Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Barbara Kurdej-Szatan odpiera zarzuty o ocieplanie wizerunku i POUCZA fankę: "Potrafię przeprosić. Fajnie, gdyby INNI TEŻ POTRAFILI"

1622
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan wraca do mediów społecznościowych, gdzie wciąż musi się mierzyć z krytyką ze strony fanów. Po tym, jak zamieściła post dotyczący wspierania fundacji, została oskarżona, że zrobiła to w celu ocieplania wizerunku. Nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała internautce...

Barbara Kurdej-Szatan odpiera zarzuty o ocieplanie wizerunku i POUCZA fankę: "Potrafię przeprosić. Fajnie, gdyby INNI TEŻ POTRAFILI"
Barbara Kurdej-Szatan dyskutuje z fanką (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą bardzo trudny czas. O jej wpisie na temat Straży Granicznej jeszcze niedawno rozprawiała cała Polska. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktorka uważa całą sprawę za zamkniętą. Wróciła na Instagram, rozpoczęła promocję książki "Jak to się stało?" i systematycznie ociepla swój wizerunek, udzielając łzawych wywiadów.

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan zamieściła w sieci zdjęcie dotyczące wsparcia dla fundacji zajmującej się dziećmi czekającymi na adopcję. Namawia swoich fanów do zakupu za 60 zł kalendarza-cegiełki.

Jeśli chcecie razem z nami wesprzeć Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, możecie zrobić to poprzez zamówienie kalendarza, w którego realizację kolejny raz ze wzruszeniem się włączyłam - napisała na Instagramie.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

Pod wpisem Kurdej-Szatan pojawiło się sporo komentarzy. Jedna z fanek zarzuciła aktorce, że zaangażowała się w szczytną akcję po to, by "ocieplić wizerunek". Aktorka zareagowała błyskawicznie.

Zawsze się angażowałam i angażować będę - w różne akcje. Nie zamierzam przestać. Jak i zawsze również reaguję na zło. A gdy w czymś przesadzę, potrafię to przyznać i przeprosić. Fajnie, gdyby inni też potrafili - odpowiedziała Kurdej-Szatan.

Myślicie, że kiedyś zacznie uczyć się na własnych błędach?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1622)
Beka
miesiąc temu
Przeprosiny bez poczucia winy!!!
realista
miesiąc temu
Jak by potrafiła przeprosić, to pojechałaby do tych żołnierzy, co im naubliżała i osobiście ich przeprosiła. A tak to niech sobie te przeprosiny w de... wsadzi - przeprasza bo jej się kariera wali...
Greta
miesiąc temu
Nie potrafi przeprosić. Musiała to zrobić. To nie była jej inicjatywa, bo dalej myśli jak myślała.
Hanka
miesiąc temu
Nie przepraszaj. Wystarczy jak pozwolisz nam odpocząć.
........
miesiąc temu
Baśka nie kompromituj się
Najnowsze komentarze (1622)
SANDRA
3 dni temu
JA UMIEM PRZEPROSIĆ JESTEM OBURZONA ZE BASIA TAK MOWI TERAZ
Sonnik
4 tyg. temu
Przecież ona nie przeprosiła,nie czuła się winna. Ona nadal tylko się lansuje i mąci.
Edward
miesiąc temu
Jest Pani piękna kobieta i trzymam za Panią kciuki i serdecznie pozdrawiam
janpawel
miesiąc temu
Jedyna Polska kobieta odważna która nie boi sie mówic co mysli.
asas
miesiąc temu
Dobrze, że już z lodówki nie będzie wyskakiwać. Jak można mówić przepraszam ale i tak miałam racje. Coś odrost blond jeszcze mały. Znacie kawał o blondynce? co oznacza odrost u blondynki? ano to, że mózg walczy
gość
miesiąc temu
Dobry pomysł, emigruj na Białoruś , Łukaszko Cię przygarnie, karierę tam zrobisz, telewizja,filmy,reklamy, wywiady.
Romo
miesiąc temu
Baśka, łukaszenko chętnie ciebie przyjmie
123
miesiąc temu
„Na Koran, poderżnę ci gardło.” Katolicka procesja zaatakowana we Francji
EMK
miesiąc temu
Ty już więcej nic nie mów
gosc
miesiąc temu
lej bedzie ciagla sie ta nagonka na Basie?Ludzie odpuscie,dajcie spokoj
Tor
miesiąc temu
Retusz na zdjęciach jest dobry,ale po co ona się pokazuje,już zgasła ,ktoś pomógł troszkę zaistnieć. później woda sodowa, teraz normalnie kobieto do garów i męża i dzieci.Nic nie przedstawiasz sobą.
ab negatio
miesiąc temu
Ocieplamy , nie gadamy. Nie gadamy , nie myślamy. Ocieplamy.
Ultron
miesiąc temu
Jeśli włącza się w szczytne akcje to bardzo dobrze tylko niech od razu nie chwali się tym na lewo i na prawo, może pomagać innym nie rozgłaszajac tego całemu światu jak inni celebryci.
Bambi
miesiąc temu
Baśka szacun!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie