Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stara się o role w Hollywood... z Warszawy

217
Podziel się:

Rosati nagrywa castingi i wysyła je do Stanów.

Stara się o role w Hollywood... z Warszawy
bETfoIhx

Weronika Rosati ma chyba problemy ze zdecydowaniem, w jakim miejscu na świecie chce mieszkać. Pod koniec marca mówiło się, że aktorka chce wynająć swoje mieszkanie w Warszawie, bo nie opłaca jej się, by stało puste. Było to oczywiście przed nagłym zakończeniem produkcji serialu Luck, w którym występowała.

Wygląda na to, że Rosati chce jednak zostać w Polsce. Znowu zaczęła starać się o role w serialach. Nadal jednak marzy jej się większa kariera w Hollywood. Nie lata tam jednak na castingi. Wysyła swoje nagrania z Warszawy.

W ostatnim tygodniu nagraliśmy w Warszawie trzy castingi i wysłaliśmy je do Hollywood – mówi jej menedżer magazynowi Gwiazdy. Koszty tych nagrań pokrywa agencja – tłumaczy jej współpracownik.

bETfoIhz

Weronika ma obecnie dobrą passę po niezłym przyjęciu jej nowego filmu, Obława, który zdobył Srebrne Lwy.

Zarówno do mnie, jak i bezpośrednio do Weroniki podchodzili najlepsi polscy reżyserzy z gratulacjami. Pojawiły się też pierwsze luźne propozycje – chwali się jej agent.

Życzymy więc, żeby w kolejnym filmie pojawiła się na ekranie dłużej niż przez 20 sekund w roli prostytutki. Zobacz: W filmie z Pacino gra przez... 20 sekund

bETfoIia
KOMENTARZE
(217)
gość
9 lat temu
Odpieprzcie się od Weroniki! Brad Pitt zaczynał jako Kurczak Reklamowy i po nim nie jeździcie!
gość
9 lat temu
Mierz wysoko, Wera. A może akurat sie uda ? ...Ma dziewczyna i wygląd , i talent.
gość
9 lat temu
Lepsze chyba jest 20 sekund niż nic :)
bETfoIib
gość
9 lat temu
Staro wygląda...
gość
9 lat temu
Weźcie usuńcie tego paskudnego Dowbora na dolnym pasku w reklamie!
Najnowsze komentarze (217)
jakajakama
9 lat temu
co jak co, ale ubrac to sie ona umie;)
gość
9 lat temu
i co z tego ze przez 20 sek! ale grala- innym nawet to sie nie udaje! mloda, ambitna, pracowita- takich ludzi nam brakuje w Polsce. A jak sie juz pojawiaja to sa tlamszeni jak Weronika! Ja trzymam kciuki!
gość
9 lat temu
ha ha ha... wielka mi kariera w hollywood. Zagrała prostytutkę przez parę sekund! no nie brawa brawa!!!
wierzymy
9 lat temu
Dziewczyna nie ma jeszcze 30 lat, więc niech się stara. Jeśli chce być mega gwiazdą to niech robi swoje, niech wysyła castingi i wgl, a nie tak jak inne nasze "super gwiazdki" typu: Karolak, Szyc chcą być znane na cały świat, a gó*no robią. Powodzenia Weroniki, trzymam kciuki, oby Ci się udało wybić wyżej niż dla Alicj Bachledy- Curuś (nic do niej nie mam, nawet ją lubie i współczuje)
gość
9 lat temu
Mało kto wie że jej tatuś był w Radzie Nadzorczej FOZZ (Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego). Działalność Funduszu doprowadziła do jednej z największych w historii III RP defraudacji środków publicznych. Za tą aferą stały najprawdopodobnie służby specjalne! Można poczytać, a link poniżej
gość
9 lat temu
rozmyslanie, a chudy ... czy tam gruby.... ma tylko JEDNO PIEKNE ZYCIE.....
gość
9 lat temu
Ona jest jednak brzydka.
gość
9 lat temu
Jak to sie stara z Warszawy.? Przeciez na odleglosc d**y nie da , a bez tego ani rusz
bETfoIhT
gość
9 lat temu
od czegos trzeba chyba zaczac nie g***i pudlu!!!!
gość
9 lat temu
wygląda jak typowa wiejska, brudna dziewucha
gość
9 lat temu
gówno Cie to obchodzi komu obciagała a komu nie!!! Przestancie krytykowac... swieci sie odezwali.. !!! odnosi sukcesy i trzeba byc z niej dumna!!
gość
9 lat temu
Świetny komentarz, prawdziwy! Od czegoś trzeba zacząć. Nikt od razu nie jest gwiazdą nr.1
gość
9 lat temu
A to nawet na odległość potrafi l***ę zrobić? Ach ta Esterka!
adam
9 lat temu
Julian Tuwim: "Całujcie wy mnie wszyscy w d**ę!" ------------------------------------------------ Absztyfikanci Grubej Berty I katowickie węglokopy, I borysławskie naftowierty, I lodzermensche, bycze chłopy. Warszawskie bubki, żygolaki Z szajką wytwornych pind na kupę, Rębajły, franty, zabijaki, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Izraelitcy doktorkowie, Widnia, żydowskiej Mekki, flance, Co w Bochni, Stryju i Krakowie Szerzycie kulturalną francę ! Którzy chlipiecie z “Naje Fraje” Swą intelektualną zupę, Mądrale, oczytane faje, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item aryjskie rzeczoznawce, Wypierdy germańskiego ducha (Gdy swoją krew i waszą sprawdzę, Werzcie mi, jedna będzie jucha), Karne pętaki i szturmowcy, Zuchy z Makabi czy z Owupe, I rekordziści, i sportowcy, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Socjały nudne i ponure, Pedeki, neokatoliki, Podskakiwacze pod kulturę, Czciciele radia i fizyki, Uczone małpy, ścisłowiedy, Co oglądacie świat przez lupę I wszystko wiecie: co, jak, kiedy, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item ów belfer szkoły żeńskiej, Co dużo chciałby, a nie może, Item profesor Cy… wileński (Pan wie już za co, profesorze !) I ty za młodu nie dorżnięta Megiero, co masz taki tupet, Że szczujesz na mnie swe szczenięta; Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item Syjontki palestyńskie, Haluce, co lejecie tkliwie Starozakonne łzy kretyńskie, Że “szumią jodły w Tel-Avivie”, I wszechsłowiańscy marzyciele, Zebrani w malowniczą trupę Z byle mistycznym kpem na czele, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. I ty fortuny s********u, Gówniarzu uperfumowany, Co splendor oraz spleen Londynu Nosisz na gębie zakazanej, I ty, co mieszkasz dziś w pałacu, A s**ć chodziłeś pod chałupę, Ty, wypasiony na Ikacu, Całujcie mnie wszyscy w d**ę. Item ględziarze i bajdury, Ciągnący z nieba grubą rętę, O, łapiduchy z Jasnej Góry, Z Góry Kalwarii p
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETfoIiM
bETfoIiN
bETfoIiO
bETfoIiP
bETfoIiQ
bETfoIiv