Basen i gołe tyłki w nowym teledysku Wiśniewskiego!

261
Podziel się

Michał wraca w swojej starej, sprawdzonej konwencji oraz w nowym kolorze włosów... Będzie hit?

Basen i gołe tyłki w nowym teledysku Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski od dłuższego czasu próbuje odbudować pozycję, jaką miał w polskim show biznesie kilkanaście lat temu. W 2013 roku wydał płytę La Revolucion, z której pochodzi słynna Filiżanka. Twierdzi, że zmienił wówczas wizerunek na "dojrzalszy".

Za namową nowej żony i managerki, Dominiki Tajner zrezygnował z kolczyków, obciął włosy i pofarbował je na ciemny kolor. Ku jego zaskoczeniu, Polacy nie "kupili" tej metamorfozy - w przenośni i dosłownie, a płyta przeszła bez echa.

Teraz Michał po raz kolejny próbuje swoich sił w show biznesie. Tym razem postanowił wrócić do dawnej, sprawdzonej konwencji, która najlepiej się sprzedawała, czyli jaskrawych włosów i epatowania luksusem.

W najnowszym teledysku do piosenki Wab milion bab Wiśniewski z różową fryzurą wyleguje się w basenie, w otoczeniu dziewczyn, kolegów i alkoholu.

W tekście przekonuje, że niezależnie od wieku należy wabić kobiety, a on sam w tym temacie "nie powiedział jeszcze ostatniego słowa". Przy okazji wymyślił nowe określenie na zawód sprzątaczki.

Każda z naszych bab problemy ma i stresy, spytaj pani doktor, spytaj pisuardessy! - "śpiewa" Wiśniewski.

Teledysk ma promować najnowszy album pt. Nierdzewny. To oznacza chyba, że Michał tak łatwo się nie podda i pokaże nam jeszcze niejeden teledysk.

Oceńcie najnowszy. Ostrzegamy: Tego się nie da "odzobaczyć.".

KOMENTARZE
(261)
Gość
3 lata temu
Jakie wieśniary z tych dziewczyn
gość
3 lata temu
pomyślec, że w latach 90-tych Ich Troje miało nawet ambitne kawałki... zostało wielkie NIC
gość
3 lata temu
o Q**a ten koleś z bananem.. wtf? co za patola z tymi jego teledyskami
gość
3 lata temu
odrodził się ... jako wiśniowa wiśnia z popołów
gość
3 lata temu
a myślałam, że trochę zmądzał przy żonie nr 4
Najnowsze komentarze (261)
Gość
3 lata temu
Chyba go p***********o xd
Gość
3 lata temu
W jakim stopniu ta piosenka jest rytmiczna?!
gość
3 lata temu
Dno tylko dno a tekst to jest tragedia :( Jakoś mu odrodzenie nie wychodzi
gość
3 lata temu
POKAZUEJ JAK TO JEST KOLO NIEGO W SRODKOWISKU PROPONUJE ISC NA STUDJA STUDJOWAC NP NA WYSZEJ SZOLE AKTORSKEIJ LUB MUZYCZNEJ I PONZAC ZYCIE WYZEJ FACET A NIE NUDA KRECENAI SIE W KOLKO NIE SZMAL A ZYCIE EMATJA PASJA MADROSCA TELEDYSK OKEY Z TEGO MEIJSCA POZDRAWIAM BYLEGO MEZA I KOCHANKE DAWNIEJ BEZROBOTNA KSIEGOWE POLECIELI NA WAKCJE KONIEC KASY KONIEC ZYCIA W 2 TO TAK BYWA ZALICZYL TO JZU ZNIA JEST KASA WROCILA Z RODZINKA TERAZ JZU NA WAKACJE LECA W 4 ONA JEJ CORKA I MAZ I ON JA Z DZIECKIEM NEIBYLYSMY 12 LAT NA WAKCJACH
omg!
3 lata temu
vagina shots w tym klipie
Gość
3 lata temu
Polo tv bedzie puszczało co godzinę
gość
3 lata temu
JAKIE ZĘBY.. AAAHAAHHAAHAH FOTY WYSTARCZĄ NIE DA SIE ODZOBACZYĆ.. TELEDYSKU NIE OGLADAM
gość
3 lata temu
strasznie wulgarny, jego twarz chama fuj!!! patologia
gość
3 lata temu
Baby to on może mieć w nosie, dawno nic gorszego nie widziałam... Tragedia, ogarnij się chłopie, póki nie jest jeszcze za późno...
Gość
3 lata temu
bez komentarza
Gość
3 lata temu
Dno co za s****a!! Prymitywny szowinistyczny tekst piosenki a do tego paskudne l***i a jedna ma brudne majty fuuu gorsze od disco polo
gość
3 lata temu
eee gorsze rzeczy widzialem w internetach :D
gość
3 lata temu
masakra tekst tragedia ogólnie czasy swietności już dawno minęły
gość
3 lata temu
hahahah przygłup wisniewski jak sobie przypomnę jak ryczał na euroowizji?? to zwyczajnie dramat, ze takie gówno puscili na eurowizę. Kaine grenze.czy cos tam..jezu drogi ..koza lepiej by zabeczała. przyfgłup wisniewski bękartorób, pijaczyna, narkoman..ile ma tych bękartów?? jak sobie przypomnę te jego ryczenie diskopolowe, ze normalni ludzie słuchali tego półgłówka, to mi ich żal... zidiocenie tego kretyna sięga zenitu. Przygłup,,pijak, narkoman i d***l, bękartorób z pyskiem fiuta . jak sobie przypomnę te jego ryczenie diskopolowe, ze normalni ludzie słuchali tego półgłówka, to mi ich żal... zidiocenie tego kretyna sięga zenitu. Przygłup,,pijak, narkoman i d***l, bękartorób z pyskiem fiuta
...
Następna strona