Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ibisz myśli, że jest Bondem...

345
Podziel się

Kabaraciarze nabijają się z "prozaika" Krzysia. Można się bardziej ośmieszyć?

Ibisz myśli, że jest Bondem...
bDoikVZx

Mimo że od wydania książki Krzysztofa Ibisza minęło już kilka miesięcy, żarty na jej temat nie ustają. Szczególnie, że najstarszy nastolatek w Polsce świetnie wstrzelił się w panującą u nas ostatnio modę na celebrycką prozę. Gdybyśmy mieli wybrać, która z tych pozycji - Sexy Mama Cichopek, Co z tym Lisem (życiem)? Rusin czy może historia Marczuk opisana w Chcę Być jak Agent - jest najlepsza, mielibyśmy naprawdę trudne zadanie. Ibisz chyba jednak wygrywa. Cytat z początku jego książki to dowód nawet nie braku dystansu do siebie, tylko jakichś głębszych problemów.

W sieci karierę robi filmik, na którym Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru i Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju "recenzują" dzieło pt. Jak dobrze wyglądać po 40-tce. Wójcik przytacza między innymi fragment książki Krzysia, w której porównuje się do Jamesa Bonda:

Po jednym z odcinków pewnego programu spieszyłem się na wieczorną galę, którą miałem poprowadzić. Ubrany w elegancki smoking - pamiętacie pewnie Daniela Craiga w Casino Royale - czułem się wyluzowany i perfekcyjnie przygotowany do akcji.

bDoikVZz

I to wszystko na pierwszej stronie...

bDoikVZF
bDoikWaa
KOMENTARZE
(345)
gość
10 lat temu
i teraz jeszcze to... on sie pogrąża..
gość
10 lat temu
Szkoda faceta...kiedyś był fajny teraz śmieszny...
gość
10 lat temu
masakra znowu ON
bDoikWab
ayaa
10 lat temu
widziałam kabaret jest mega
gość
10 lat temu
ZA 4 LATA NA PREZYDENTA
Najnowsze komentarze (345)
gość
4 lata temu
C52 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja dziewczyny, ja kazdego dnia ogladam niesamowite metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do cwiczen, kto chce tez troche motywacji niech zobaczy strone;
gość
7 lat temu
podobno nieważne czy mówią źle, czy też dobrze-grunt żeby wogóle mówili . sławni najbardziej boją się milczenia. a więc spójrzmy poniżej... ;)
USA
7 lat temu
HSCv4g I really liked your blog.Thanks Again. Will read on...
gość
10 lat temu
raczki czutaja pudelka
gość
10 lat temu
Daj już nam odpocząć od tej plastusiowej mordy
gość
10 lat temu
Miej człowieku w końcu odwagę iść na "celebryczą" emeryturę. Twój czas już dawno minął, prysnął razem z "Czar par"
gość
10 lat temu
Chociaż nie wiem jak byłby "wypachniony", to kijem bym go nie ruszyła... Zero męskich pierwiastków w tym 40- paroletnim chłopcu... Żałosny widok
IWONA Z KRAKO...
10 lat temu
UWIELBIAM MARCINA :-) WRAZ Z ROBERTEM TWORZĄ FANTASTYCZNY DUET, BRAWO PANOWIE !!! JESTEŚCIE CUDOWNI RAZEM I OSOBNO, KAŻDY Z WAS ZASŁUGUJE NA NAJWIĘKSZE UZNANIE, WYMYŚLAJCIE NOWE SKECZE, O ZIELIŃSKIEJ ZAPOMNIJCIE BO POKAZAŁA SWOJĄ "KLASĘ" W OCH KAROL! SŁODKIE BUZIAKI
bDoikVZT
gość
10 lat temu
hehehehe dobre
gość
10 lat temu
żal mi go. napisal książkę a wszyscy się z niego śmieją co on niby takiego zrobił. każdy jest kim jest . ja tu nie widze powodu żeby kogoś tak ośmieszać. współczuję mu.
gość
10 lat temu
piekne, kupie
gość
10 lat temu
co za p***c
gość
10 lat temu
IBISZ KIEDY ON ZNIKNIE?
FS
10 lat temu
Ibisz to kawal glupka, nie wiedzieliscie?
...
Następna strona
bDoikWav