Trwa ładowanie...
Przejdź na

Na odwyku ćpa i... uprawia seks w ubikacji!

147
Podziel się:

Trzeci odwyk Lindsay Lohan okazał się kompletnym nieporozumieniem. Podobnie zresztą jak dwa poprzednie.

Na odwyku ćpa i... uprawia seks w ubikacji!

Trzeci odwyk Lindsay Lohan okazał się kompletnym nieporozumieniem. Podobnie zresztą jak dwa poprzednie. Młoda aktorka zachowuje się jak gwiazda i wymaga by ją tak właśnie traktowano, niechętnie lub w ogóle nie pojawia się na spotkaniach, bierze narkotyki (!), wykrada się z ośrodka i uprawia seks w ubikacji.

Lindsay została wezwana do gabinetu lekarskiego 15 sierpnia i zaczęto ją pytać o narkotyki - donosi źródło. Kiedy kazano jej wykonać testów na obecność narkotyków, niechętnie zgodziła się, ale zaraz potem zaczęła krzyczeć, wyzywać lekarza, aż w końcu wybiegła z pokoju. Powiedziano jej, że jeśli nie będzie przestrzegała zasad, to będzie musiała opuścić ośrodek.

Lindsay już podobno drugiej nocy w Cirque Lodge potajemnie wymknęła się z ośrodka w towarzystwie innego pacjenta, którego poznała na miejscu. Nie pracuje również zbyt ciężko nad sobą.

Spóźnia się na spotkania, a potem siedzi, nie zwraca na nikogo uwagi i pisze pamiętnik. Ostatnio w ogóle przestała na nie przychodzić - dodaje źródło.

21-letnia aktorka nie tylko przeszmuglowała na teren ośrodka komórkę, ale jeszcze domaga się wyjątkowego traktowania. Odmawia spotkań z lekarzami; jeśli kucharz nie przyrządzi jej tego, czego chce, to wyrzuca jedzenie do kosza.

Jedno ze źródeł donosi, że aktorka załatwiła sobie skądś "whippits" czyli naboje do napełniania butelek z bitą śmietaną, w których znajduje się podtlenek azotu czyli... gaz rozweselający.

Miesza je z lekiem na przeziębienie, Coricodinem. Po zażyciu obydwu naprawdę odpływasz - zdradza informator. Z początku pracownicy ośrodka nie wiedzieli, jak się odurza, ale potem znaleźli lek i puste naboje pod łóżkiem Lindsay. Lindsay przyznała się, że tego używała na jednym ze spotkań grupowych i powiedziała, że żałuje.

Co interesujące, młodą aktorkę złapano ostatnio jak uprawia seks w ubikacji z innym pacjentem! Podobno obsługa Cirque Lodge usłyszała jęki z jednej z kabin i kiedy ją otworzyli, ich oczom ukazała się Lindsay i jeden z pacjentów w niedwuznacznej sytuacji.

Wyglądali jak para dzieciaków, których przyłapano na robieniu czegoś złego - wspomina świadek.

KOMENTARZE
(147)
gość
14 lat temu
żal... moze ona jest nimfomanką...???
gość
14 lat temu
ona cpa amerykanski odpowiednik ACODINU !
makowa panien...
14 lat temu
Zwykla s****a, a nie gwaizda
A####on
14 lat temu
g****a cpunka!!!!!!
sweeeet
14 lat temu
jaka g****a foka... DAREMNA!!!!!!
Najnowsze komentarze (147)
gość
11 lat temu
seks bym porobiła
mp3-store
14 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
14 lat temu
ale jej się na mózg rzuciło... omg... współczyję jej, bo nie jest pierwszą, ani ostatnią osobą, której sława namieszała mocno w głowie... :(
gość
14 lat temu
z tą ubikacją to niezłe xD
Monia :)
14 lat temu
Boshe...
Josia
14 lat temu
d****a i tyle.......... obleśna!!!
godd
14 lat temu
sam bym w*****ł lindsay :D:D:D
gość
14 lat temu
co nie
gość
14 lat temu
nie macie o czym innym już pisać? w kółko to samo!
Dresiarz
14 lat temu
Ona ćpa?! Nie wiedziałem! A myślałem ,że ona jest kul....
gość
14 lat temu
Do trzech razy Lindsay
luvja
14 lat temu
a ja mimo jej zmian ja lubie...wiadomo jak na nia wpływa życie jako gwiazda filmowa.myśle że na oceniających ja negatywnie również wpłynęłoby takie życie.skandal w hoolywood to normalka.
AgUsS
14 lat temu
sex w ubikacji jest bardzo podniecający;) wiem bo sama tego doświadczyłam
gość
14 lat temu
może lubi ten sport:P
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie