szaliczek. taki mocno kobiecy... no coz faceci z polski chyba wyjechali
gość
10 lat temu
kamel i kuba w jednym spali domu
gość
10 lat temu
Wojewodzki mow ze leci na młode a go interesuje Rusin! :D
gość
10 lat temu
jak rusin skoczy z 21 pietra
MotylaNoga
10 lat temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji. W tym środowisku wszyscy są tyle samo warci =)
gość
10 lat temu
Przyszło mi do głowy, ze to ciągłe obsmarowywanie Kingi moż ebyć zwiazane z tym, że olała jego zaloty i teraz sie mści. A przyszło mi to do głowy, bo ciagle nabija sie ze sportowej sylwetki Kingi i jej zaradności, a w sumie lubi takie Kobitki. taka Mucha, chociaż mniej zaradna, tez jest raczej typem "męskim".
gość
10 lat temu
Wojewódzki jest zazdrosny. On swój obwisły tyłek wozi coraz to bardziej szpanerskimi samochodami, co ma niby pokazać, ze jest bardzo męski. Kuba, muszę cie zmartwić, Kinka ma więcej testosteronu niż wy z Kamelem (nawet przez dwa "m") razem wzięci, co wcale nie ujmuje jej kobiecości, stawiając ją na równi z innymi uprawiającymi sport dziewczynami. Ja rozumiem, ze ty wolisz te, kruche, delikatne, co to płącza nad złamanym paznokciem, bo przy nich nawet ty możesz poczuć sie facetem, ale do prawdziwych lasek droga daleka.
bDeMGHlT
gość
10 lat temu
Ona obsmaruje każdego ,musicie faceci o niej napisać książkę moze wtedy zrozumie ze sprawy małzenskie nie wywleka się na całą Polske!
gość
10 lat temu
tym razem Wojewódzki ma zupełną rację ona następnego w przyszłości obsmaruje chyba ,że facet będzie sprytniejszy i on napisze książkę o tym PUSTAKU-RUSIN
gość
10 lat temu
Wojewdzki jest żałosny, nie lubi po prostu mądrych i inteligentnych kobiet! Łatwiej dogaduje się z amatorkami niż profesjonalistkami ! No Mucha była dla niego w sam raz ale i tak się na nim poznała.
gość
10 lat temu
Rusin przypomina mi prosiaczka, nie mogę oprzeć się takiemu porównaniu za każdym razem jak na nią patrzę
gość
10 lat temu
on chyba ja kocha a te uszczypliwe uwagi to tz.konskie zaloty
gość
10 lat temu
ona jest koszmarna!
...
Następna strona
bDeMGHmv