Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Była zła, że o ciąży dowiedziały się media"

298
Podziel się

"Dwa lata temu była w ciąży. Poroniła. Bała się, że znowu coś może być nie tak."

"Była zła, że o ciąży dowiedziały się media"
bDeHJrcl

Pracownicy TVN-u mają w zwyczaju informowanie o ciążach osób publicznych jeszcze zanim one same zdecydują się tym pochwalić. Katarzynę Herman i Anię Muchę wyręczył Andrzej Sołtysik. Katarzynę Skrzynecką – osoby z produkcji Tańca z gwiazdami. Ta była podobno wściekła, że informacja pojawiła się w prasie. Nie chciała bowiem spieszyć się z wydawaniem oficjalnych oświadczeń. Swojemu niezadowoleniu dała wyraz za pośrednictwem swojego menedżera. Zobacz: JEDNAK WYLATUJE! TVN poinformował o ciąży BEZ JEJ WIEDZY?!

Była zła, jak to przeciekło do mediów, no ale z drugiej strony widać, że ma coraz większy brzuszek. Więc i tak długo by już tego nie ukryła. Ale próbowała! – mówi jej znajomy w Takie jest życie. Kasia od kilku lat stara się o dziecko, jednak zawsze brakowało jej szczęścia. Dlatego właśnie teraz nie chciała nic mówić, bo bała się, że znowu coś może być nie tak. Kasia, nauczona doświadczeniem, jak dwa lata temu była w ciąży, to nikomu nic nie powiedziała. Ale było ją już widać. Portale od razu o tym napisały, ale ona nie komentowała tych domysłów. Dzięki temu nikt nie dowiedział się, że chwilę po tych publikacjach poroniła.

W oficjalnym oświadczeniu Skrzynecka mówiła, że chciała pokazać widzom, jak rośnie jej ciążowy brzuszek. Zwolenie z funkcji prowadzącej Taniec z gwiazdami pozbawiło ją tej możliwości. Głośno mówi się, że to właśnie ciąża była powodem zwolnienia. Producenci bali się nagrywania długich i męczących odcinków na żywo z ciężarną prowadzącą. Szczególnie, że podczas odcinka finałowego Skrzynecka byłaby przecież w 8. miesiącu...

bDeHJrcn

Kasia chciała prowadzić program w ciąży, mimo, że termin jej porodu wychodzi jakoś zaraz po finale – mówi jej przyjaciółka. Na pewno byłoby to ciekawe dla widzów, bo z tygodnia na tydzień miałaby coraz większy brzuch. Widzowie mogliby obserwować, jak się mienia. Jasne, jest ryzyko, że coś mogłoby się wydarzyć. Ale po co zakładać najgorsze?

Czy był to dobry pomysł? W TVN-ie zdecydowano że zdecydowanie nie. Postąpilibyście podobnie na miejscu producentów Tańca z gwiazdami?

bDeHJrcO
KOMENTARZE
(298)
gość
9 lat temu
lol pierwszy?
gość
9 lat temu
"Widzowie mogliby obserwować, jak się mienia"-ludzie myślcie czasem,co piszecie ehhhhh:/
gość
9 lat temu
POLKI TO PASZTWTOWY ALE SKRZYNACKA JEST WYJATKOWA PASZTETOWA TAKA PODWEDZANA FUJJJJJJJJJJJJJJ BLEEEEEEEEEEE
bDeHJrcP
gość
9 lat temu
lata mi to
gość
9 lat temu
Niech się jej dobrze wiedzie!
Najnowsze komentarze (298)
gość
9 lat temu
Czytałem to oświadczenie Kasi na jej stronie int. oraz na jej profilu facebook. NIC TAKIEGO NIE POWIEDZIAŁA!! że niby "ludzie mieliby podziwiać jej brzuch" TO JUŻ WYMYSŁY GŁUPICH DZIENNIKARZY. Pani Kasiu MA PANI ZAWSZE KLASĘ! Życzę szczęścia !!!
gość
9 lat temu
jak oni strasznie wygladaja fefeee
gość
9 lat temu
zycze ci kasiu slicznego bobaska ,,,szczescie sie w koncu do ciebie usmiechnelo ,,,reszta sie nie martw,,,,,s***e i tak z czegos musza zyc ,,,,za chwile inny temat bedzie dla nich ,,,,,powodzenia
gość
9 lat temu
PANI KASIU WIELE POMYSLNOSCI,GŁOWA DO GÓRY BEDZIE OK,BEDZIE PANI BRAK W TZG SZKODA ALE BOBASEK NAJ WAZNIEJSZY:-)
gość
9 lat temu
Taa... bardzo ciekawe, zamiast dziękować tvn że może spokojnie, bez stersu i wysiłku donosić ciążę to robi aferę.
gość
9 lat temu
media o wszystkim się dowiedzą
gość
9 lat temu
glupie stare b****o w tym wieku to zostaje sie babcia a nie matka masakra
gość
9 lat temu
Dosyc juz sie dorobila,niech teraz inni dorobia sie co maja malo lub sa mlodsi ...
bDeHJrcH
gość
9 lat temu
Szkoda Skrzyneckiej fajna była.Nie lubię Nataszy na pewno nie poprowadzi tak jak Kasia !!!
gość
9 lat temu
Pani Kasiu, wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowego dzidziusia
gość
9 lat temu
WSTRĘTNA BABO ZASZYJ SIE W DOMU I DONOŚ CIĄŻĘ A NIE PARADUJ PO KNAJPACH I IMPREZKACH I NIE MIEJ PRETENSJI ŻE LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ O TWOJEJ KOLEJNEJ CIĄŻY.SAMA JESTEŚ SOBIE WINNA ŻE LUDIE TAK CIĘ NIE CIERPIĄ.JESTEŚ STARA,PRÓŻNA I WYJĄTKOWO BRZYDKA.
gość
9 lat temu
nie lubie jej ... niech siedzi w domu i sie ludziom nie pokazuje ;d
gość
9 lat temu
Poroniła ? Biedna :
gość
9 lat temu
ja bym chciała żeby prowadziła tzg w ciąży
...
Następna strona
bDeHJrdj