Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Kraśko chwali się, że papież umierając oglądał go w TV!

849
Podziel się

To tak niesmaczne...

Piotr Kraśko chwali się, że papież umierając oglądał go w TV!
bCHXQtzF

To tak niesmaczne, że aż nie skomentujemy. Czy jest jakaś granica promowania się w mediach, której nie przekroczą te lalusie? Czy wszystkim trzeba się pochwalić i wszystkie "zasługi" podkreślić?

bCHXQtAi
KOMENTARZE
(849)
gość
12 lat temu
Co za i****a!!!!!
gość
12 lat temu
Nie trzeba go znac zeby wiedziec ze jest debilem wystarczy popatrzec na jego glupkowata gebe
gość
12 lat temu
ten to prawdziwy laluś
bCHXQtAj
Anna Zieniewi...
9 lat temu
już po jabłkach... papież T**P ! ! !
gość
12 lat temu
udowodnijcie to a nie oczerniacie zajefajnego dziennikarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (849)
gość
5 lata temu
Jezeli nie umie sobie radzić z depresja to sory, ale proszę cie odczep sie od marihuany! Nie chcesz to nie pal-proste
Anna Zieniewi...
9 lat temu
już po jabłkach... papież T**P ! ! !
gość
9 lat temu
Taaa, potem wstawi na facebooku wspólne zdjęcia z Karolem Wojtyłą. Jakim człowiekiem trzeba być, żeby choćby sugerować, że chory i cierpiący człowiek kazał sobie włączyć tv, żeby akurat jego (Kraśko) oglądać?? To oburzające! Pewnie papież chciał zobaczyć w TV jakiś polski program, co się dzieje w Polsce, bo czuł, że odchodzi a był daleko od ojczyzny. Może, może rzeczywiście Kraśko był wtedy na wizji. Może, ale dość lansowania się jego kosztem i dość tej komercji wokół Jana Pawła II. On by tego nie chciał :/ Te polskie wady narodowe. Już przed pomnikami Jana Pawła II stoją znicze jakby to był jego grobowiec i ludzie się przy nich modlą. Tragedia. On by tego nie chciał :/
gość
10 lat temu
Do niedawna lubiłam P. Kraśkę w wiadomościach. Teraz nie lubię, bo terazniejsze wiadomości to takie jak w PRL.
gość
10 lat temu
gloopia cip@
gość
10 lat temu
gloopi c***j
gość
10 lat temu
Ale ma facet mniemanie o sobie°!!!!
gość
10 lat temu
Piotr Kraśko (właśc. Piotr Kraszko – tseba wziąć poprawkę na ten niepowtazalny styl wymowy nasego ukochanego prezentera, ur. 11 sierpnia 1971 w Warsawie) – polski prezenter i dziennikas telewizyjny. Jest najlepsym dowodem na to, ze nie matura, lec chęć scera zrobi z ciebie reportera. Pocątkowo załapał się do TVP, gdzie seplenił jako prezenter zapowiadający rózne filmy, programy i takie tam. Psygotowywał tam równies tzw. „magazyn interwencyjny” – Na zywo, oras program o programach TV – Oblicza mediów. Dzięki protekcji tatusia (który nie patsy z nieba jak synek prezentuje i koresponduje) otsymał posadę korespondenta w Zymie. Gdy nie sprawdził się tam, pseniesiono go na wyzse, bardziej odpowiedzialne stanowisko – w Wasyngtonie (wygryzł stamtąd Mariusa Maksa Kolonkę). Jak podaje Wikipedia: W sposobie wypowiadania się wyraźnie widać wpływ Mariusza Kolonko. A niby w którym miejscu? Pseciez Kolonko nie sepleni! Ponadto jeździł po całym świecie, gdzie relacjonował m.in.: psebieg zamachów bombowych w Londynie, psebieg tsunami w 2004 r., oras psedstawił wycerpującą relację z wielkiej katastrofy – huraganu Katrina. Jest synem scenazyski Barbary Pietkiewicz i wnukiem Wincentego Kraśki, działaca komunistycnego z casów PRL, co ocywiście nie miało wpływu na jego karierę medialną.
bCHXQtAb
gość
10 lat temu
nie mogę ;/
gość
11 lat temu
Kraśko spier***** nie chce bys prowadził wiadomości!!!!! Nie prowadź już wiadomości!!!!!
rossati
11 lat temu
pwiecmy szczeze z papieza nikt sobie nic nierobił bo tylko jezdził po swiceie za nasza kase i gedził odobroci ale zeby jakisz szpital wybudowac to nie bo poco lepiej 2 watykan wydowac w licheniu
MGBK
11 lat temu
On sie nie chwalil! Jako ze jestescie banda niewyksztalconych debili to jak zwykle dajecie sie manipulowac pudelkowi. Jecie co wam zaserwuja! Jakie macie wytlumaczenie na to? NIE MA CIE! Bo reagujecie na wszystko co "PUDELEK" wam poda! A to dlatego ze w taki wlasnie sposob reagujecie na tego newsa!
gość
11 lat temu
A wy jecie co wam podadza? Wpierw moze dowiedzcie sie czegos o tej książce.. O Kraśku pewnie tez wiele nie wiecie...
Dziadeczek
12 lat temu
daliście się zmanipulować pudelkowi... jak posłuchacie tego nagrania obiektywnie to zrozumiecie że to nie były przechwałki tylko po prostu mówił o tym z przejęciem! Widać było że to zdarzenie miało duży wpływ na niego, a to co piszecie to po prostu zawiść... zastanówcie się nad sobą lepiej.
...
Następna strona
bCHXQtAD