Kraśko o swoim debiucie w TVN: "Strasznie mi się tu podoba"

227
Podziel się

"Nie myślałem, że to będzie taka sensacja. Życie nie składa się tylko z polityki".

Kraśko o swoim debiucie w TVN: "Strasznie mi się tu podoba"

Przejście Piotra Kraśki, wyrzuconego z TVP za "rzucanie diabelskich spojrzeń", do TVN-u uchodzi, na razie, za najciekawszy transfer sezonu. Stacja robi, co może, by podsycić zainteresowanie wokół nowego nabytku. Dlatego Kraśce za kulisami towarzyszyła prezenterka Dzień Dobry TVN Agnieszka "lubię nawalić sobie kreskę" Jastrzębska.

Ekipa programu jest zachwycona Kraśką. Szczególne kobiety podkreślają, jaki jest szarmancki i dobrze wychowany. Scenarzystka programu wyznała, że o debiucie Piotra w telewizji śniadaniowej dowiedziała się z sobotę rano, gdy spotkała go w windzie.

On w ogóle nie korzysta z notatek - ujawnił pracownik ekipy. Myśleliśmy, że o nich zapomina, ale nie, nauczył się wszystkiego na pamięć!

Nie myślałem, że to będzie taka sensacja - wyznał skromnie sam Piotr. Był stres, to zupełnie inne doświadczenie, program trwa kilka razy dłużej niż jakikolwiek program informacyjny. Są inni goście, inne rozmowy i strasznie mi się to podoba. Życie nie składa się tylko z polityki. Jakiś czas już o tym rozmawialiśmy, ale postanowiliśmy zastosować rozpoznanie bojem. Nie było prób, może to i lepiej, bo bym się bardziej przejmował. Tu jest wspaniały zespół, który bardzo się stara pomóc wszystkim, to jest dla mnie nowe doświadczenie. Rzeczywiście przez pierwsze minuty patrzyłem tylko na Kingę. Pewnie portale mają rację, że sprawdzałem, czy dobrze mówię. Nie pracowałem wcześniej z nikim, kogo bym tak dobrze znał. To jest pewne ryzyko, bo siedząc koło Kingi, nie mam wrażenia, że jestem w pracy.

Kraśko przy okazji zapewnił, że orientuje się w show biznesie lepiej niż ktokolwiek podejrzewa.

Oczywiście, że wiem, kto to Radek Pestka, Wiem o nim więcej niż ty - powiedział Jastrzębskiej. Bardzo dobrze znam Top Model i You Can Dance. Uważam, że każdy doradca, przygotowujący polityka do nawiązania kontaktu z młodymi, powinien je oglądać. Żeby się dowiedzieć, jak młodzi myślą, jacy są. W Stanach Zjednoczonych doradcy przygotowywaliby kandydatów na prezydentów, oglądając te programy.

Po tych słowach Jarosławowi Kuźniarowi, który wraz z Anną Kalczyńską oglądał w studio nagrany przez Jastrzębską materiał, mina bardzo zrzedła. On sam wielokrotnie podkreślał, że jest zbyt poważny na to, by interesować się show biznesem.

Widzisz, Jarku, polityka to nie wszystko - dobiła go jeszcze Kalczyńska.

Debiut Kraśki bardzo przeżyła także Kinga Rusin.

Od razu się dogadaliśmy, że żadne z nas nie spało w nocy - wspomina prezenterka. To wszystko się bardzo szybko zadziało. Bartek podjął trudną, ale myślę, że bardzo przemyślaną decyzję. To naprawdę było dla mnie jak drugi rozwód. Ale Piotrek na moje oko to jedno, a potem, jak przeczytałam opinie widzów, to mam wrażenie, że niezwykle ciepło zareagowali na tę zmianę. Nie miałam wątpliwości, że sobie poradzi, ale po programie, po raz pierwszy od 10 lat wróciłam do domu i przespałam cały dzień.

KOMENTARZE
(227)
gość
4 lata temu
Zamiast Węglarczyka mógł polecieć Kuźniar
gość
4 lata temu
oczywiście że mu sie podoba- a co innego ma gadać , żeby mi płacili tyle co on dostaje to też by mi sie podobało
gość
4 lata temu
tvn to jedna wielka rodzina
bo rozenek bl...
4 lata temu
jak w domu
gość
4 lata temu
KRAŚKO w końcu trafił tam, gdzie jest miejsce dla tak „rzetelnych” i „obiektywnych” dziennikarzy jak on i KUŹNIAR, czyli do ŚNIADANIÓWKI, co i tak czyni go szczęśliwym, bo wizja BEZROBOCIA mocno go przerażała. Na stałe będzie partnerem Kingi RUSIN. To dobrana para. Nie dość, że stanowią „elitę” warszawki, to w dodatku swe telewizyjne kariery zawdzięczają jedynie WPŁYWOWYM rodzicom. Piotr, którego z taką DYKCJĄ zawodowe ambicje sięgać powinny jedynie osiedlowego RADIOWĘZŁA, to wnuk naczelnego CENZORA PRL z lat 60-tych i syn telewizyjnej FIGURY trzęsącej telewizją publiczną. KINGA zaś to córka telewizyjnych wyjadaczy, którzy zapewnili łatwy start w TVP nie tylko córci, ale również jej mężowi – Tomkowi LISOWI, który ożenił się z nią wyłącznie z tego powodu. Dziś oboje z Piotrem stanowią zgrany duet w telewizji, która założona została z esbeckich pieniędzy i troskliwie troszczy się o RESORTOWE dzieci. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
Najnowsze komentarze (227)
gość
4 lata temu
Ty ś*****u dziennikarski jak może się coś strasznie podobać???i****o można się czegoś strasznie bać a nie podobać.Kurski wiedział co robi i słusznie.
gość
4 lata temu
Panie Piotrze STRASZNIE pan wygląda.
Peter
4 lata temu
Kiedy wreszcie społeczeństwo zrozumie że slowo "strasznie" to może się coś nie podobac! Podobac to może się "bardzo"
Babcia 70tka
4 lata temu
Kocham fachowców, nareszcie jest Kraśko.
gość
4 lata temu
Resortowe bagno w TVN !!!
ela
4 lata temu
Ach , co za wyczyn , "nauczyl sie na pamiec" .... no w koncu niech sie uczy chlopak , duzo mu za to placa ! A co jeszcze ma powiedziec, ze mu sie nie podobalo , no , wybaczcie !!!
gość
4 lata temu
super pyza rusin
gość
4 lata temu
panie krasko, ztej radosci niech sie pan nie zesra
san
4 lata temu
jak widać lewacka gnojówka to najlepsze dla niego środowisko
Gość
4 lata temu
Sami swoi. Czytanie Marksa, czosnek, ssanie różowych rakiet, etc.
gość
4 lata temu
Facet od małego obyty z mediami a jeszcze w towarzystwie bliskiej koleżanki na pewno czuł się dobrze i pewnie ,,
gość
4 lata temu
słaby ten duecik, ale po co komu oglądalność śniadaniówki
rafal
4 lata temu
a kto chce ich stare mordy ogladac daliby nowych mlodych z ikra ludzi
gość
4 lata temu
albo ,,strasznie,, albo ,,się podoba, ..to oksymoron panie krasko
gość
4 lata temu
Dobrze mu idzie...choc troche go tu szkoda. Zato Rusin mniej gada i rzy i to jest fajne! Krasko gora!
gość
4 lata temu
Dobrze mu idzie...choc troche go tu szkoda. Zato Rusin mniej gada i rzy i to jest fajne! Krasko gora!
gość
4 lata temu
General ir dobrze sie go slucha
Gośćjolo
4 lata temu
A komu by się niepodobało jak by kosił stacjie za nic
gość
4 lata temu
Widziałam ten jego występ na powitanie. Qrcze większego l..........d..... dawno nie oglądałam. Totalna żenada. Przerażające jest to, do czego są zdolni niektórzy ludzie, aby tylko...niech każdy sobie dopowie.
gość
4 lata temu
uważam że bardzo dobrze sobie poradził jak na debiut w takim programie
gość
4 lata temu
No i wreszcie trafił gdzie jego miejsce. Od dłuższego czasu nie był dziennikarzem tylko celebrytą.
pogodna
4 lata temu
Pan Piotr Kraśko, to przykład dobrego, rzetelnego dziennikarstwa, a oprócz tego - "wymierający gatunek" dobrze wychowanego mężczyzny. Takie cechy zawsze znajdą zrozumienie i uznanie widzów. Życzę powodzenia!!!
gość
4 lata temu
Niech dziennikarz nie mówi "strasznie mi się tu podoba". Jakieś chyba zaprzeczenie, strasznie i podoba?
wp
4 lata temu
słowo strasznie mówi wszystko! ..a kiście sie w tym tvnowskim bajorze...wysycha co ? coraz ciasniej co ? niedługo będziecie sobie po głowach skakac haha ..no i dobrze tak ma być a od Polskich spraw wara wam !!!!
...
Następna strona