Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Olbrychskiego jednak stanie przed sądem?

73
Podziel się:

Na początku lipca potrąciła 81-letnią kobietę na pasach. Tłumaczy, że "była zdenerwowana". Wypadek nie zostanie zakwalifikowany jako zwykła kolizja.

Żona Olbrychskiego jednak stanie przed sądem?
bEEewAiJ

Na początku lipca Krystyna Demska-Olbrychska, żona Daniela Olbrychskiego, potrąciła na pasach kobietę. Do wypadku doszło w podwarszawskim Brwinowie. Razem z mężem spieszyła się bowiem na pogrzeb jego byłej żony, Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej.

Jechaliśmy na mszę pogrzebową Moniki. Zmieniono oznakowanie dojazdu do autostrady, bo są roboty. Starsza pani szła z targu i nie wiem, jak to się stało - tłumaczyła wtedy w rozmowie z Faktem. Oczywiście, skoro miało to miejsce na pasach, to ewidentnie jest moja wina. Byłam zdenerwowana i zestresowana.

81-letnia Danuta R. straciła przytomność, a po udzieleniu pomocy przez obecnych na miejscu strażaków, przewieziona została do szpitala.

bEEewAiL

Początkowo Demskiej groziła utrata prawa jazdy i grzywna, ale, jak donosi Fakt, na tym się raczej nie skończy. Gdyby zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową, żona Daniela mogłaby liczyć na łagodną karę.

Z mojej wiedzy wynika, że tak się nie stanie - mówi tabloidowi asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. Przyszły opinie biegłych i na ich podstawie będzie prowadzone postępowanie w sprawie wypadku drogowego, ponieważ u poszkodowanej nastąpił rozstrój zdrowia powyżej siedmiu dni. Kolejnymi czynnościami będą przedstawienie zarzutów i aktu oskarżenia. Postępowanie jeszcze trwa, ale wszystko na to wskazuje.

bEEewAiR

Olbrychski atakuje posła PiS-u w TVN-ie: "To, co pan mówi, to g*wno prawda!"

bEEewAiS
Zobacz także: Zobacz też:
bEEewAjm
KOMENTARZE
(73)
Gość
5 lata temu
Bardzo dobrze.a co to celebryty to jakaś nadrasa,że zawsze chcą unikać kar
Gość
5 lata temu
Rozenek do dama? Jej odzywki w Azja expres sa prostackie. Sypiała z mężem najlepszej przyjaciółki, chcąc tego zeby krasko sie rozwiódł. TVN to dno. Żenujące... Nie rozumiem co ta pani nadal robi na wizji... I czemu sie głupio uśmiecha, powinna spokornieć
Gość
5 lata temu
Jedno i drugie patogia
bEEewAjn
gość
5 lata temu
No i dobrze! Podobno wszyscy są równi wobec prawa !
Gość
5 lata temu
Ci to maja pecha😅
Najnowsze komentarze (73)
gość
5 lata temu
Zwyklym czy rabinackim?
gość
5 lata temu
Musiała by wytrzeźwieć.
gość
5 lata temu
Oboje glupkowaci, a ten "piekny" to glupoty plecie jak malo kto.
gość
5 lata temu
Na dodatek p******a!
gość
5 lata temu
Jak ktoś ma problemy z chodzeniem, to i jeździć samochodem nie powinien
Gość
5 lata temu
Kurczę, aż mi żal tego Daniela O. Chyba nikt nie zaszkodził jemu jak własna żona. W dobrej wierze brnęła coraz dalej. A on jak ubezwłasnowolniony, bo raczej nie mógł powiedzieć: kochanie, zamilcz.
gość
5 lata temu
A dlaczego miałaby być traktowana inaczej niż inni kierowcy?
gość
5 lata temu
Dobrana para a ten jej wygląd...
bEEewAjf
gość
5 lata temu
Bardzo dobrze.a co to celebryty to jakaś nadrasa,że zawsze chcą unikać kar
Gość
5 lata temu
Do więzienia rudego
gość
5 lata temu
jak byla zmeczona i zdenerwowana to po co siada za kolko ale mi tlumaczenie takimi wypowiedziami obciaza tylko jezdzacych seniorow ktozy jezdza dobrze
gość
5 lata temu
do czasów gomułki? Nie panie Olbrychski, pan tak mówi, bo pan nie wyobraża sobie życia, jeśli takie czasy nie wrócą. Ale ja zapewniam, że nigdy już nie będzie żadnych gomułek, jaruzelów i bolków i innych takich. Nie będzie!!! I to miał być bohater narodowy. Widziałem też pana na pogrzebie jaruzela. Może powinien pan przeczytać Potop, Kmicic to był bohater narodowy, bo chciał odrodzenia Polski!!! o panu niestety nie da się tego powiedzieć. Niech pan marzy dalej o czasach gomułki. Nie bez przyczyny napisałem te nazwiska z małej litery bo to byli mali ludzie, mali charakterem i tym, co robili
gość
5 lata temu
a co myślała że święte krowy są nadal ,,,u nas ale szok mniemam
na zdrowie
5 lata temu
Polać Danielkowi, a niech ma coś od życia !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEewAjY
bEEewAjZ
bEEewAka
bEEewAkb
bEEewAkc
bEEewAjH