Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Podoba mi się twoje wypięcie!"

455
Podziel się:

Fraszyńska się rozkręca, Gąsowski nadal dogryza Józefowiczowi. Odpadła Anna Wendzikowska.

"Podoba mi się twoje wypięcie!"

Nowi jurorzy _**Tańca z gwiazdami**_ wyraźnie się rozkręcają. Napięcie wokół Janusza Józefowicza buduje głównie konflikt z Piotrem Gąsowskim, jednak Jolanta Fraszyńska z odcinka na odcinek radzi sobie coraz lepiej. Podejrzewamy nawet, że część swoich komentarzy tworzy spontanicznie, a nie dopasowuje wcześniej wymyślone sformułowania do sytuacji.

Stałaś tu pupą zwrócona do mnie - mówiła jurorka do Jagny Marczułajtis. Podoba mi się twoje wypięcie! No i miałaś bardzo dobre kręcenie.

Na całe szczęście jednak Fraszyńska nie rwała się do "sprawdzania napięcia mięśni" w pośladkach snowboardzistki, obejdzie się więc bez pozwu. (Zobacz: "Top model to OBRZYDLIWA AUDYCJA! Mobbing, ZASTRASZANIE, UPOKARZANIE!").

Najważniejszą osią programu, obok zmagań uczestników zostaną "komplementy", którymi nieustanie obsypują się Józefowicz i Gąsowski. Bardziej złośliwy jest prowadzący, stale komentujący poczynania swojego kolegi z jury - a to, że "jak Janusz coś powie, to musi być śmieszne" albo "Janusz tu mówił, że był w klasie D. Lepiej być w klasie D niż w 3D".

Bill Ariuunbatar postanowił spróbować swojego szczęścia w zagadywaniu Nataszy i zaatakował po raz drugi, stwierdzając, że był w kinie na _**Bitwie Warszawskiej 1920**_. Kiedy jednak Urbańska nie dała się sprowokować, dodał jedynie, że w 3D wygląda równie dobrze, co stojąc teraz obok niego.

Na parkiecie raczej nudno - według jurorów najlepsza była Katarzyna Zielińska w parze z Rafałem Maserakiem (37 punktów), najgorsza - Marczułajtis z Krzysztofem Hulbojem (21 punktów). Średnio radzi sobie wciąż przekonany o swojej wyjątkowości Michał Szpak, a także Weronika Marczuk, która musiała poinformować widzów o swojej trwającej od jakiegoś czasu kontuzji żeber.

Po zsumowaniu punktów sędziowskich i głosów widzów najlepsi okazali się Kacper Kuszewski z Anią Głogowską, drudzy - Zielińska i Maserak, dalej Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino. Z programem pożegnała się dziennikarka TVN, Anna Wendzikowska.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(455)
jjjjjjjjjjj
13 lat temu
już się nie moge doczekać .... Ciebie tzn siebie u Ciebie :)
gość
13 lat temu
beznadziejny program a ci celebryci do obrzygania!
gość
13 lat temu
prostacki program prostaków dla prostaków o prostakach, nie oglądam, zachęcam do przełączenia na mbtm:D
gość
13 lat temu
szpak jest beznadziejny, jak można być takim ciamajdą i ciućmokiem… a marczułajtis ma najbardziej tępe spojrzenie z wszystkich gwiazdek dotychczas, słowo daję… nawet uśmiecha się z grymasem, sztuczność bije na kilometr, wolnomyślicielstwo wypisane na twarzy… i dziwne, że nie ma w niej nic sprytu czy jakiejś energii, w końcu sportsmenka… szkoda mi wendzikowskiej, wydawała się najbardziej naturalna z całego tego zadufanego podlizującego się towarzystwa…
gość
13 lat temu
tvn jest żenujący z tymi swoimi szołami... nie umywa się do polsatu i publicznej...
Najnowsze komentarze (455)
gość cudne! T...
13 lat temu
gość
13 lat temu
Totalne dno... Polecam Wam GWIAZDYONLINE, jedyne miejsce w necie, gdzie pogadacie z Gwiazdami na żywo!!!
gość
13 lat temu
DREWNO JAGNA powinna odpaść i MARCZUK, wszystko to ustawka!!!
gość
13 lat temu
Kacper Kuszewski!!! Ludzie głosujcie na niego, jest zwyczajny, bawi się tańcem, może wreszcie wygra facet, a nie kolejna aktoreczka - celebrytka
gość
13 lat temu
A ja rozumiem i glosuje, bo jest SUPER :) a zlodzieje to sa w CBA!
gość
13 lat temu
MARCZUK super, co wy chcecie? z*******a para na parkiecie!! ja glosuje:)
gość
13 lat temu
no przecież tego buta miało już nie być w tańcu tzn pisze o józku!!! tak zapowiadał że odchodzi i już się wszyscy cieszyli a tu guzik!!! no tak skąd tu kase by brał na wygodne życie!!!
ivss
13 lat temu
Nie rozumiem dlaczego ludzie głosują na tą złodziejkę Marczuk.
gość
13 lat temu
Tęsknię za Wodeckim i za Beatą Tyszkiewicz.
Rudzieńka
13 lat temu
Zróbcie coś z tą Fraszyńską, przecież jej nie da się słuchać!!!
gość
13 lat temu
Wendzikowska jakas sztuczna
gość
13 lat temu
Kacper górą. Zielińska niech się pocałuje gdzieś
gość
13 lat temu
Nie głosujcie,nie wysyłajcie smsów,szkoda szmalu.Ustawka już dawno dokonana,przed edycją.Zgadnijcie kto wygra?
gość
13 lat temu
a ta w*****a z Ukrainy jeszcze w naszym kraju.
...
Następna strona