Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nosowska: Nie czułabym się dobrze jako jurorka

398
Podziel się

Jak myślicie, w którym programie miała wystąpić?

Nosowska: Nie czułabym się dobrze jako jurorka
bCPBIbPF

Czasami trudno powiedzieć, czym dokładnie kierują się producenci talent show w dobieraniu składu jury. Najlepszym przykładem jest chyba Maja Sablewska, menedżerka gwiazd słynąca głównie ze spektakularnych rozstań ze swoimi podopiecznymi czy Weronika "tancerka baletowa" Marczuk. W tym sezonie wszyscy zastanawiają się, co w Mam talent robi Robert Kozyra, nie mówiąc już o wielkiej ogólnonarodowej debacie o słuszności udziału satanisty-Nergala w The Voice of Poland.

Co najciekawsze, większość sędziów w tego typu programach jest święcie przekonana o swoich kompetencjach, które upoważniają ich najczęściej do ostrej krytyki, a nawet obrażania aspirujących do miana gwiazd uczestników. Nie wszyscy jednak, którym proponowano udział w tego typu przedsięwzięciach, są gotowi się na nie skusić. Należy do nich Katarzyna Nosowska, która nie widzi siebie ani w reklamie, a nie w telewizyjnym paśmie rozrywkowym.

- Reklamodawcy przyjmą panią z otwartymi ramionami.

bCPBIbPH

- Mnie? Nie sądzę, by komponenty, z jakich się składam, mogły zagwarantować sprzedaż jakiegokolwiek produktu. Ale też bym nie chciała - mówi liderka zespołu Hey w rozmowie z Rzeczpospolitą.

- Można dorobić w telewizji.

- Dostałam propozycję jurorowania w jednym z show talentów. Odmówiłam. Nie czułabym się dobrze, decydując o czyimś: być albo nie być. Sama utrzymuję się w świecie muzycznym, nie mając niemal żadnej cechy z tych powszechnie uznawanych za niezbędne, by zaistnieć na scenie, zaskarbić sobie uwagę słuchaczy. Nie mnie odbierać ludziom prawo do marzeń.

Jak myślicie, twórcy którego programu widzieli Nosowską wśród jurorów?

bCPBIbPN
bCPBIbQi
KOMENTARZE
(398)
tomasz z Tusz...
9 lat temu
nosowska zawsze byla przykladem gwiazdy ktorej w najmniejszym stopniu nie poprzewracalo sie w glowie.....
gość
9 lat temu
kochana!
gość
9 lat temu
Przynajmniej ona się nie sprzedała.
bCPBIbQj
gość
9 lat temu
Kaśka ma świetne piosenki. Jest super!
Narbis
9 lat temu
Nosowska. Jedna z niewielu normalnych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Skromna, cicha i posiadająca ogromny talent. Klasa sama w sobie
Najnowsze komentarze (398)
gość
9 lat temu
Uwielbiam Kasię - jest taka normalna, od lat robi swoje i nie promuje się w żadnych brukowcach wywołując pseudo skandale., tylko po to, żeby ludzie mówili... Jej muzyka promuje się sama, po prostu jest świetna.
gość
9 lat temu
to że nosowska nie kreuje sie na lady gage ani madonne dodaje jej tylko i wyłącznie jeszcze większego splendoru. Ludzie na jej koncerty nei przychodzą po to żeby patrzeć jak gimnastykuje sie na krzyzu przy czym muzyka musi lecieć z playback'u żeby nie było słychać jak sapie ze zmęczenia. osobiście byłam na kocercie Hey i pomimo workowatego występu zachrypniętej pani przez ponad póltorej godziny nie mogłam się ruszyć z miejsca a co dopiero oderwać oczy od sceny. OBY TAK DALEJ KASIU
gość
9 lat temu
TAK JEST KASIA!!! nie daj się wciągnąć jak Chylińska... Normalnie moje guru :)
:)))
9 lat temu
Proponowano jej udział w the voice of Poland. Ale się nie zgodziła- zachowała poziom. Co mnie bardzo cieszy i zarazem nie dziwi. ;)
gość
9 lat temu
KOCHAM JĄ:)
gość
9 lat temu
Piekna, mądra, utalentowana. Najlepsza osobowość w kraju.
gość
9 lat temu
ta też sie naciagnęła
gość
9 lat temu
de wojs of połland
bCPBIbQb
gość
9 lat temu
SĄDZĄC PO STROJU TO MIAŁ BYĆ FASHION POLAND SHOW ;P
gość
9 lat temu
Brawo dla Kaśki, jednej z nielicznych prawdziwych ARTYSTEK w tym kraju!!! Kocham Cię!
gość
9 lat temu
czy tej pani ktoś ,,narobił '' na głowę ?
gość
9 lat temu
Super babka! Super artystka! Słusznie gada, chociaż ja akurat nie miałabym nic przeciwko, aby ją zobaczyć jako jurorkę w muzycznym show.
gość
9 lat temu
Kaśka to mądra kobieta, bardzo ją za to cenię.
gość
9 lat temu
boże.. ludzie czy dla was liczy się tylko i wyłącznie wygląd ?Kasia jest naprawdę mądra co można zauważyć we wszystkich wywiadach i słuchając jej tekstów. wszyscy kochali michaela jacksona dopóki nie zrobił sobie operacji, pomimo tego że przez całe swoje życie kreował wspaniałą muzykę . Szczecin the best !
...
Następna strona
bCPBIbQD