Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kammel nie radzi sobie w Dwójce

466
Podziel się:

Widzowie źle na niego reagują. Zgadniecie dlaczego?

Kammel nie radzi sobie w Dwójce
bEEwBDIR

Najwyraźniej jednak Tomasz Kammel najlepsze lata kariery ma już za sobą. Kiedy po położeniu polsatowskiego programu Zabij mnie śmiechem postanowił szukać szczęścia w Dwójce, wydawało się, że przynajmniej tam sobie poradzi. W końcu wrócił przecież na swoją poprzednią posadę prowadzącego Pytanie na śniadanie. Jednak, jak donosi Fakt, producenci programu wcale nie są z niego zadowoleni.

Podobno Kammel ma już za sobą dywanik u szefów, którzy pokazali mu niekorzystne dla niego wskaźniki poziomu emocji, jakie wzbudza w widzach. Słupki nie wyglądają najlepiej, czemu trudno się dziwić, biorąc pod uwagę całkiem jeszcze świeżą "aferę bankową" z udziałem Tomka i jego narzeczonej.

Innym problemem jest brak porozumienia między Kammelem i współprowadzącą, Olimpią Ajakaiye. Podobno nie ma między nimi "chemii". Żeby ją stworzyć, producenci kazali im spędzać razem więcej czasu. To dość niewygodne dla Olimpii, która mieszka w Krakowie i przyjeżdza do Warszawy tylko na nagrania. Teraz będzie musiała spędzać w stolicy znacznie więcej czasu. Na dodatek w jego towarzystwie.

bEEwBDIT
bEEwBDJu
KOMENTARZE
(466)
gość
10 lat temu
Już mi szkoda tej dziewczyny, towarzystwo kammmmmela ŻENADA!!!!!!!!!!1
gość
10 lat temu
Ten Picuś-glancuś już się skończył!!!
gość
10 lat temu
gosc jest fatalny ja sie zastanawiam czy my musimy za nasz abonament ogladac to badziewie na ekranie ?
bEEwBDJv
gość
10 lat temu
Kamel nigdy sobie z niczym nie umiał poradzic, kładł wszystko co zaczynał ... no moze wyjate stanowi programik randkowy ktiry poprowadzi laik z ulicy:)
gość
10 lat temu
...kammel nadawał by się do wiadomości ,bo tam się nie żartuje ani się nie jest wyluzowanym...natomiast do programów rozrywkowych brakuje mu jaj...widać nawet ,że chce pożartwać ale ni w ząb to nie wychodzi i jest żałosny...przecież można by spróbować dać kogos innego na jego miejsce ..jakiś konkurs i niech widzowie sami wybiorą poprzez esemesy ...proszę nie katujcie nas widzów kammelem....proszę
Najnowsze komentarze (466)
RF2DgY , [url...
9 lat temu
RF2DgY , [url= [link=
PCMTWY lmcbp...
9 lat temu
PCMTWY <a href="
9e0feg , [url...
9 lat temu
9e0feg , [url= [link=
Articles like...
9 lat temu
Articles like this are an example of quick, heplufl answers.
HobOMx , [url...
9 lat temu
HobOMx , [url= [link=
WZDXFj tcifu...
9 lat temu
WZDXFj <a href="
bsXsyG , [url...
9 lat temu
bsXsyG , [url= [link=
powinnaś się ...
9 lat temu
powinnaś się o nim wszystkiego doiiwdzeeś ,lepiej go poznawać a potem kto wie co może sie stać i chciałam dodać ze masz fajny blog na ktf3ry wchodze codziennie
bEEwBDJn
Myślę, że nie...
9 lat temu
Myślę, że nie masz racji. Albo inaczej, źle duangozijesz problem. Wracam właśnie z Żywca, gdzie prf3bowałem piw piwowarf3w domowych i powiem ci, że poziom tych piw był bardzo wysoki. Właściwie nie miałem potrzeby prf3bować piw z browarf3w restauracyjnych, bo tamte absorbowały mnie całkowicie.Nie miałem też problemu wytknąć wady jeśli taką wyczułem.Faktem jednak jest, że Polacy nie potrafią skrytykować, i nie potrafią przyjąć krytyki. Ale to dotyczy wszystkich aspektf3w, nie tylko piwnych.Po drugie normalne jest, że tworzy się stara gwardia, elita itd. Jeżeli z tymi samymi ludźmi stykasz się przy okazji przyjemnych spotkań, to tworzą się więzi. I oczywiście, że fajnie jest być w tej grupie. W Żywcu czułem się jak u siebie. Tylko, że to nie jest grupa zamknięta. Wciąż dołączają do niej nowe osoby. Zwykle te, ktf3re dają się poznać wcześniej w necie. A pf3źniej zdobywają się na odwagę i zagajają rozmowę. Jeśli tej odwagi zabraknie, to gorzej.
gość
10 lat temu
jestescie wszyscy i****i zazdrosni powinien wystepowac w starych gaciach
gość
10 lat temu
kamel nie nadaje sie do telewizji wyrzucic go na zbity pysk pytanie na sniadanie traci widzow przez kamela
gość
10 lat temu
NIE OGLADAM PYTANIA NA SNIADANIE BPO NIE MOGE TRAWQIC KAMELA GEBY
gość
10 lat temu
bo zawsze elegancki, i na topie?lepiej zeby w schodzonych adidasach choziłi w ścioranych dzinsaccch ?- wtedy byłby czereśniakiem
gość
10 lat temu
ciota!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEwBDKg
bEEwBDKh
bEEwBDKi
bEEwBDKj
bEEwBDKk
bEEwBDJP