Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Majka w finale zrobi piekło"

1155
Podziel się

"Będzie tylko czekała na moment, żeby powiedzieć, co myśli o Kubie."

"Majka w finale zrobi piekło"
bCyZkyKZ

Maja Sablewska ciągle nie może przeboleć ostatniego odcinka X Factor, podczas którego jej koledzy z jury nie dopuścili jej do głosu w dogrywce. Poniżenie było tym większe, że już zdążyła się pochwalić w tabloidach, że to do niej będzie należał decydujący głos w sprawie finału. Podobno Sablewska nie zamierza puścić tego płazem i szykuje zemstę.

Majka w finale zrobi piekło - mówi w rozmowie z Faktem zaniepokojony pracownik TVN. Ona będzie tylko czekała na moment, żeby powiedzieć, co myśli o Kubie. I teraz jeszcze podpadł jej Czesiek, bo nie spodziewała się po nim, że tak ostentacyjnie wyrzuci z programu panią Małgosię.

Informator tabloidu twierdzi, że choć producenci oczekiwali tarć między jurorami, to jednak relacje między Mają Sablewską i Kubą Wojewódzkim wymknęły się spod kontroli.

bCyZkyLb

Nikt się tego nie spodziewał, bo oni na początku czuli do siebie szacunek i chyba nawet się lubili - mowi pracownik produkcji. Ale złe emocje między Kubą i Mają narastały z każdym odcinkiem. On był mocno zdziwiony tym, że choć zwykle udaje mu się dominować nad wspołpracownikami to ona nie chce się podporządkować i robi swój show.

Wyglada na to, że jak zwykle, uczestnicy okażą się tylko tłem do jurorskich karier i przepychanek. Zastanawiamy się tylko, czy Maja może naprawdę powiedzieć coś czym "zgasi" albo zawstydzi Kubę. Myślicie, że ma szansę?

bCyZkyLC
KOMENTARZE
(1155)
gość
9 lat temu
g****a krowa
gość
9 lat temu
co ona moze??? jest nikom, majka jest nikim, dno
gość
9 lat temu
bCyZkyLD
gość
9 lat temu
sablewska zawiaz buty czubku
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze... niech Majka wygarnie temu idiocie! MaJKA jestes the best!
Najnowsze komentarze (1155)
gość
9 lat temu
majka jest spoko!! a kuba to sie chyba z h***m na mozg zamienił!!!mysli ze jest fajny, ale sie myli. . . nienawidze go!!! maja i czeslaw górą!!!
gość
9 lat temu
MAJKA TO TERCET EGZOTYCZNY
gość
9 lat temu
ty nie kracz żeby wróciła do sosnowca bo ja tam mieszkam
gość
9 lat temu
MAJKA TO FACET
gość
9 lat temu
ta majka to kretaczka. ma pare spraw w sadzie-
gość
9 lat temu
JEST ZA G****A ZEBY DAC SOBIE RADE Z KUBA. AWOGOLE ZNIEJ TO BEZNADZIEJNY JUROR. NIECH SPADA.
goście Pacjen...
9 lat temu
Majko , chodzą tu u nas słuchy, że ty jesteś prawdziwym Nikodemem Dyzmą polskiego show biznesu. My, pacjenci zacnego psychiatryka w Nieświeżu protestujemy przeciw temu, zwracając posiłki ze szpitalnej stołówki. Ostatnio rzygaliśmy flakami z olejem - wszyscy, jak jeden mąż i jedna żona! Bo to u nas bowiem przebywa prawdziwy Nikodem Dyzma! Ma też świetne towarzycho. Jest u nas aż trzech Napoleonów (dwóch z nich się pod niego podszywa), jeden Kuba Rozpruwacz i Alibaba oraz czterdziestu rozbójników. Tak więc Majko to my, wszyscy pacjenci psychiatryka, twój ulubiony target (a nie ta stare dziadki z chórku pani Małgosi,o których ostatnio wspominałaś), kibicujemy ci, żebyś zrobiła piekło w finale! Kciuków nie trzymamy, ale za to wszyscy będziemy trzymać ręce na kołdrze z myślą o tobie, mimo, że niektórzy z nas są związani jak baleron sznurkiem, w kaftany bezpieczeństwa.
gość
9 lat temu
nie ma szans żeby go zgasić ona jest okropna
bCyZkyLv
Rodzina Rolni...
9 lat temu
Droga Maju Wracaj na wieś . Już wszyscy na ciebie czekają. A no g**j trzeba wywieźć i chlew posprzątać.Oborę też trzeba wyczyścić.Krowy zjadły za dużo.Łajna koni też trochę jest.Wracaj szybko. Pa,pa Rolnicy
PIES na baby ...
9 lat temu
Jeśli według ciebie Majka jest mądrzejsza - kopnij ją w kalendarz i zakrzyknij:"Pierwsza!" "Pierwsza na Pudelku!", przodujesz w głupocie, wespół z twą idolką. Broń ją w czoła pocie! Lecz jak się już spocisz i krew cię zaleje, pozbawię cię złudzeń... Majka nie zmądrzeje. Głupota Majeczki jest nieuleczalna, to ciężka głupota i niepodważalna.
Zjedz_mnie
9 lat temu
ja nie mam w tym zdania, bo lubie i ja i Kube . ;d
gość
9 lat temu
Jest z*******a i nie raz dogryzła już Kubie. On za to często nie wie czego chce. Lubię Wojewódzkiego i Sablewską, ale Majka jest mądrzejsza.
gość
9 lat temu
Majka daj mu popalic !!!!
miloscmezczyz...
9 lat temu
(To KOMENTARZ jednej z osób która przeczytała książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY). Od zawsze byłam szarą myszką, nie zauważaną przez nikogo. Odkąd kupiłam książkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele się zmieniło w moim życiu. Wprowadziłam w życie zawarte w książce porady i efekt jest nadzwyczajny. Faceci zupełnie inaczej mnie odbierają . Aż mi się płakać chce ze szczęścia. Dziękuję ci wydawnictwo Euforia ///.
...
Następna strona
bCyZkyLX