Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Czesław stara się ograniczać i być wiernym Kasi"

812
Podziel się

Mozil od stycznia spotyka się z młodą dziewczyną, która wybacza mu zdrady. "Każdy facet by tak chciał!"

"Czesław stara się ograniczać i być wiernym Kasi"
bDfFMCzV

Dzięki występowi w X Factor cała Polska poznała bliżej nie tyle twórczość artystyczną Czesława Mozila, a raczej jego burzliwe życie osobiste. Wiemy już, że miał (ma?) problem z alkoholem, lubi pornosy i przelotne romanse. Juror wyznał, że liczba jego kochanek "na pewno jest trzycyfrowa", a także, że za pośrednictwem portali erotycznych, z których chętnie korzysta, poznał starszą o ponad 20 lat kobietę. Oczywiście z nią również sypiał.

Ponoć jednak jest w życiu Mozila kobieta, dla której byłby w stanie zmienić swój styl życia. Można to nawet określić związkiem, ale jak mówią jego przyjaciele, jak na razie nie może być mowy o wyłączności. Dziewczyna ma na imię Kasia, znają się z Czesławem od stycznia i podobno cierpliwie znosi wszystkie jego wybryki.

Dużo koncertuje, więc siłą rzeczy wiele nocy spędza poza dodmem. Kiedyś bywało tak, że miał laski na jedną noc, w każdym porcie - mówi jego kolega w rozmowie z tygodnikiem Takie jest życie. Teraz to oczywiście się zmieniło. Czesiek stara się ograniczać i być wiernym Kasi, chociaż nie zawsze mu się to udaje. Umówmy się... dopóki relacji z Kasią nie nazwie związkiem, to mu wolno. Na razie układ jest prosty.

bDfFMCzX

I całkiem wygodny dla Mozila - koncertuje w całej Polsce, "próbuje się ograniczać", a zakochana dziewczyna za każdym razem przyjmuje go z otwartymi ramionami. Takiego luksusu pozazdrościć mu może słynący z podobnej słabości do kobiet przyjaciel, Kuba Wojewódzki.

Wiążąc się z nim wiedziała, na co się pisze. On naprawdę ją kocha, ale jak to prawdziwy facet, musi się wyszumieć - tłumaczy kolega. Wie, że deklaracje zobowiązują i potem nic nie jest takie samo. Kasia wybacza mu wszystko i cierpliwie czeka, aż on się ustatkuje. Ten układ jest idealny. W domu ma kogoś, kto go kocha, a równocześnie, gdy jest w innym mieście, spotyka się z innymi laskami. Każdy facet by tak chciał!

Cóż, wiele wskazuje na to, że Kasia będzie musiała uzbroić się w cierpliwość. Biorąc pod uwagę sukces, jakim okazał się X Factor (oraz to, że zwycięzył w nim podopieczny Czesława, Gienek Loska) trudno spodziewać się, aby zamieszanie wokół niego nagle ucichło.

Miłość jest ślepa. Kaśce pozostaje tylko cierpliwe czekanie - dodaje jej koleżanka. Na pewno chciałaby stabilizacji, ale tak to już bywa, że faceci później dojrzewają do ważnych decyzji.

bDfFMCAd

Albo nie dojrzewają.

bDfFMCAy
KOMENTARZE
(812)
gość
9 lat temu
kocha ale sypia z prostytutkami wez sie stuknij w leb ty czlowieku nie wiesz co to znaczy kochac
gość
9 lat temu
oj coś mi się zdaje, że gdyby ten Czesław dobrze mówił po polsku, to jego kariera przebiegałaby inaczej i byłaby karierą bezrobotnego absolwenta konserwatorium
gość
9 lat temu
Czesław, korzystaj z zycia! Teraz po x factorze masz okazje jakich malo
bDfFMCAz
gość
9 lat temu
kirzy, kirzy i kirzy :)
gość
9 lat temu
albo wpadkę zaliczy i przysrane na całe życie z takim tatusiem, który sam jest jak dziecko
Najnowsze komentarze (812)
gość
9 lat temu
lol
gość
9 lat temu
On jest boski :-*
gość
9 lat temu
Rzygać mi się chcę jak widzę jej ryj. Jest brzydka. Czesław nie zasługuj na taka wieśnaire . Są ładniejsze i fajniejsze no a najważniejsze mądrzejsze dziewczyny od niej więc niech nie p*****y głupot tylko spada do innej . :D może ja .. heh nie no żarcik ale inna byłaby lepsza dla niego . i takie jest moje zdanie. Kocham Cię Czesław
hider
9 lat temu
Przecież tu nie może być mowy o dojrzałości którejkolwiek ze stron.
I tak Go lubi...
9 lat temu
WYSZUMIEĆ?? Cholera jasna, jak się facet naprawdę zakocha w kobiecie to nawet nie będzie myślał o innych dziewczynach !!
gość
9 lat temu
tacy kolesie nigdy sie nie zmieniaja,całe życie są tacy
gość
9 lat temu
zul z metra ciety
gość
9 lat temu
Ludzie! Pudel kłamie, Czesiek to przecież singiel.
bDfFMCAr
gość
9 lat temu
poleciala na kase i jego popularnosc to znosi nawet zdrady , takie sa kobiety
gość
9 lat temu
oj tam ojj tam ja też bym na niego czekała :D i bi mi to nie przeszkadzało :D
gość
9 lat temu
Alkohol? A nie wspomnicie o narkotykach? Zdemoralizowany ćpun, nastawiony od początku na wkręcenie się do showbiznesu, a tyle naiwniaczków nabrało się na jego rzekomą naturalność, prostotę i prawdziwość...Ilość kobiet wyssana z palca, a chwalenie się z iloma to się nie spało - w bardzo złym guście. Niski wypłosz z nalaną pijacką gębą i podboje erotyczne? Ha, ha, chyba tylko za forsę!
gość
9 lat temu
niby taki fajny czesio a to zwykla gnida niestety
gość
9 lat temu
gdyby była w nim zakochana to by nie przeszło ,ale jak jest z nim tylko dla kasy to na pewno finansowo jej sie opłaca :P
gość
9 lat temu
jeszcze troche potankuje i poglada, to mu sie 4 cyfrowa uroi :) pomarzyc można
...
Następna strona
bDfFMCAT