Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To koniec ich związku! Nie ma iskry!"

354
Podziel się:

"Tak jakby z dnia na dzień ich uczucie po prostu wygasło. Nie widzieli też dłużej większego sensu w zachowywaniu pozorów".

"To koniec ich związku! Nie ma iskry!"
bEDxWeut

Od dobrych kilku miesięcy chodzą plotki, że Małgorzata Rozenek wdała się w romans z "pewnym żonatym dziennikarzem", który ma dwóch małych synów. W dokładnie tym samym czasie rozpadła się jej przyjaźń z Karoliną Ferenstein, żoną Piotra Kraśki... Od tamtej pory mówi się o poważnym kryzysie w małżeństwie prezentera TVP.

Według najnowszych informacji, nie ma już szans, by małżeństwo przetrwało. Kraśko i Ferenstein chcą już tylko rozstać się w spokoju dla dobra ich dwóch synów.

Aż nie chce się w to wierzyć! Tak jakby z dnia na dzień ich uczucie po prostu wygasło. Piotr sporadycznie pojawiał się w posiadłości swojej żony. Karolina natomiast przyjeżdżała do Warszawy tylko po to, by załatwić sprawy związane z firmą, której jest właścicielką. Potem zawsze wracała do Gałkowa. Często sama – mówi ich znajomy na łamach Party. Nie było między nimi już tej iskry, która towarzyszyła im przez pierwsze lata małżeństwa. Nie widzieli też dłużej większego sensu w zachowywaniu pozorów. Nikt nie ma złużeń, że to koniec ich związku i nie ma mowy o powrocie.

bEDxWeuv
bEDxWeuW
KOMENTARZE
(354)
gość
8 lat temu
zamienił naturalna kobiete na plastik
gość
8 lat temu
Rozenek ma głos pijaczki
gość
8 lat temu
Kraśko się zakochał w Rozenek dlatego
bEDxWeuX
gość
8 lat temu
jeszcze jakby była ładniejsza od żony... ale tak? Pokraśko, cóżeś uczynił?!
gość
8 lat temu
Rozenkowa jest cała sztuczna
Najnowsze komentarze (354)
gość
8 lat temu
to przez te dzi...!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
taa, jassne. widziałam ich w cinema citta mokotów dwa dni temu..
gość
8 lat temu
Karolina jest taka naturalna wygląda na zdrową kobietę,a ta Rozenek jakaś taka sztuczna wypacykowana a ten jej głos okropny,oj Kraśko zamieniłeś siekierkę na kijek.
mika
8 lat temu
najlepsza kochanka to zony kolezanka:))
gość
8 lat temu
kogo obchodzi to jak ludzie nie maja pracy lub zarabiaja najnizsza krajowa
gość
8 lat temu
"Nikt nie ma złużeń..." Śmieszni jesteście
ANNA
8 lat temu
zdecydowanie ladniejsza Karolina!!!!!
gość
8 lat temu
oba końskie łby - to mógł sie pomylić - a "taaam " każda jest jednakowa
bEDxWeuP
gość
8 lat temu
Co za g****a moda, zabierać mężów przyjaciólkom. To już kompletne DNO, nikomu widać nie można już ufać. Żygać się na takie towarzystwo chce.
gość
8 lat temu
Jeżeli były mąż Rozenkowej wiedział co robi, gdy się z nią rozstawał, to Kraśce tylko współczuć.
gość
8 lat temu
I znów będą cierpieć dzieci, jak to jest, że o nich myśli się na końcu, a nieraz wcale. Przykre.
gość
8 lat temu
No niech zobaczy jak się z tym plastikiem żyje
ella
8 lat temu
Smutne, ale już prawie wszystkie te gwiazdy (powiedziałabym raczej że to tlące się ogarki) wychowują skrzywione psychicznie, samotne, wiecznie tęskniące za mamą t tatą dzieci. Babska wp...jące się w cudze życie, faceci łasi na każde nowe ciastko (to nic, że sama chemia) mimo, że poprzednie było super.... . Liczy się tylko JA, MNIE, MOJE. A jeszcze jak mówią, że najważniejsze, to być sobą - ogarnia litość. Tylko kim? Sobą od urodzenia to: człowiekiem-sroką, człowiekiem-jeleniem, człowiekiem-wilkiem, papugą, małpą, świnką? Bez urazy dla tych stworzeń. Myślą pewnie, że widzi się w nich człowieka-lwa. O Jezu......
gość
8 lat temu
karolina po co wiazalasv sie z tym facetem.on jest niepowazny,edyta to juz mowila,wstyd krasko,pojdziesz do piekla jakalo
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxWevI
bEDxWevJ
bEDxWevK
bEDxWevL
bEDxWevM
bEDxWevr