Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kraśko i Ferenstein rozwiodą się?

159
Podziel się:

"Wpada i od razu wyjeżdża z chłopcami". Kraśko nie nocuje już w domu rodzinnym.

Kraśko i Ferenstein rozwiodą się?
bETlPucB

Piotr Kraśko nie ma raczej opinii idealnego męża, a to za sprawą swojego rytmu pracy. Życie w ciągłych rozjazdach oraz ambicje zawodowe dziennikarza były zresztą powodem jego pierwszego rozwodu. Najwyraźniej niewiele się pod tym względem poprawiło, bp, jak donosi Super Express, wszystko wskazuje na to, że te same powodu pogrzebią jego drugie małżeństwo. Z pewnością związkowi z Karoliną Ferenstein nie pomogły pogłoski o zażyłości, która ponoć połączyła Kraśkę z "przyjaciółką domu", Małgorzatą Rozenek. Mimo że Ferenstein oficjalnie nigdy nie uwierzyła w to, że może łączyć ich coś więcej, jednak najwyraźniej między małżonkami coś wtedy pękło. Jak od kilku tygodni donoszą znajomi pary, są razem już tylko ze względu na dzieci. Kraśko i Ferenstein mają dwóch synów: 6-letniego Konstantego i 4-letniego Aleksandra.

Podobno Kraśko zrezygnował nawet z ingerencji w grafik dziennikarskich dyżurów. Dotąd starał się tak układać sobie pracę, by wygospodarować parę dni na pobyt w Gałkowie u rodziny. Zobacz:Są razem już tylko dla dzieci?

Przez 5 lat małżeństwa starali się funkcjonować w dwóch miejscach - pisze tabloid. Ale życie na odległość spowodowało, że tak naprawdę tkwili z oddalających się światach. Kraśko kiedy tylko mógł, przyjeżdżał do swoich chłopców, żony, teściów no i koni.

bETlPucD

Ten zwyczaj uległ właśnie zmianie.

Ostatnio Piotr przyjeżdża co drugi tydzień i zabiera synów - potwierdza w rozmowie z tabloidem znajomy Kraśki. Kiedyś zostawał na noc, dwie. Teraz wpada i od razu wyjeżdża z chłopcami.

Znajomi pary obawiają się, że ich pięcioletnie małżeństwo dobiega właśnie końca. Rodzice Karoliny mają jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Ja nie chcę o tym w ogóle słyszeć - komentuje teściowa Piotra, Wanda Ferenstein.

bETlPucJ
bETlPude
KOMENTARZE
(159)
gość
8 lat temu
co to za epidemia??? wszyscy się rozwodzą....
gość
8 lat temu
wszyscy sie rozstaja.. nic nie trwa wiecznie..nawet milosc ;)
gość
8 lat temu
znowu jakiś rozwód?!
bETlPudf
gość
8 lat temu
no i dobrze, ten Krasko jest beznadziejny
gość
8 lat temu
Komuszek klerykalny też się rozwodzi?
Najnowsze komentarze (159)
gość
8 lat temu
Ludzie opamiętajcie się przed decyzją o narodzinach dzieci. Gonić z domów młodych małżeństw te przyjaciółki domu które wiedzą wszystko i czekają na odpowiedni moment. Nie obecnie moralności ani godności brud i zdrady fe!!
lily alien
8 lat temu
ja nie wiem, ale ja nie chcialabym miec Rozenkowej za kolezanke, ona jest taka sztuczna, wykreowana, kiedys byla inna, bardziej kobieca i naturalna, pamietam jak ja zapraszali do DDTVN jako eksperta od czegos tam.... byla skromna i sympatyczna, teraz to jakis robot, ale jezeli Krasko woli sztuczna inteligencje....to nic nam do tego...
gość
8 lat temu
Chyba Pani Domu zamieszała w tym "garnku rodzinnym" Kraski. Tam się wszyscy ze wszystkimi piep........ np. Tadla z Kretem
gość
8 lat temu
Ten mały ma kapelusz ze starego dziadka - kto mu założył takie dziadostwo na małą główkę
Agent
8 lat temu
On jest beznadziejny. Zgrywa sie na intelektualiste, a na pewno nim nie jest. Zenujacy typ.
gość
8 lat temu
Szkoda, że nie pokazaliście jego teściowej na zdjęciu,to by dużo zobrazowało. Jeśli ktoś ją poznał osobiście to chyba i tak zastanawia się dlaczego on tak długo z nią jest. Jest okropna i "oszczędna" wcale mnie nie zdziwiło,że nie chciała zapłacić facetowi za rozbite auto! Bez niego ona nic nie znaczy. On jest super, grzeczny, poukładany, elokwentny. Nie ma w nim gwiazdorstwa. Powinien mieć żonę na odpowiednim, równym sobie poziomie...a nie ma.
gość
8 lat temu
Zamieni stadninę koni na składzik z mopami? No chyba byłby idiotą!
gość
8 lat temu
szkoda taka rodzine rozwalac
bETlPucX
gość
8 lat temu
Dziwię się, że Kraśko zgodził się na imię dla syna Aleksander, skoro tak miał na imię były facet Maliny. I wszyscy o tym dobrze wiedzą.
gość
8 lat temu
Kraśko bierz młodą żonę po co Ci stara.
gość
8 lat temu
Jak mają się męczyć razem to lepiej niech będą szczęśliwi oddzielnie.
gość
8 lat temu
Jak się sypie ,to szkoda czasu - lepiej się rozstać i żyć bez udawania i balastu związku, którego de facto nie ma...
gość
8 lat temu
no to norma
gość
8 lat temu
Fan PIS-u na antenie TVP1-co powie prezes i kler
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETlPudQ
bETlPudR
bETlPudS
bETlPudT
bETlPudU
bETlPudz